Autor Tema: Koliko često možete u tjednu na čeku?  (Posjeta: 20131 vremena)

Offline fazan III

  • K 100
  • **
  • Postova: 431
Odg: Koliko često možete u tjednu na čeku?
« Odgovori #45 u: 15. 02. 2017. 19:10:51 »
Krivo si razumio.Normalno da predsjenik i upravni odbor razmatraju donose odluku o polici osiguranja,kad se polica sklopi valjda je nek red reci clanovima drustva sklopili smo policu sa tim i tim pod tim i tim uvjetima,toj i toj cijeni.svi placamo istu clanarinu i imamo ista prava,predsjednik,lovnik,tajnik svi smo isti.nerazumijem vasa kukanja o grupi ljudi u udruzi koji mogu sve,a vi ostali sutite i mrmljate u bradu.Smjenite ih,pa nemoze upravni odbor i predsjednik biti jaci od skupstine drustva.
em ti jarca

Offline lovnik

  • K 100
  • **
  • Postova: 273
Odg: Koliko često možete u tjednu na čeku?
« Odgovori #46 u: 15. 02. 2017. 20:38:52 »
Pitanje je dali ima adekvatna osoba koja bi ga zamijenila,to jest cijelu strukturu ljudi koja bi drukčije radila?
Neki od nas bi drukčije radili,ali nemamo vremena za pošteno se prihvatiti funkcije u društvu.
Ex lovnik

Offline šokac

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2062
Odg: Koliko često možete u tjednu na čeku?
« Odgovori #47 u: 15. 02. 2017. 22:08:32 »
Nema tu tko kome šta reći ili ne reći .
Valjda ima nekakva skupština , valjda se podnose i predočavaju financijska izvješća .
Izvješće , rasprava pa glasanje . Da li se usvaja ili ne .

Sa kim je sklopljeno osiguranje , koliko se plaća ? ...ako to članovi ne smiju znati
onda to nije udruga već "Kolo gorskih tića ".
Puti stari mene natrag zovu, kojima sam išao ko mali,
polja, njive i rastove šume, moj su korak dobro upoznali...

Offline widra

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: Koliko često možete u tjednu na čeku?
« Odgovori #48 u: 16. 02. 2017. 08:16:44 »
i to je to.
slažem se sa lovnikom i to sve ulazi u temu koliko uopće možemo u lov i biti aktivni u društvu.
sve se svodi na 10 penzionera, 3 lažna penzionera i 5 neradnika sa burze.

Offline GOGO LOVAC

  • K 500
  • ***
  • Postova: 756
  • Idemo u šumu?
Odg: Koliko često možete u tjednu na čeku?
« Odgovori #49 u: 16. 02. 2017. 08:31:40 »
Moja udruga svake godine ima par tjedana prije skupštine zbor lovaca da se utvrde problemi i šta bi trebalo mijenjat u društvu, da se od prilike zna program rada skupštine,i uvijek je za kraj zadnja točka razno. Najinteresantnije je da se najmanje raspravlja o problemima na zboru lovaca i na skupštini,a najviše nakon ta dva događaja velika većina ih je hrabra i glasna u birtiji,tako da manje više sve ostane po starom.
Gogo