Autor Tema: "Novi" Lovački vjesnik by Robert Maleković  (Posjeta: 17051 vremena)

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #60 u: 02. 07. 2009. 12:23:29 »
Baš čitam taj tekst i veli gospodin da je "lov na lisice  u VB ograničen"?! Koji dio je njemu ograničenje ako se smije loviti iz vozila, pod lampom, sa prigušivačem na pušci, sa IC-om... Ako sam u krivu, neka me medo ispravi  jer je on na otoku godina i zna kakvo je stanje tamo...
Ali podržavam zadnju rečenicu, "edukacija i visoka količina opreza recept su za sigurno vraćanje...

Lov na lisice i je ograničen, ali ne iz sigurnosnih razloga nego zbog pritiska raznih društava za zaštitu životinja.

Pozdrav
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #61 u: 02. 07. 2009. 12:53:50 »
Pa da!  d4 Ali je to lov na konjima i sa 30 pasa koji gone jednu liju.. To baš nije sportski, ali je njihova tradicija i to treba poštivati!

Offline imota

  • K
  • *
  • Postova: 19
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #62 u: 02. 07. 2009. 13:10:16 »

Radi se samo o tome da je članak napisan kao da se vodi grupa djece iz vrtića, pa ajmo im sada malo održati propovijed. Nesreće se događaju u svakom lovu. Čitao sam da je čovjek stradao jer iz sendviča nije izvadio čačkalicu, pa to ne znači da sad treba oko toga držati propovijedi. Svaki lovac koji je položio ispit je o tome dovoljno slušao. No ono što me je povrijedilo je ton i način na koji je članak napisan, a to je učinjeno tako kao da ga nije napisao jedan od nas (lovaca). Što se Lov. vjesnika tiče ista meta, isto odstojanje. Previše reklama, malo stvari koje pravog lovca mogu zainteresirati. Pretplatio sam se na lovački list iz Srbije. Puno više stvarnih stvari i za pročitati taj list treba vremena koliko za svih 12 brojeva LV.

Pozdrav
[/quote]

Uf.. sa reklamama se u potpunosti slazem s tobom

Offline TUROPOLJE

  • K 500
  • ***
  • Postova: 565
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #63 u: 02. 07. 2009. 13:24:33 »
Kad se govori i piše o jednoj temi onda treba tu temu napraviti ( napisati ) u jednom broju .. ili dva a ne razvlačiti na pet brojeva .. i u teme postaviti žive primjere nekih lovaca , ugajivača  , puškara , itd, koji mogu govoriti iz svog bogatog iskustva i prenijeti mladim . starim lovcma da kvalitetno mogu uživati u lovu i radostima koje on donosi druženje prirodom. Temu obraditi maksimalno profesionalno .. teaa

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #64 u: 02. 07. 2009. 14:03:45 »
jednom sam napisao : NAJVIŠE O MERCEDESU ZNAJU ONI KOJI GA NEMAJU

tako isto i o ovome i o svemu u državi : uvijek se pletu oni koji nemaju veze : o zakonu o rodiljama i svemu oko toga one koje nisu nikad rodile, o lovu oni koji nikad lovili, o ekonomiji doktori medicine itd itd itd itd

o lovačkom vjesniku oni samo sa nekim titulama nevažnim za običnog lovca - šta znači cijela studija o ne znam čemu za običnog lovca kad on to ne voli pročitat jer mu se tekst ne sviđa od početka, ili studija o zagađenju okoline ili ne znam šta. Treba ljudima normalnim pružit ono što ih zanima o svemu od  divljači do balistike, testove realnosti a ne neke rečenice koje nakon svog broja pružaju znanje ravno -     


 
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: "Novi" Lovački vjesnik
« Odgovori #65 u: 07. 09. 2009. 15:22:54 »
 http://mypaper.mediazona.hr/Publish/Repository/Lovackivjesnik/f8c6e397-5be5-49d5-9f39-ab494c7e27ab/index.htm


 Izdanje "Lovačkog vjesnika" za 07/08 2009. Kasnim ali i meni je bio godišnji.  ;)
« Zadnja izmjena: 07. 09. 2009. 22:42:36 od LOVAC »
Homo sum: humani nihil a me alineum puto