Autor Tema: Čuvanje divljači  (Posjeta: 4902 vremena)

Offline robo

  • K
  • *
  • Postova: 17
Odg: Čuvanje divljači
« Odgovori #15 u: 30. 12. 2008. 23:05:57 »
 rostilj  veliki pozdrav svim lovcima i ljubiteljim pasa . imam posavca kojeg sam naucio da cuva divljac,ali i moju lovacku opremu :pusku, rusak ,jaknu.nikad nisam radi toga ima neugodnosti sa ostalim kolegam.jednostavno odlozim pokraj njega divljac, rusag , jaknu ili objesim pusku  na granu stabla i on to cuva od ti stvari nebi se cenat  pomaka i vrlo ozbiljno prihvaca tu radnju prija bi i sam poginuo nago da mu to neko uzme.ako bi netko htio da uzme nesto ili drugi pas oce da uzme divljac,prvo upozorava rezanjem i lajanjem ali se ne odmice od toga sto cuva tek kad stvarno mu se otme to sto cuva onda napada...a imam sedam pasa od toga sest lovni :posavca,istarca,ostrodlaku jazavcarku,kratkodlaku njemicu,madarsku vizlu muskog i bretonku.

 Dobro dosli na forum LOVAC.Prije nastavka pisanja, red bi bio da se predstavite u rubriku namjenjeu za to.
« Zadnja izmjena: 31. 12. 2008. 00:25:19 od Schultz and Larsen »

Offline kerber

  • K 500
  • ***
  • Postova: 547
Odg: Čuvanje divljači
« Odgovori #16 u: 30. 12. 2008. 23:45:21 »
vrlo impresivan i raznolik popis svaka čast kad uspiješ pošalji nam slike pasa pozdrav z5

Offline robo

  • K
  • *
  • Postova: 17
Odg: Čuvanje divljači
« Odgovori #17 u: 06. 01. 2009. 19:52:16 »
imao sam sve slike na kompjutoru ali mi virus srusio sve ali uskoro stizu nove friske od ove sezone pa cu pokazat.

Zoran

  • Gost
Odg: Čuvanje divljači
« Odgovori #18 u: 06. 02. 2010. 21:16:50 »
MISLIM DA STE malo pomjesali ovdje agresivnost i ono šta je pas obucen!
to su dva zivota!!! agresivan je agresivan!
a obucen pas za cuvanje divljaci ili puške ili osobnih stvri nema veze da je pas agresivan!
 obucen pas na zapovjed treba da cuva ,, ko sta mu veliš sjedi i on sjedne a ne da mi recitira državnu himnu!

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Čuvanje divljači
« Odgovori #19 u: 06. 03. 2010. 19:58:33 »
Imam posavca od 8 mjeseci koji se neda nikome uhvatiti osim meni a ako mu neki stranac krene prilazit onda laje i reži te se polako udaljava(osim ako netko pruži ruku da ga uhvati ili udari onda svašta može biti)poznatim ljudima neće ništa. Ja volim da je pas malo oštriji jer ima dosta lopova koji u lovu uhvate psa i sutra je pas već u drugom kraju države.U lovu se zna nitko nesmije dirati ili hraniti tuđeg psa ili uzimati tuđu divljač tako da ja mislim da ovaj dio obuke psa itekako ima smisla. z10