Autor Tema: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd  (Posjeta: 2634 vremena)

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
posto nisam znao tacno gde da postavim ovu temu molim da je moderator premesti negde drugde gde joj je mesto, ako ovo nije odgovarajuce.

za pretrazivanje fajlova po rapidshare-u koristite www.rapidoogle.com i sl takodje postoje puno sajtova principa rapidlibrary itd.

kada ste nasli jedan ili vise linkova koji hocete da skinete sa rapidshare-a pokrenite CryptLoad.

link jedan ili vise njih koje zelite da skinete selektirajte pa copy, bilo desni klik pa copy bilo ctrl c.

CryptLoad uzima linkove iz kliborta (moze i iz fajla) odnosno to sto ste kopirali i otvara automatski link kolektor. ako ga ne otvori postoji dugme za manualno otvaranje, pa onda u padajucem meniu izaberite clipboard. (vidi sliku)

u link kolektoru kliknite na plus i CryptLoad ce proveriti da li su trazeni fajlovi na serveru, zeleno za jesu,sve je ok, dalje kliknite na ADD.
ako su crveni trazeni fajlovi nisu vise na serveru tako da cete morati da trazite druge linkove.

kada kliknete add, otvara se novi prozor sa deafult pathom gde ce se snimiti fajlovi, dugme pored sluzi da sami izaberete mesto snimanja.

ok.

i to je to, narokajte linkove koji vam trebaju, meni stoji prosecno po stotinak linkova i komp ne gasim po mesec dana, i ostavite komp da radi i da skida. izmedju skidanja dva fajla cekacete 15 min, jbg toliko se ceka i klasicno stim sto je prednost sto narokate linkove i ostavite da skida i ne morate da budete pored kompa. postoji mogucnost da ne cekate tih 15 min, ali za to je potrebno zavisno od neta koji koristite da skinete ili ip changer ili clr file pa ce nakon svakog skinutog fajla da vam se menja ip adresa bilo softverski bilo rekonektovanjem, i samim tim vam se cekanje izmedju skidanja dva linka biti sve ukupno dva minuta.

link za skidanje CryptLoada: http://rapidshare.com/files/200405606/CryptLoad_1.1.6.rar

da bi vam radio morate imati ner framework 2.0 inst pa skinite ga sa neta ako ga vec nemate i instalirajte ga.

napomena pri updatovanju izadje prozor sa obavestenjem iz njega se izlazi na ESC, a ako vam se kojim slucajem pojavi prozor sa reklamom kada palite CryptLoad u donjem desnom uglu se obicno nalazi close ili na nemackom kako se vec pise.

pozz, dobar pogled i srecno skidanje
sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
Odg: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd
« Odgovori #1 u: 19. 03. 2009. 17:32:37 »
evo i ostalih slika
sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
Odg: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd
« Odgovori #2 u: 23. 03. 2009. 14:36:20 »
evo i netframework 2.0 koji je potrebno da se instalira da bi radio CL, evo linka za slucaj da nekoga mrzi da trazi. microsoftov site ali ne trazi proveru legalnosti wina itd.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en
sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

Offline ilex

  • K
  • *
  • Postova: 34
Odg: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd
« Odgovori #3 u: 25. 03. 2009. 07:15:19 »
svaka čast na ovome,mislim da si nas mnoge riješio muka!!!puno hvala just  zagi

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
Odg: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd
« Odgovori #4 u: 25. 03. 2009. 13:54:28 »
nema na cemu, drago mi je da mogu da pomognem, kao sto sam rekao da postoji mogucnost da se ne ceka 15 min, ali za to morate znati da li vam provajder dodeljuje staticku ili dinamicku ip adresu, i naravno bitno je kako idete na net da li je kablovski, adsl ili wireless itd, ali otom potom. ja sam na adslu i za mene sam resio taj problem,inace najlakse se resava u tom slucaju, mada i za ostale moze malo da se potrazi po netu i da se sazna sta i kako. trenutno sam na faxu i nisam kuci, cim budem imao vremena napisacu malo deteljnije o tome. pozdrav i dobar pogled
sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

Offline kuna zlatica

  • K
  • *
  • Postova: 79
Odg: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd
« Odgovori #5 u: 20. 05. 2009. 12:43:00 »
Valjda sam na pravom forumu! 8) Dečki, kak da skinem klipiće, a imam ih dosta, naročito nogometaških, koji su preveliki za ono kaj mi dopušta forum zafrkancije...veliki su 400-600kb. Nikak ih ne mogu transformirati ni uputiti na izvornik, već samo sa svoje pošte odraditi, no malo su preveliki! Ili ništ od toga! paci

valdop

  • Gost
Odg: Lako Skidanje fajlova sa rapidshare-a, megauploada itd
« Odgovori #6 u: 20. 05. 2009. 13:00:13 »
Valjda sam na pravom forumu! 8) Dečki, kak da skinem klipiće, a imam ih dosta, naročito nogometaških, koji su preveliki za ono kaj mi dopušta forum zafrkancije...veliki su 400-600kb. Nikak ih ne mogu transformirati ni uputiti na izvornik, već samo sa svoje pošte odraditi, no malo su preveliki! Ili ništ od toga! paci

jesi li probala pronaći u rubrici - administriranje-moderiranje-foruma  dlovac