Autor Tema: lovački tv programi  (Posjeta: 11071 vremena)

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
lovački tv programi
« u: 09. 07. 2008. 15:44:54 »
znate li neki tv program,koji prati lov,i sve što ide uz lov?ja gledam francuski chase&peche,o lovu i ribolovu.program ide cijeli dan,samo se izmjenjuju prilozi.sat dva bude o lovu,pa onda malo ribolov
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #1 u: 09. 07. 2008. 16:08:18 »
znate li neki tv program,koji prati lov,i sve što ide uz lov?ja gledam francuski chase&peche,o lovu i ribolovu.program ide cijeli dan,samo se izmjenjuju prilozi.sat dva bude o lovu,pa onda malo ribolov

Kako ga hvatas? Privatni?

Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #2 u: 09. 07. 2008. 18:46:31 »
Imaš na Digi TV program Fishing&Hunting ima emisija o lovu,ribolovu,psima svašta nešto nije loše.Program ti je na engleskom.
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #3 u: 09. 07. 2008. 21:21:02 »
imate i onu ODDDDLIČNUUUU  emisiju na Z1 iliti tv sljeme ZOV PRIRODE
Ćaća viče mater plače!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #4 u: 10. 07. 2008. 08:15:18 »
imate i onu ODDDDLIČNUUUU  emisiju na Z1 iliti tv sljeme ZOV PRIRODE
Pojasni jesi li zadovoljan ili nisi  tom emisijom koju vodi ANTE GUGO ?
Hrvatske Domovine Sin.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #5 u: 10. 07. 2008. 08:44:53 »
Koliko novaca je u emisiji mogla i morala bi biti i bolja. To je samo  moje mišljenje.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #6 u: 10. 07. 2008. 09:07:37 »
Slažem se s Tobom , no i u toj emisiji nažalost se petlja lovačka politika i lobiji koji navlače na svoj mlin.
Mi kao Lovački savez grada Zagreba dajemo Anti 15000 kn da prati rad saveza i logično da smo malo više zastupljeni  , makar nema pretjerivanja.
Do nedavno postojao je i problem produkcije jer oprema s kojom je Gugo snimao nije zadovoljavala standarde HT-a tako da se neki vrlo kvalitetni  i afirmativni prilozi o lovstvu nisu mogli vidjeti na nacionalnoj televiziji.No situacija je sad dobra i vjerujem da će osim na lokalnim televizijama , neki kvalitetan prilog osvanuti i na centralnoj dalekovidnici ( ;D ).
Ako netko želi da emisija "Dobra kob " dođe u njegovo društvo i snimi prilog o radu može uvijek slobodno nazvati Antu i probati dogovoriti temu snimanja i termin.
Ako je netko zainteresiran poslat ću mu Antin broj na PM.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #7 u: 10. 07. 2008. 09:17:12 »
Ti si malo kulturnije rekao nego kaj bi ja pa sam baš zato bio skroman u prvoj izjavi. Do nedavno je snimao emisije koje idu na tv kamerom za svadbe, a ako nije stigao napraviti emisiju, uredno bi išla repriza. Kad je pušten neki dio koji educira lovce? Bilo ih je, ali kao i časopisima, pišemo samo iskustva drugih te njihova istraživanja koja smo preveli. Sramota! Kao da mi nemamo lovišta i ljudi koji bi mogli napraviti dobru edukacijsku emisiju. Npr. snimi se 10-20 srnjaka te netko stručan nam kaže ocjene trofeja te divljači i kloliko je koje grlo perspektivno. Možda jednog dana!

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #8 u: 10. 07. 2008. 11:41:15 »
Fazane ako češ iskreno katastrofa mi je,same nekakve sjednice,reklame monija i drugih,snimke uvijek iste na kojima 3 lovca stavljaju sijeno i 5 lovaca koje vada olupinu auta,đuro dečak di je on bio šta je radio i ostalo.
Nemogu virovat da se u tjedan dana nemože skupit 20 min. kvalitetnog materijala i baš mi je iskreno žao jer svaki put se namjestim  pred tv ili kad je repriza i očekujem ovaj će put bit bolje i tako iz emisije u emisiju.šteta
Ćaća viče mater plače!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #9 u: 10. 07. 2008. 12:17:15 »
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #10 u: 10. 07. 2008. 12:27:42 »
Nismo mi plaćeni da njemu smišljamo teme, ali možemo mu izać u susret te mu pomoć da popuni vrijeme emisije i da promoviramo neko ld-lu i njegov rad. To svakako.  d4

Zoran

  • Gost
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #11 u: 10. 07. 2008. 12:33:54 »
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.

mislim da  gazda gugom je malo zaosto sta se tice edukacije za dokumentarne emisije!
a da moze sad nesto i kvalitetno da se napravi treba mu 30.000kn po emisiji minimalno!
(a kad bi mu ja osmislio sami koncept samo za to bi trebo debelo da plati)
sta hocu reci malo njemu treba vise ljudi u toj emisiji! sad sto on ima volju nesto da radi to je super!
poznam dosta ljudi koji su ga zvali iz lovista da snima divljac sa mladima itd.. i on bi odma doletio!
ali nemoze svak biti profesjonalac ko ja!  :laugh:

mozda da ga zovnem da snimi  srnu ispod ceke ima 3 laneta nesto jos neviđeno!
a za svako lane 100jura koje snimi! ma mogli bi se dogovoriti!
« Zadnja izmjena: 10. 07. 2008. 13:07:40 od Zoran »

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #12 u: 10. 07. 2008. 12:42:54 »
Hej ,uzgajivač!
Kako možeš dozvoliti da srna vodi tri laneta. najjačeg odmah treba izlučiti!
Hrvatske Domovine Sin.

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #13 u: 10. 07. 2008. 12:49:10 »
emisija je po meni negledljiva.teme kao da su politički režirane,a o produkciji da i ne pričam.još kad vidim da voditelj vodi emisiju u sunčanim naočalama,to je smiješno
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: lovački tv programi
« Odgovori #14 u: 10. 07. 2008. 12:50:35 »
Pa zato ti i kažem, osmisli temu ,porazgovaraj s Gugom i pozovi ga da našto suvislo snimi iz života i rada Tvog društva.
mozda da ga zovnem da snimi moju srnu ispod ceke ima 3 laneta nesto jos neviđeno!



Zoki,jedno lane bi valjalo izlučiti.Ono najveće
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.