Autor Tema: Swarovski 10x50  (Posjeta: 4841 vremena)

Offline Petko

  • K
  • *
  • Postova: 80
Swarovski 10x50
« u: 01. 09. 2016. 15:42:48 »
Zanima me jel ima tko kakvih iskustva sa ovim dalekozorom? Radi se o starijem modelu i to vojnom. Jel se to isplati uzeti I jel se može koristiti za lov?

Offline drazenx

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2122
Odg: Swarovski 10x50
« Odgovori #1 u: 01. 09. 2016. 18:52:29 »
Zavisi koliko novca za njega.

Offline Dejo

  • K
  • *
  • Postova: 73
Odg: Swarovski 10x50
« Odgovori #2 u: 02. 09. 2016. 06:15:32 »
Budite pažljiv kod tog dvogleda, mislim da ovo nije Swarovski Habicht, nego je riječ o dvogledu znamke Seeadler iz Nurnberga,koji ima sličan logo kao Swarovski.Kvaliteta i zbog toga cijena pa bi trebala biti sasvim druga, tako da prvo proverite, da ga nečete puno preplatit.



Offline Petko

  • K
  • *
  • Postova: 80
Odg: Swarovski 10x50
« Odgovori #3 u: 02. 09. 2016. 10:24:06 »
Budite pažljiv kod tog dvogleda, mislim da ovo nije Swarovski Habicht, nego je riječ o dvogledu znamke Seeadler iz Nurnberga,koji ima sličan logo kao Swarovski.Kvaliteta i zbog toga cijena pa bi trebala biti sasvim druga, tako da prvo proverite, da ga nečete puno preplatit.

zato me I zanima koje je to kvalitete da mogu vidjeti za cijenu, meni bi to išlo pod račun, ali neznam koliko mi se isplati za njega umanjiti. A ako je to Seeadler,jel on vrijedi nešto i koliko?

Offline Petko

  • K
  • *
  • Postova: 80
Odg: Swarovski 10x50
« Odgovori #4 u: 02. 09. 2016. 10:41:43 »
Budite pažljiv kod tog dvogleda, mislim da ovo nije Swarovski Habicht, nego je riječ o dvogledu znamke Seeadler iz Nurnberga,koji ima sličan logo kao Swarovski.Kvaliteta i zbog toga cijena pa bi trebala biti sasvim druga, tako da prvo proverite, da ga nečete puno preplatit.

zato me I zanima koje je to kvalitete da mogu vidjeti za cijenu, meni bi to išlo pod račun, ali neznam koliko mi se isplati za njega umanjiti. A ako je to Seeadler,jel on vrijedi nešto i koliko?

Sada sam to malo uspoređivao preko slike, I ipak mi se ćini da je to Seeadler, jer Swarovski ima još znakova po sebi. Hvala vam na pomoći, samo me zanima jel znate što o tom dalekozoru? jel se to isplati I za koliko?

Offline Dejo

  • K
  • *
  • Postova: 73
Odg: Swarovski 10x50
« Odgovori #5 u: 02. 09. 2016. 19:51:36 »
http://www.seeadler-optik.si/files/SEEADLER-OPTIK%20katalog.pdf

Mislim da je onaj vaš sličan modelu marin u tom katalogu, samo da ima ta montiran i kompas.

Offline ivo samoborec

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1824
Odg: Swarovski 10x50
« Odgovori #6 u: 03. 09. 2016. 10:03:53 »
...najbolje je kad odes u sumu i cekas zalazak sunca..i gledaj..gledaj...poslije u mraku probaj uociti slike..ako si zadovoljan to je to.
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!