Autor Tema: Zakup lovišta  (Posjeta: 36933 vremena)

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #30 u: 16. 08. 2007. 10:13:55 »
Super ideja dečki.Predlažem da pogledamo kakvo je stanje sa lovištima u Zagrebačkoj ili Karlovačkoj županiji,kad ističu lovozakupi pa da krenemo u ozbiljnu realizaciju ideje d7
Od prijedloga nikaj, talk is cheap! Saznaj nekaj, da se možemo uhvatit za neku informaciju. Svako sazna nekaj i konju smo, svatko malo pridonese.

Zato sam si dao malo truda i saznao da postoji jedno zajedničko lovište u Karlovačkoj županiji.Uskoro ću znati više(nakon 27 o.m) pa čemo ozbiljnije porazgovarat o tome.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline Jurica

  • K 100
  • **
  • Postova: 425
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #31 u: 16. 08. 2007. 10:20:55 »
SSG, racunamo na tvoju informaciju  ;)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #32 u: 17. 08. 2007. 08:34:15 »
Super ideja dečki.Predlažem da pogledamo kakvo je stanje sa lovištima u Zagrebačkoj ili Karlovačkoj županiji,kad ističu lovozakupi pa da krenemo u ozbiljnu realizaciju ideje d7
Od prijedloga nikaj, talk is cheap! Saznaj nekaj, da se možemo uhvatit za neku informaciju. Svako sazna nekaj i konju smo, svatko malo pridonese.

Zato sam si dao malo truda i saznao da postoji jedno zajedničko lovište u Karlovačkoj županiji.Uskoro ću znati više(nakon 27 o.m) pa čemo ozbiljnije porazgovarat o tome.
To se traži, malo akcije. Javi se nakon 27. Ima hrpa dečki koje ta ideja jako zanima.

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #33 u: 17. 08. 2007. 13:26:25 »
ako niste do sad pratili stranice Ministarstva poljoprivrede,sumarstva i vodnog gospodarstva pogledajte jer su tamo natjecaji za zakup lovista d4

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #34 u: 22. 08. 2007. 11:44:04 »
ako niste do sad pratili stranice Ministarstva poljoprivrede,sumarstva i vodnog gospodarstva pogledajte jer su tamo natjecaji za zakup lovista d4
Hvala,idem pogledati d4

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #35 u: 22. 08. 2007. 11:49:23 »
ja sam jedan u hrpi...  ;)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #36 u: 22. 08. 2007. 11:55:59 »
Daj mi tocan link stranice jer taj natjecaj ne mogu naci d4

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #37 u: 22. 08. 2007. 12:04:46 »
Nasao sam ga ali cini mi se da je to kupnja macka u vreci. Prije svega nisu naveli koja divljac tamo ima staniste niti kakvo je brojno stanje,tko je bio lovoovlastenik prije itd. Oni traze LGO i da se prijavis.Pametno.
Znam bar trojicu koji su pozalili i jedva se izvukli iz svega. Lovista koja su zakupili bila su super ali ih je lovoovlastenik koji je "gospodario" na njima opustosio. Kad su zakupili bilo je kasno i trebalo im je 3 g. da podignu fond divljaci, a 5 da krenu s komercijalnim lovovima. Opstali su zahvaljujuci sponzorima itd.
 Ne znam,strah me je uci u nesto o cemu nemam detalja.

Offline Jurica

  • K 100
  • **
  • Postova: 425
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #38 u: 22. 08. 2007. 16:36:27 »
jedno je sta pise a drugo je na terenu. treba pitat ljude lokalno pa i lovce lokalne, pa ako i treba u inspekciju tragova i stanja jedan dan

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #39 u: 22. 08. 2007. 16:40:06 »
jedno je sta pise a drugo je na terenu. treba pitat ljude lokalno pa i lovce lokalne, pa ako i treba u inspekciju tragova i stanja jedan dan
To je jedini nacin ali problem je jos jedan,a to je da ekipa s puno novca kupi jer moze ulagati ili da opere lovu.Njih ne zanima sto je u sumi jer im je to neka vrsta zabave.

Offline Jurica

  • K 100
  • **
  • Postova: 425
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #40 u: 22. 08. 2007. 16:43:49 »
ha cuj, toga uvijek ima. Treba misliti na sebe i ne trositi energiju na druge. Koja i gdje su ta lovista i tko bi mogao to pregledat fizickič

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #41 u: 22. 08. 2007. 16:54:21 »
ha cuj, toga uvijek ima. Treba misliti na sebe i ne trositi energiju na druge. Koja i gdje su ta lovista i tko bi mogao to pregledat fizickič
To ne znam ali znam da se za V. Kapelu vec vodi borba i velika lova je u igri,za nas prevelika. Loviste je lijepo i bilo je ok ali je fond divljaci unisten i trebati ce puno ulaganja da se obnovi (iz pouzdanog izvora prije pol sata). d1

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #42 u: 22. 08. 2007. 17:51:12 »
e pa ja nisam razmisljao o toj problematici jer me to nije prvise interesiralo ali sam samo htio napomenuti gdje mozete pogledati u svezi lovista,treba redovito pratiti koja se lovista daju u zakup pa mozda uleti nesto vama interesantno,to se ionako ne nalazi preko noci,ja cu si dati malo truda(neki moji poznanici su uzeli lovista u zakup)pa cu porazgovarati s njima,raspitati se .....

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #43 u: 22. 08. 2007. 19:22:43 »
Hvala ti na info. i ovo ce svima biti od pomoci.Ja nisam ni znao gdje se objavljuju zakupi. Hvala d4

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Zakup lovišta
« Odgovori #44 u: 25. 09. 2007. 18:40:04 »
imam jedno pitanje, loviste v.kapela ima oho 5400ha a kazete da je fond divljaci
prilicno unisten,pa koliko je brojno stanje i koje vrste mnogo me interesuje
Mihi est compositum in Taberna Mori