Autor Tema: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?  (Posjeta: 18222 vremena)

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #75 u: 11. 05. 2008. 20:59:24 »
Najbolje se vidi tko ima kakve pse i kakakv je uzgajivač kad g. Vrtarić dovede 4 psa na utakmicu i osvoji prva četri mjesta. Šta nejga briga kom je šta poklonjeno kad je on najbolji. Jedina zamjerka mu je bila da nije baš najlovačkije obučen ali se on uredno ispričao bez ikakvog povišenog tona i pobrao simpatije i takmičara i lovaca i gledatelja. Vidi se da čovjek radi sa psima i po meni je on br. 1 sa NLT u RH. Ja tog čovjeka ne poznam osobno ali se to odmah vidi tko sa psima radi. Pa nije Hari Heraku prvo mjesto palo iz neba, pa njega ne zanima tko sudi kad su psi i on najbolji.
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline NLT

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #76 u: 11. 05. 2008. 21:38:41 »
Osobno poznajem Stipu Vrtarica i sto se tice NLT on sve svoje vrijeme posvecuje psima. Njemacka, Austrija, Srbija i Hrvatska, nigdje se ne stidi svojih pasa i rada sa psima.Moram priznati da imam nesta od njegovih pasa ali zato sto su to svestrani psi.
Goran

 
Najbolje se vidi tko ima kakve pse i kakakv je uzgajivač kad g. Vrtarić dovede 4 psa na utakmicu i osvoji prva četri mjesta. Šta nejga briga kom je šta poklonjeno kad je on najbolji. Jedina zamjerka mu je bila da nije baš najlovačkije obučen ali se on uredno ispričao bez ikakvog povišenog tona i pobrao simpatije i takmičara i lovaca i gledatelja. Vidi se da čovjek radi sa psima i po meni je on br. 1 sa NLT u RH. Ja tog čovjeka ne poznam osobno ali se to odmah vidi tko sa psima radi. Pa nije Hari Heraku prvo mjesto palo iz neba, pa njega ne zanima tko sudi kad su psi i on najbolji.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #77 u: 11. 05. 2008. 22:53:09 »
Gorane pozdrav i drago mi je da si s nama d4
Kako napreduju tvoji psi i okaci koju sliku.
Pozdrav

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #78 u: 12. 05. 2008. 09:40:11 »
Konacno odgovor koliko nas ima posteno polozen IUO sa psom(kujom)?
Imam ja!
U subotu 10.05. moja kuja je polozila IUO na DS(sad ce opet biti polemika kako gonic polaze IUO na DS, ali necu o tom), sa 172 boda, dakle I n.r.
Od 7 prijavljenih pasa, 4 nisu nasla, 3 kuje nasle, od toga jedna sa 118 bodova, druga 150 bodova i moja! Pri tom moram navesti da su kod ove dvije vodici aktivno ucestvovali, dok sam ja sjeo na stolicu kod zapisnicara i pustio kuju da radi!
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #79 u: 12. 05. 2008. 14:20:38 »
Konacno odgovor koliko nas ima posteno polozen IUO sa psom(kujom)?
Imam ja!
U subotu 10.05. moja kuja je polozila IUO na DS(sad ce opet biti polemika kako gonic polaze IUO na DS, ali necu o tom), sa 172 boda, dakle I n.r.
Od 7 prijavljenih pasa, 4 nisu nasla, 3 kuje nasle, od toga jedna sa 118 bodova, druga 150 bodova i moja! Pri tom moram navesti da su kod ove dvije vodici aktivno ucestvovali, dok sam ja sjeo na stolicu kod zapisnicara i pustio kuju da radi!
Cestitam d4

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #80 u: 18. 10. 2008. 14:54:04 »
Ja znam dvojicu friško položenih, Fulirov Dino i moj Ucho. Položili danas na terenima LD "Jastreb" Strmec Samoborski. Oba psa pokazala dobru čvrstu fermu i exterijerno ocijenjeni sa odličnim.  rol

Zoran

  • Gost
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #81 u: 18. 10. 2008. 15:38:59 »
Ja znam dvojicu friško položenih, Fulirov Dino i moj Ucho. Položili danas na terenima LD "Jastreb" Strmec Samoborski. Oba psa pokazala dobru čvrstu fermu i exterijerno ocijenjeni sa odličnim.  rol

cestitam Dini i  Uchi.
a tebi nazime treba oduzeti psa pd hitno!  happi

Offline fulir

  • K 100
  • **
  • Postova: 459
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #82 u: 18. 10. 2008. 17:02:21 »
zoki bili su i ovi tvoje pasmine ali nijedan nije prošao. ljepi jesu čak prekrasni ali...

Zoran

  • Gost
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #83 u: 18. 10. 2008. 18:04:05 »
zoki bili su i ovi tvoje pasmine ali nijedan nije prošao. ljepi jesu čak prekrasni ali...

da cuo sam... mislim da jedino ja imam tu pasminu koji imaju ipo..  ref
a kad sam govorio da netreba davati lovcke pse nekome ko nije lovac onda sam ja bio budala  fre  ref
i da svako nemoze biti uzgajivac  pesi onda sam opet ispo budala
ali eto bolje da sam ja budala nego oni!  ref
.....................................................

ALI BEZ ZAJEBANCIJE KAD TAKE STVARI CUJEM ONDA ME JE STVARNO STID STA IMAM TU PASMINU!

 a jeli se zna ciju su pisi ili od koje uzgajivacnice?? jesu to bili lovci koji su ih vodili ili neki koji ma treba ipo, za mogu uzgajati????
« Zadnja izmjena: 18. 10. 2008. 18:08:27 od Zoran »

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #84 u: 18. 10. 2008. 18:16:14 »
 A kaj je bilo sa goničima, oni su trebali ići u moje lovište, tj. LD "Šljuka"?
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #85 u: 18. 10. 2008. 19:03:58 »
Ja znam dvojicu friško položenih, Fulirov Dino i moj Ucho. Položili danas na terenima LD "Jastreb" Strmec Samoborski. Oba psa pokazala dobru čvrstu fermu i exterijerno ocijenjeni sa odličnim.  rol

cestitam Dini i  Uchi.
a tebi nazime treba oduzeti psa pd hitno!  happi

Psu je naglo porasla vrijednost. Do sad sam pse poklanjao, a od sada bi mogli u prodaju. Moš mislit.  fre

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #86 u: 18. 10. 2008. 19:06:55 »
A kaj je bilo sa goničima, oni su trebali ići u moje lovište, tj. LD "Šljuka"?

Od kad smo se ujutro razišli, goniče više nisam vidio. Kasnije je još bio ispit za terijere u rovu na lisicu ali to sam pogledao samo 2 psa i otišao kući.
Vjerojatno goniče još skupljaju.  rol

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #87 u: 18. 10. 2008. 19:12:59 »
 Samo nek oni odrade, imaju šta i gdje tjerat a to je dobro i mene veseli!  d4
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #88 u: 19. 10. 2008. 00:35:47 »
Konacno odgovor koliko nas ima posteno polozen IUO sa psom(kujom)?
Imam ja!
U subotu 10.05. moja kuja je polozila IUO na DS(sad ce opet biti polemika kako gonic polaze IUO na DS, ali necu o tom), sa 172 boda, dakle I n.r.
Od 7 prijavljenih pasa, 4 nisu nasla, 3 kuje nasle, od toga jedna sa 118 bodova, druga 150 bodova i moja! Pri tom moram navesti da su kod ove dvije vodici aktivno ucestvovali, dok sam ja sjeo na stolicu kod zapisnicara i pustio kuju da radi!
lovacpd nema polemika jednostavno odgovoriš da se pravilnici razlikuju i stvar u redu,po našam i nj.l.t. može polagati taj IUO/IPO na d.s.(druga je stvar kakav je pravilnik da li se obavezno ispituje odnosno može ispitati je li terijer sljedoglasan (kao gonič naravno)IUO/IPO je ispit
urođenih/prirođenih osobina(a zar gonič ne radi  na d.s.)problem je što večinu pravilnika rade največim dijelom"salonski sudci"pa napišu svašta.IUO/IPO je ipak samo to a ne neki očekivani nivo izrađenog,obučenog lovnog psa pa to se ocjenjuje na radnom ispitu.
« Zadnja izmjena: 19. 10. 2008. 00:38:26 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?
« Odgovori #89 u: 19. 10. 2008. 00:41:44 »

 a jeli se zna ciju su pisi ili od koje uzgajivacnice?? jesu to bili lovci koji su ih vodili ili neki koji ma treba ipo, za mogu uzgajati????
[/quote]

Mislim da je bila kuja iz jedne nama poznate uzgajivačnice, a drugi je bio pas godišnjak kučni ljubimac, negdje iz Sv. Nedelje