Autor Tema: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???  (Posjeta: 13794 vremena)

Offline lovnik

  • K 100
  • **
  • Postova: 273
Ja sam uzeo Simpu za 69 kn 5000 mb. Još nisam postavio kameru jer ne stignem do lovišta.
Ex lovnik

Offline Hlatki

  • K 100
  • **
  • Postova: 123
Negdje sam cito da preko emaila trosi puno baterie, dok je preko mms-a skuplje. E sad neznam o kojoj se tocno kameri radilo.

Offline antispin

  • K 100
  • **
  • Postova: 405
Svaka kamera koja prima mailove troši brzo baterije.



Offline fazan III

  • K 100
  • **
  • Postova: 431
Kolega Antispin ne cackat po forumu,budu ti gicani prosli,a ti ih nebus videl! hao zagi
em ti jarca

Offline antispin

  • K 100
  • **
  • Postova: 405
Kolega fazan III ,isto važi i za tebe.

Offline GOGO LOVAC

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
  • Idemo u šumu?
Znači treba baterija od FAP-a,pun kufer kuna na računu i onda mogu uživat u slikama dok sam doma zavaljen u fotelju.
Gogo

Offline otišić

  • K
  • *
  • Postova: 21
Kupi solarni panel
Nema labavo

Offline boni

  • K 100
  • **
  • Postova: 219
  • evo mene prijatelji moji dobri stari
Kolega gogo, kupis si kameru koja salje na mail, memoriska kartica , punjive baterije i uzmes tomato karticu koja je besplatna, instaliras karticu i aktiviras brutalnu tarifu za 40 kuna i sve lijepo postimas i slikice dolaze a ti uzivas doma i gledas sta se događa,samo kad ti salje na mail trosi se dosta baterija pa moze se uzeti i solarni punjac koji odgovara za kameru i rijesis i taj problem,1,5GB je sasvim dovoljno za 1 mjesec, sve ovo iz vlastitog iskustva govorim i provjereno je z10

Offline grom

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4329
Umjesto baterija stabi se akumulator i miran. Ima 6 i 12 V tako da nema brige oko struje. Kad potrosi napunis i miran. A moze i solar ali zahtjeva malo zajebancije. A ne treba kad se koristi akumulator.

Offline boni

  • K 100
  • **
  • Postova: 219
  • evo mene prijatelji moji dobri stari
To sa akumulatorom nisam probo a solar sam vidio kako radi i super je(ja ga jos nemam ali sigurno cu nabavit). zagi

Offline GOGO LOVAC

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
  • Idemo u šumu?
Pričao sam s jednim vlasnikom trgovine lovačke opreme i kaže da su se solari pokazali dobrima za kamere i hranilice, ali u Dalmaciji i područjima sa puno sunčanih dana. U unutrašnjosti ima problema sa malo sunca i sa lošim pozicijama solara da nisu dovoljno na suncu jer su postavljeni na drvu,granama i slično pa nisu izloženi sunčevoj svijetlosti. Kamere se obično postavljaju da su što manje uočljive divljači i slučajnim posjetiteljima i s time imaju lošiju poziciju solara. Hranilice su obično na čistini i solar se postavi na vrh bačve i onda to dobro radi
Gogo

Offline boni

  • K 100
  • **
  • Postova: 219
  • evo mene prijatelji moji dobri stari
Evo jedna od nocas

Offline grga33

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1412
Zato mozes imati kabel duzi i postaviti kameru gdje hoces  zagi