Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 74894 vremena)

Offline Earl Grey

  • K
  • *
  • Postova: 52
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #150 u: 05. 10. 2008. 15:27:10 »
Taj 7. rujna je već daleko iza nas, a od Marijana ni slova ni glasa...
No, i očekivao sam (a vjerujem, i svi ostali) takav ishod. Neka, sad bar znamo na čemu smo...

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #151 u: 09. 10. 2008. 20:25:44 »
Ja poludim jer taj lovački kasni mjesec dana,evo u ovom broju ima prijavnica i hrpa reklama za  događaje koji su prošli. Reklama za sajam u VŽ sigurno masno plačena,a lovački došao kad je sajam prošao. Kako ne izlazi svaki mjesec nego ima mislim 2 dvobroja jer oni ne mogu jednom poslati taj lovački mjesec dana ranije pa da najave i sve ide na vrijeme. Evo reportaža "Petrovo u Kutini" je iz ja mislim 7 mjeseca,pa koliko treba da se to napiše i pusti u tisak ččč
Jednom riječju: NEZADOVOLJAN  dois mad
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #152 u: 09. 10. 2008. 20:49:24 »
U potpunosti se slazem sa Tihomirom! Previse reklama, starih vjesti, raznoraznih prepucavanja tzv. strucnjaka, a skoro pa nista od clanaka od kojih bi nesto mogao nauciti. Ako tko i napise kakav clanak uglavnom se svodi na teoretiziranje i iznosenje tudjih iskustava i starih podataka..
Trebali bi malo pogledat kako se to vani radi... pljus pljus
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3975
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #153 u: 10. 10. 2008. 23:57:57 »
Ja poludim jer taj lovački kasni mjesec dana,evo u ovom broju ima prijavnica i hrpa reklama za  događaje koji su prošli. Reklama za sajam u VŽ sigurno masno plačena,a lovački došao kad je sajam prošao. Kako ne izlazi svaki mjesec nego ima mislim 2 dvobroja jer oni ne mogu jednom poslati taj lovački mjesec dana ranije pa da najave i sve ide na vrijeme. Evo reportaža "Petrovo u Kutini" je iz ja mislim 7 mjeseca,pa koliko treba da se to napiše i pusti u tisak ččč
Jednom riječju: NEZADOVOLJAN  dois mad
Pa važnije su im reklame trgovina.Ima više reklama skupa sa fotografijama nego pametnih članaka.

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #154 u: 11. 10. 2008. 14:26:35 »
Ja poludim jer taj lovački kasni mjesec dana,evo u ovom broju ima prijavnica i hrpa reklama za  događaje koji su prošli. Reklama za sajam u VŽ sigurno masno plačena,a lovački došao kad je sajam prošao. Kako ne izlazi svaki mjesec nego ima mislim 2 dvobroja jer oni ne mogu jednom poslati taj lovački mjesec dana ranije pa da najave i sve ide na vrijeme. Evo reportaža "Petrovo u Kutini" je iz ja mislim 7 mjeseca,pa koliko treba da se to napiše i pusti u tisak ččč
Jednom riječju: NEZADOVOLJAN  dois mad
Pa važnije su im reklame trgovina.Ima više reklama skupa sa fotografijama nego pametnih članaka.
Ima tamo mail adresa od Lekića,ne znam jel mu tko pisao kakav prigovod ili nešto u vezi toga svega, mislim da sam negdje pročitao da oupće ne odgovara na mailove
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #155 u: 15. 10. 2008. 15:55:41 »
Nazalost ne odgovara >:( ččč >:(
Zalosno jer to je jedini urednik koji mi nije odgovorio ,a kontaktiram redovno mnoge u svijetu. Valjda je nas urednik nesto posebno ili je prezauzet poslom izvan LV.  dlovac

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #156 u: 15. 10. 2008. 18:22:25 »
Nazalost ne odgovara >:( ččč >:(
Zalosno jer to je jedini urednik koji mi nije odgovorio ,a kontaktiram redovno mnoge u svijetu. Valjda je nas urednik nesto posebno ili je prezauzet poslom izvan LV.  dlovac

To je onda njegova sramota
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #157 u: 15. 10. 2008. 21:49:41 »
pa čovjek nas čita  ref
i napravio je prvi korak  just
evo ja sam danas dobio LV i nemogu vjerovat

Offline jura

  • K
  • *
  • Postova: 92
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #158 u: 16. 10. 2008. 10:17:04 »
Ja sam jučer dobio LV, prelisto ga i sve što me zanimalo pročito u 15 min, zatvorio ga i stavio na policu i još ga dugo neću otvorit. Tu se stvarno treba nešto promjenit pljus. Imam sreće što imam LV od 50 i neke gdine dok se još zvao lovačko-ribarski i tada je bio puno bolji. Istina, tada je na naslovnoj i slijedećih 10 bio Tito, Tito i samo tito, ali ostatak sadržaja je bio kvalitetan. Dok je danas Dječak,Dječak i objetnice kad je koje LD napravilo koje solište i reklame. Rijetko kada uleti neki dobar tekst i to je uglavnom kad ga piše neki profesor i kad je dobra problematika zim

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #159 u: 16. 10. 2008. 17:47:06 »
pa čovjek nas čita  ref
i napravio je prvi korak  just
evo ja sam danas dobio LV i nemogu vjerovat

Šta je i on tu na forumu?
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #160 u: 16. 10. 2008. 18:39:21 »
neznam dal je na forumu al nas čovjek cita i to je ocito  ;D  ;D  ;D
ako prolistate malo pazljivije lako ce te primjetit da nema harmonikasa  ref
samo jedna slikica na 5 str na kojoj je vrlo slabo vidljiv  rol
sam sebe nebi prepozno da je u zelenom krugu  happi

« Zadnja izmjena: 17. 10. 2008. 15:08:05 od LOVAC »

Offline Tihomir

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1423
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #161 u: 16. 10. 2008. 18:47:41 »
Možda onda počne odgovarati na mailove i polako poboljša kvalitetu LV
Dobra kob  d1

v=BtLBo7C8P1c&feature=related

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #162 u: 16. 10. 2008. 18:52:51 »
rekli su slepi "bumo vidli"
mozda u sljedecem broju objavi 3/4 str lovnoj kinologiji

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #163 u: 29. 10. 2008. 12:57:02 »
pa ako  gosp. lekić čita ovo onda nek se registrira i odgovori nam na par laganih pitanja. evo jedno npr.: zašto lovački toliko kasni, prije to nije bio slučaj, uvijek je došao pred kraj mjeseca. evo 10 mj. je prosao a lovačkom ni traga ni glasa. za 9 mjesec je došao oko7, 8 desetog, kad je rika već odavno prosla, a oni se raspisali o bojovnicima i arealima starih jelena. al dobro je to znat za nagodinu  ;) evo sad je bilo svjetsko u zadru i čisto me zanima kad će bit reportaža, sigurno u 12 mjesecu! i gosp. lekiću nemojte se opravdavati da nemate novinara i stručnih suradnika, pa bar lovački savez ima novaca za takve stvari! lijepi pozdrav!!!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #164 u: 29. 10. 2008. 13:07:59 »
evo 10 mj. je prosao a lovačkom ni traga ni glasa. za 9 mjesec je došao oko7, 8 desetog, kad je rika već odavno prosla, a oni se raspisali o bojovnicima i arealima starih jelena. al dobro je to znat za nagodinu  ;)

E, sad si me prosvijetlio LV ne kasni on čak dolazi godinu dana unaprijed  hao
... i nemoj da čujem više nekoga da kaže da LV kasni  teaa