Autor Tema: Upit -da li ima za ovaj vikend ili do kraja 3mj. B-ut za ptičare?  (Posjeta: 2523 vremena)

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Pozz svima ljubiteljima ptičara zagi

Da li možda netko zna ili je bolje upoznat od mene da li i kada ovaj mjesec
ima B-ut za ptičare u organizaciji KD ili HKS-a na području sjeverozapadne Hrvatske? ččč

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Sjetit ćeš se svojih riječi:
-Almir -svaka čast-slike govore više od riječi d4

p.s.-nadam se da ćemo se vidjeti i na Kupu HLS-a
Možda najbolje da pitaš Dečaka, možda on ima kakvu ideju  hao hao hao

Offline fidel

  • K
  • *
  • Postova: 13
Sjetit ćeš se svojih riječi:
-Almir -svaka čast-slike govore više od riječi d4

p.s.-nadam se da ćemo se vidjeti i na Kupu HLS-a
Možda najbolje da pitaš Dečaka, možda on ima kakvu ideju  hao hao hao
Još kada bi mu B utakmice sudili ovi što mu sude i IPO to bi bio praznik za oči  8)

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Pozz svima

-ispričavam se i to vezano na tipkovnicu i što sam napisao Almiru davno
(na tipkovnici su slova L i K jedno pored drugog)-zato je krivo ispalo kup HLS-a
a ne kup HKS-a ;

-stoga! -moja uzgajivačnica je priznata od HKS-a i FCI-a pod brojem 42/04 uz
predložak ovog mojeg passworda kojeg imam i na ovoj stranici a i web site mi glasi
na www.uzgbestofhabek.webs.com - svi ljudi dobre volje su pozvani da je posjete.

-isto tako ovim putem bih molio gospodu iz bratske Republike Vojvodine točnije iz Apatina(fidel)
da svoje komentare ostave za sebe a ne da se predstavljaju kao uzgajivači pod okriljem HKS-a i
da ne komentiraju neke važnije stvari koje se njih ne tiču-jer
ovo što nam se događa u HR patimo mi uzgajivači kvalitetnih grla i pasmina i u nemogućnosti
smo u ovome trenutku(ožujak 2011.god.)-polagati utakmice u radu koje su nam potrebne za
prijavljivanje pasa u razred radnih pasa za priznavanje šampionata temeljem Pravilnika o radu HKS-a.

Lijepi pozz svima koji su shvatili ovaj moj napis i još jednom Almiru isprika za skraćenicu HKS i HLS.

Offline fidel

  • K
  • *
  • Postova: 13
gosn Habek,
ili se izvinite ili navedite gde sam se ja to predstavio kao uzgajivac pod okriljem HKS-a.
A inace ovo je forum otvorenog tipa,te ne vidim razlog zasto nebih smeo komentirati sta god pozelim,ili vi ovo mozda smatrate za svoje privatno vlasnistvo pa je potrebno od vas traziti dozvolu za komentarisanje?!

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
RE:Još kada bi mu B utakmice sudili ovi što mu sude i IPO to bi bio praznik za oči

Offline fidel

  • K
  • *
  • Postova: 13
RE:Još kada bi mu B utakmice sudili ovi što mu sude i IPO to bi bio praznik za oči

Opet je nejasno gde se ja tu predstavljam kao uzgajivac pod okriljem HKS-a.

Offline fidel

  • K
  • *
  • Postova: 13
evo kako se veliki uzgajivac Habek ophodi preko pp poruka:
"skini mi se s k..ca balavac jedan neodgojeni-ja sam za tebe uzgajivač FCI renomea i prestani mi pisati na lovac.info jer buš išel na BANIRANJE! -od strane vl.Kuhada ovog portala -prek "grane" si jaki igrač? imam ja i u Vojvodini igrače koji ti budu "lampu" začepili- mani me se jer te zatvaramo na našim stranicama AK MI SE JOŠ JENPUT OBRATIŠ NA COMENT!!!!"

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
 pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi pesi zagi

Offline HunterDon

  • K 100
  • **
  • Postova: 319
"Moj pas", ožujak - travanj 2011. :

"Sljedeći tjedan MRRŠVG će organizirati sastanak sa predstavnicima HKS-a i HLS-a da se međusobna nesuglasja, dogovorom, riješe."


Sad kako će to proći...  dr.i

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Fidel i Habek...imate malo odmora da nas vise ne zamarate sa ovakvim stvarima.  ččč
Nosler za Tim Lovac
I aint asked any pardon for anything I've done.