Autor Tema: Kupnja kamere koja šalje slike  (Posjeta: 15205 vremena)

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: Kupnja kamere koja šalje slike
« Odgovori #15 u: 17. 07. 2019. 13:52:31 »
Super onda!! Taman sam naručio ovu G verziju!! Valjda nece bit G kao Govno!! zagi zagi

Offline Ivica1

  • K
  • *
  • Postova: 2
Odg: Kupnja kamere koja šalje slike
« Odgovori #16 u: 17. 07. 2019. 15:02:44 »
Skužio sam da može sms- om , ali realno gotovo svaki dan prolazim tu i nije mi zgodno slati poruke on i off svaki dan mozda i po dva puta. Mislio sam da na daljinskom ima takva funkcija na nekim modelima kamera

Offline Drmed

  • K
  • *
  • Postova: 17
Odg: Kupnja kamere koja šalje slike
« Odgovori #17 u: 17. 07. 2019. 15:24:23 »
S kinezima nikad ne znas.... ja sam ih dosta narucio prijateljima, sigurno 30ak i mozda jedna ili dvije zezaju, ostale su super. Sve su HC801M. I ove sto zezaju salju slike, samo cesto na jednu aktivaciju senzora posalju po 5-10 slika, valjda im senzor ostane stalno ukljucen

Offline dick

  • K 100
  • **
  • Postova: 317
Odg: Kupnja kamere koja šalje slike
« Odgovori #18 u: 19. 07. 2019. 11:31:47 »
S kinezima nikad ne znas.... ja sam ih dosta narucio prijateljima, sigurno 30ak i mozda jedna ili dvije zezaju, ostale su super. Sve su HC801M. I ove sto zezaju salju slike, samo cesto na jednu aktivaciju senzora posalju po 5-10 slika, valjda im senzor ostane stalno ukljucen
PIR senzor se zna višekratno aktivirati u slučaju da hvata zračenje sunca (direktno ili reflektirano). Svaki put kad se aktivira, kamera snimi zapis na mem. karticu i pošalje e-mail.
Probaj u podešenjima PIR distance staviti na normal ili low ili jednostavno promijeni položaj kamere tako da ne hvata sunce. Pozdrav,