Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 74902 vremena)

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #210 u: 01. 12. 2009. 22:38:53 »
Izašao novi  broj  "Lovački vjesnik" za studeni 2009.



LINK - ONLINE - PDF VERZIJA
« Zadnja izmjena: 01. 12. 2009. 22:48:02 od LOVAC »

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #211 u: 02. 12. 2009. 00:32:58 »
Uljepsali ste mi vecer u Brazilu sa e-verzijom LV. Sad nemoram cekat povratak doma da ga procitam zagi
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #212 u: 02. 12. 2009. 18:10:17 »
Ajde konačno jedan broj koji ne može mup-u poslužiti kao argument za oduzimanje oružja radi prekomjernog uživanja alkohola.  ;)
Standardne zamjerke ostaju i dalje: glanc papir i klamerice.  ;D
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline Legion66

  • K 100
  • **
  • Postova: 105
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #213 u: 16. 12. 2009. 08:01:24 »
Jučer došel i moj primjerak, i kad tamo evo opet presješnih vicova g. Sokača, izgleda da si je jako dobas sa g. gl. urednikom, a bolje vicove pričaju djeca u vrtiću i gospoda na Markovom trgu.
Ko se mača lača, lakukarača!

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #214 u: 16. 12. 2009. 11:23:05 »
Da,novi broj,po starom sistemu "napisan".

Iznimno zanimljiv i stručno napisan časopis pun korisnih informacija,

raznih testiranja streljiva,

optika,

montaža i karabina.

 Obiluje usporednim testovima koji nam pomažu u svakodnevonm lovu.

Naročito zanimljivi su tekstovi koji govore o testiranju odječe i čizama.

 A i ovi testovi preciznosti 5,6 raznih proizvođača u uobičajenim kalibrima su stvarno vrlo korisni.

Svaka čast,u LOVAČKOM VJESNIKU je sve kao i inače,vrlo zanimljivo.

Offline Kaligula

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1210
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #215 u: 16. 12. 2009. 11:35:29 »
Ups !!
Oprostite !!
Pa to nije bio LOVAČKI VJESNIK.
Ispričavam se.
 hao

Zoran

  • Gost
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #216 u: 16. 12. 2009. 12:28:41 »
Da li netko može napisati reportažu iz pokojeg lova, posebno iz nekih drugih zemalja npr.

Pozdrav


naprimjer iz RH..kratka reportaža,,,,
gospoda kerovođa tj, pogonići odlucili da budu gospoda!
i poceli pametovati da je njihov trud vredniji nego ovih sa standa i da nece oni više da gule! hehehehehheeheh
to sam baš cuo u zadnjem lovu kako su oni bitni i kako nece da gule da to treba štand uvjek da radi!
...ja pojma nemam zasto vi ljudi idete u lov!

Offline vuk sa motajice

  • K 500
  • ***
  • Postova: 673
  • budi do kraja ono sto jesi
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #217 u: 16. 12. 2009. 13:14:13 »
Zorane ja bih se slozio sa navodima te gospode kerovodja jer su bas oni i njihovi psi i zasluzni sigurno za ulov ove gospode koja su na standovima i cekaju da drugi pokrenu divljac da bi oni pucali,znaci bez dobrih pogonica i njihovih pasa nema pucanja ali ovo ko ce oguliti divljac pa to bi trebao biti zajednicki posao po dogovoru svih ucesnika u lovu.
Moja puska,moj pas i ja

Zoran

  • Gost
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #218 u: 16. 12. 2009. 13:29:36 »
Zorane ja bih se slozio sa navodima te gospode kerovodja jer su bas oni i njihovi psi i zasluzni sigurno za ulov ove gospode koja su na standovima i cekaju da drugi pokrenu divljac da bi oni pucali,znaci bez dobrih pogonica i njihovih pasa nema pucanja ali ovo ko ce oguliti divljac pa to bi trebao biti zajednicki posao po dogovoru svih ucesnika u lovu.

hallooo koga zanima ko je sta zasluzio???
sta se mene tice netrebaju nikad ni oni ni njihovi psi doci u lov!!!!
niti sta se mene tice trebam sta ostrelit!!!
ili si doso u lov ili si doso da ti neko veli kako si ti super sta si doso sa svojim psima u lov!!!
rađi je cu dati pogonicu 100eura i nek suti, da mi neprdeka svoje zasluge ili njegovoga psa!!!
niti je zbog mene doso u lov niti je zbog mene nabavio pse! ako njemu treba neko priznjanje za njegov rad i trud neka upiše fax!!
ja samo velim da taki lovci i da imaju zlatne pse i ako sam ja na štandu i znam da cu pucat ako on dovede svoje pse i taj trud sta hoda po lovistu i sve to bla bla bla sta ces se on uznojiti i da prdeka kako je on bla bla bla! pa to moze svojoj zeni bla bla bla!
 ako pogonici misle da su oni potrebni onda nek vele koliko su vredni i neka im se plati!
a da mi pametuje da on i njegovi psi nisu bili u pogonu nebi bilo ostrela! pa jebote nisam mesar idem u lov!!! ili 90% valjda nece nikad skuziti sta je lov!
ili smo samo mesari mi???

Offline vuk sa motajice

  • K 500
  • ***
  • Postova: 673
  • budi do kraja ono sto jesi
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #219 u: 16. 12. 2009. 13:37:03 »
Zorane samo sam htio reci da dobar pas zlata vrijedi u pogonu u lovu na svinje a ne da se niko hvali kako je moj pas najjj i bla bla,hocu reci da cijenim stvarno trud i napor pogonica i njihovih pasa,i sam imam gonica i milina je slusati ih kad pronadju svinje i obalajavaju i gone ih,naravno isto tako cijenim i trud i strpljenje i onih lovaca na standu,i na kraju moj zakljucak je da bez saradnje pogonica i njihovih cetvoronoznih pomocnika i lovaca na standovima nema uspjeha u lovu,a to da neko ide radi mesa u lov ne vjerujem,ja prvi idem da se opustim sa dobrim drustvom,uzivam u radu pasa a ulova ako bude ako ne opet super. zagi
Moja puska,moj pas i ja

Offline TOMISLAV KT

  • K 100
  • **
  • Postova: 307
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #220 u: 16. 12. 2009. 16:51:58 »

hallooo koga zanima ko je sta zasluzio???
sta se mene tice netrebaju nikad ni oni ni njihovi psi doci u lov!!!!
niti sta se mene tice trebam sta ostrelit!!!
ili si doso u lov ili si doso da ti neko veli kako si ti super sta si doso sa svojim psima u lov!!!
rađi je cu dati pogonicu 100eura i nek suti, da mi neprdeka svoje zasluge ili njegovoga psa!!!
niti je zbog mene doso u lov niti je zbog mene nabavio pse! ako njemu treba neko priznjanje za njegov rad i trud neka upiše fax!!
ja samo velim da taki lovci i da imaju zlatne pse i ako sam ja na štandu i znam da cu pucat ako on dovede svoje pse i taj trud sta hoda po lovistu i sve to bla bla bla sta ces se on uznojiti i da prdeka kako je on bla bla bla! pa to moze svojoj zeni bla bla bla!
 ako pogonici misle da su oni potrebni onda nek vele koliko su vredni i neka im se plati!
a da mi pametuje da on i njegovi psi nisu bili u pogonu nebi bilo ostrela! pa jebote nisam mesar idem u lov!!! ili 90% valjda nece nikad skuziti sta je lov!
ili smo samo mesari mi???
Malo upotrijebi onu staru izreku: Ispeci pa reci!
Ne možeš baš sve kupiti novcem. Koliko vidim ti si lovačka nula.
I AM CROAT IZ INATA

Offline strijelac

  • K 100
  • **
  • Postova: 131
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #221 u: 16. 12. 2009. 18:42:43 »
Zorane jesi ti siguran da si ti lovac?
zagorci smo ljudi pravi kaj nam pak moreju....

Zoran

  • Gost
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #222 u: 16. 12. 2009. 19:43:57 »
Zorane jesi ti siguran da si ti lovac?
jok ti si!
ja se cesljam ko lovica!

Zoran

  • Gost
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #223 u: 16. 12. 2009. 20:03:58 »

hallooo koga zanima ko je sta zasluzio???
sta se mene tice netrebaju nikad ni oni ni njihovi psi doci u lov!!!!
niti sta se mene tice trebam sta ostrelit!!!
ili si doso u lov ili si doso da ti neko veli kako si ti super sta si doso sa svojim psima u lov!!!
rađi je cu dati pogonicu 100eura i nek suti, da mi neprdeka svoje zasluge ili njegovoga psa!!!
niti je zbog mene doso u lov niti je zbog mene nabavio pse! ako njemu treba neko priznjanje za njegov rad i trud neka upiše fax!!
ja samo velim da taki lovci i da imaju zlatne pse i ako sam ja na štandu i znam da cu pucat ako on dovede svoje pse i taj trud sta hoda po lovistu i sve to bla bla bla sta ces se on uznojiti i da prdeka kako je on bla bla bla! pa to moze svojoj zeni bla bla bla!
 ako pogonici misle da su oni potrebni onda nek vele koliko su vredni i neka im se plati!
a da mi pametuje da on i njegovi psi nisu bili u pogonu nebi bilo ostrela! pa jebote nisam mesar idem u lov!!! ili 90% valjda nece nikad skuziti sta je lov!
ili smo samo mesari mi???
Malo upotrijebi onu staru izreku: Ispeci pa reci!
Ne možeš baš sve kupiti novcem. Koliko vidim ti si lovačka nula.
evo da ne zagori!!!!
ja velim netreba mi ni jedan pogonic koji ce mi na kraju pricat da je njegova zasluga to sta se nesto ostrelilo!!!!
ako je njego to sta je vrjedno neka ide sam za sebe u lov "a nepoznam ni jednog da bi pustio nesto na štand a da ga sam ne odstreli"""""  pa hocu reci neka svi taki pogonici sa njihovim cuckima šta su zlata vrjedni ostanu kod kuce!!!
i neka ih onda neko iznajmi i plati njihovu uslugo koju si si oni cjenu zamislili!!!
za njihove zasluge!!!!
a to šta da je njihova zasluga da je se ostrelilo neka je i ja bi da njima sve pripadne sta se tice i mesa i sve sta se mene tice i trofeja i jos da im svak iz lova kupi kobasicu za cucka! samo neka šute!
jer ako se lov ikako može gledat po zaslugama cije angaznam to sta je se ostrelilo! ONDA STE JADNI"!!!!

a skroz nesto 1000 pogonici su pogonici i odkad se lovi zna se sta je njihov poso!

a da mi kenja poslje lova da on nije tu nebi bilo ostrela ! hahahahah!!! ja mogu bez ostrela i bez takvih u lovu!
ili dođi lovi za svoj guš ili več nađi si neku teoriju pametniju a ne serekanje kako je on "gonio i sjebo se po terenu" i on bi da stand guli a pogonici su dosta doprinjeli!!
a to sta sam ja o novcu prico je to da mi je draže 100eura nego da mi takav nesto prica o zaslugama!!!
ako neko ide od vas u lov da veli da je njegova zasluga neki ostrel!! to je po meni sramota!!!
ja bi se sramijo da neko skine fazana pored moga psa, i da mu ja velim onda da je moja zasluga sta je on odstrelio!!! jer sam ja dove psa i zato sta sam ja doso! i bla bla bla!!!
ili ste u banani i nekuzite šta sama rjec znaci kruzni lov ili ste u aus vinklu total  ref ref ref ref ref

Offline TOMISLAV KT

  • K 100
  • **
  • Postova: 307
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #224 u: 16. 12. 2009. 20:09:13 »
Pa baš bi se moglo iz ovih tvojih postova trebalo zaključiti tko je "aus vinkl"!
I AM CROAT IZ INATA