Autor Tema: Loviste u Francuskoj  (Posjeta: 6612 vremena)

Offline Zeiss

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1936
Odg: Loviste u Francuskoj
« Odgovori #15 u: 20. 02. 2018. 19:09:05 »
 d4

Offline KOBI31

  • K
  • *
  • Postova: 1
Odg: Loviste u Francuskoj
« Odgovori #16 u: 20. 02. 2018. 23:18:09 »
vidim da si jako zaboooooooravan čovjek ....
Ajde sto je on,nego misli da i svi mi imamo kolektivnu amneziju...
Upravo je dobio nogu na forumu iz njegove zemlje,pa je dobar i ovaj Hrvatski,ili ustaski kako ga je nekad zvao..
Pisao je taj mnoge stvari,da kroz HRV nece ni da vozi a kamoli zastaje.Ima to sve zapisano i htjeo sam postaviti ovdje ali ga blokirase pa mu ne mogu uci u postove.Taj bi samo na tenku preko Dunava...
Bio je i ovdje banovan 2 puta(najmanje),ali se uvijek vrati,obraz  ko djon..
Nepismen,bezobrazan,nacionalista,sovinista,umislio da zbog tatinih para neko ga mora titrati.A 90-ih je ganjao ustase po Srbiji,bar tako se hvali,goloruke normalno.postavljao je i te slike..
Sa svih foruma je otjeran a sa zadnjeg jer je mene vrijedjao na nacionalnoj osnovi,prije toga jer je vrijedjao kolege hrvate..Sad ce mozda reci da je sam otisao ili trazio da ga se skloni ali to je jos jedna od njegovih lazi..Teski psihopata i mentalno poremecen tip.Vrijeme ce pokazati u svakom slucaju.

Inace ja sam KOBI,clan ovoga foruma preko 10 godina, izgubio sam sifru za profil pa sam napravio ovaj samo da vam skrenem paznju skim imate posla.Stojim iza svega napisanog a evo ima i kolega koji ovo mogu  potvrditi..GPK ili krilasgoran,krilaskrilas itd ima on jedno 4-5 profila.

Pozdrav svima koji me poznaju,nisam dugo pisao pa pozdravljam i sve novopridosle clanove...

Offline GPK

  • K 500
  • ***
  • Postova: 517
Odg: Loviste u Francuskoj
« Odgovori #17 u: 21. 02. 2018. 06:53:37 »


Ja sam se pozdravio i izašao sa sa  foruma jer sa primitivcima nemam sta datrazim na jednom mestu.

Ali primitivci su kso besni psi koji jurec za vama i ovsko si sad dojurio ovde da i ovde napraviš haos. Kako binlečio svoju slabost kukaviclju i ljubomoru.

Kao besan pas se i ponasas tako sto papada na Žene i decu.

Srsmota sibza Mislimanski rod i Veru!

Mislim gospodo vi koji koji vodite racuna da ovaj forum funcionise kako treba da vam ovakav upis gospodina KOBI31-Murisa Konjuhavca coveka koji iz ljubomore se sluzi lazimanije potreban.( na Lorist mogi uci i kopirsti vam kako se gospodin mada on u gospoduvse tesko moze svrststi kad pročitate da se sluzi kjsjnje neljuckim nsčinom nspadom supruge koju nitizna niti poznsje napada vređa na krajnji primitivan nacin). Mislim da va to Netreba!

Obrisite post kojim je ukaljao temu i idemo dalje !

Ne budete li odreagovali sad dačete PRIMITIVCU da vsm SERE PO temi.
Njemu je cilj da se ovs tema zakljuca Takonje Srao i ovakva tema je zakljucana na Lorist.

Veliki pozdrsv Admin Team
Jaki ljudi ne napadaju nikad!
Nemaju potrebe,znaju da su jaki.
Slabi ce te uvek napasti.
Njimama treba glupo opravadanje za sopstvenu nemoc!

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: Loviste u Francuskoj
« Odgovori #18 u: 21. 02. 2018. 07:30:14 »
Tema je zaključana do daljnjeg...
I aint asked any pardon for anything I've done.