Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 75286 vremena)

Offline Miro

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1239
  • ...ako želiš biti sretan cijeli život budi LOVAC
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #285 u: 23. 03. 2010. 13:46:34 »
U temi reloading postavio sam neka pitanja u vezi sa tekstom u LV, kolega Tihomir mi je odgovorio da odgovore potražim u temi LV (hvala), a onda imam još jedno pitanje - Zar se tekstovi u LV objavljuju bez provjere činjenica jer sam već više puta (da ne nabrajam) naišao na tekstove koji su u najmanju ruku čudni. Mislim da bi bilo dobro i direktno uputiti kritiku  na uredništvo kad primijetimo nešto slično naravno u dobroj namjeri jer je to ipak nama većini najdraži časopis  zagi
E moj prijatelju, da su takvi tekstovi u LV koji su malo čudni i objavljuju se bez provjere samo izuzetak, bilo bi super, no na žalost u zadnje vrijeme takvi tekstovi postaju pravilo, a to je ono što sve nas žalosti. Pa pročitaj posljednjih dvadesetak postova na ovu temu i biti će ti puno toga jasnije. Za taj naš list piše sve više ljudi koji se baš i ne kuže, dok su oni koji kuže sve skužili i više ne pišu.

Pozdrav
Na žalost nije to samo u LV već vjerojatno u cijelom društvu. Više se cijeni bezvezno laprdanje uf nego konkretan rad i stručnost, ali ono na što sam htio upozoriti je da je LV naš list, mi ga kupujemo i plaćamo honorare raznim tekstopiscima - ipak čast izuzecima zagi

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #286 u: 13. 04. 2010. 18:10:52 »
Kad ce link na pdf verziju??? Pliz!
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #287 u: 15. 04. 2010. 06:11:12 »
PDF za nas koji smo daleko da vidimo te perverzije i clanke!

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #288 u: 15. 04. 2010. 12:39:00 »
Stigao danas
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #289 u: 27. 10. 2010. 21:19:50 »
Stigao mi  danas novi  Vjesnik  i na kraju kao i obično oglasi . Do sada sam samo letimično pregledao taj dio , no danas  su mi  zaokupili pažnju oglasi gdje kolege oglašavaju prodaju svega što imaju .  Došao je dan , da na žalost zbog rigidnog i nesuvislog zakona koji je izglasan na uštrb nas lovaca , kolege ne prolaze lječnički i prisiljeni su prodati sve ono što su voljeli i zbog čega su se punno toga odricali , koji puta na uštrb svojih najdražih .
  Ne mogu se ne upitati da li  su ovi neki dan u Karlovcu imali liječnićki i jesu li platili  63% davanja na oružje.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #290 u: 27. 10. 2010. 22:27:04 »
Stigao mi  danas novi  Vjesnik  i na kraju kao i obično oglasi . Do sada sam samo letimično pregledao taj dio , no danas  su mi  zaokupili pažnju oglasi gdje kolege oglašavaju prodaju svega što imaju .  Došao je dan , da na žalost zbog rigidnog i nesuvislog zakona koji je izglasan na uštrb nas lovaca , kolege ne prolaze lječnički i prisiljeni su prodati sve ono što su voljeli i zbog čega su se punno toga odricali , koji puta na uštrb svojih najdražih .
  Ne mogu se ne upitati da li  su ovi neki dan u Karlovcu imali liječnićki i jesu li platili  63% davanja na oružje.
Fazan, znaš da jesu. A kakav se tek željezni ormar imali  fre
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline syncm2

  • K 100
  • **
  • Postova: 294
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #291 u: 28. 10. 2010. 08:14:52 »
Stigao mi  danas novi  Vjesnik  i na kraju kao i obično oglasi . Do sada sam samo letimično pregledao taj dio , no danas  su mi  zaokupili pažnju oglasi gdje kolege oglašavaju prodaju svega što imaju .  Došao je dan , da na žalost zbog rigidnog i nesuvislog zakona koji je izglasan na uštrb nas lovaca , kolege ne prolaze lječnički i prisiljeni su prodati sve ono što su voljeli i zbog čega su se punno toga odricali , koji puta na uštrb svojih najdražih .
  Ne mogu se ne upitati da li  su ovi neki dan u Karlovcu imali liječnićki i jesu li platili  63% davanja na oružje.
Fazan, znaš da jesu. A kakav se tek željezni ormar imali  fre

Pročitao sam negdje da je policija u premetačini našla 3 pištolja koji su prijavljeni i 30 metaka, a ubojstvo je izvšeno iz pištolja koji nije prijavljen. Znači opet je problem oružje na crnjaka.
9A7PSD

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #292 u: 28. 10. 2010. 21:24:17 »
 Koliko sam sebi ne želim priznat al ovaj Vjesnik je ... bolje da ne kažem šta mislim. Pa jel ima netko u ovoj državi da se primi posla koji zna da obavlja!!! Ovo je prestrašno!!!!  tkotukoga
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #293 u: 28. 10. 2010. 22:15:27 »
Ovo je prestrašno!!!!  tkotukoga

Lijepo piše unutra tko,na trećoj stranici.....a sve nas koji to čitamo.
Još su ga na glanc papiru odštampali pa se skliže, da ga nemremo ni u "one" svrhe koristiti, a ni za potpalu nije dobar.

Od jednog drveta moguće je napraviti 90.000 listova papira, ako se dobro sjećam LV je 76 stranica, 38 listova, dakle 2368 primjeraka od jednog drveta, odnosno 21 drvo po broju uz nakladu od 50.000 primjeraka, a  kada pomnožimo sa 11 brojeva godišnje (7-8 dvobroj) dobijemo da je 231 drvo odnosno 400 hvati šume godišnje stradalo za štampanje LV....  
 
sor ....opet imam napadaj verbalnog proljeva...
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #294 u: 28. 10. 2010. 22:24:37 »
 samo jedna pomoć u matematici... godisnje izlazi 10 brojeva LV. Uglavnom sačuvali smo 21 drvo!
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3976
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #295 u: 28. 10. 2010. 22:26:35 »
a reklame?
da ih je manje izlazio bi i rjeđe  ::)

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #296 u: 28. 10. 2010. 22:30:56 »
 nemam nista protiv takmičenja strijelaca ali moj uredniče - točno 20 stranica izvještaja sa raznoraznih takmičenja a fascinira ju me naslovi, tak jedna kreativnost u svemu tome!  paci A i papiru su smanjili kvalitetu. Sve u svemu - žalosno!
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline mzajcek

  • K
  • *
  • Postova: 57
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #297 u: 30. 10. 2010. 19:17:56 »
 Žalosno je to sa LV, službeno glasilo hrvatskih lovaca a pola sadržaja zauzimaju fotografije čelnika HLS, pa zar su toliko lijepi, vrijedni, uspješni, uz njih su dakako i gospoda iz Državne uprave. Vole ljudi medijsku pozornost a što su napravili toliko značajno, pozornosti vrijedno. Vjesnik se je pretvorio u slikovnicu od koje i djeca zaziru. Sadržajno nikada u povjesti nije bio tako loš. Pogledajmo malo tko piše priloge?! Uvijek isti već potrošeni sveznadari uz pokoju personu sa tri mjeseca lovnog neiskustva. Koliko godina treba da se provede natječaj za glavnog urednika, zar ga je i trebalo. Kada je za urednika na tri mjeseca ustolićen izvjesni Robert Maleković nije bilo nikakvog natječaja. Cirkus. Pa što to radi uredništvo, izdavački savjet. Tko su ti ljudi, imaju li oni tri čiste o izdavaštvu. Još je davno pokojni urednik B.Stopar rekao da u izdavačkom savjetu trebaju biti ljudi koji Vjesnik čitaju a ne koji ga pišu. U to vrijeme je bilo sadržaja, štiva različitih žanrova koje se čitalo "na dušak". Danas fotografije koje ništa ne govore, reklame, razne gluposti iz streljaštva i kinologije, lovačkih balova, promocije rogista i beznačajni lovovi uz obvezni blagoslov župnika. Maltene, svaka se nova visoka zasjeda blagoslovi uz Svetu misu.Ukinuta je rubrika"Pisma uredništvu" jedina gdje su lovci mogli iznijeti ono što smatraju da je dobro u našem lovstvu a što ne. Boje se valjda čelnici HLS da im tko ne skine koju dlaku. hao
MIHAEL

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #298 u: 01. 11. 2010. 10:39:23 »
 E vidiš, baš dobro da si me podsjetio na rubriku "pisma uredništvu", uopće sam zaboravio da je i to postojalo, čak i u ono mračno doba komunizma!
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #299 u: 01. 11. 2010. 10:49:18 »
Čujem da ovaj odgovara na sva pitanja, pa ako te nešto zanima, pitaj.
 hao hao hao hao
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!