Autor Tema: Alpski brak jazavcar  (Posjeta: 4050 vremena)

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: Alpski brak jazavcar
« Odgovori #15 u: 21. 12. 2016. 10:12:30 »
Pa koliko sam ja razumio kolege ti samo sugestiraju da se predstaviš u Rubriku za predstavljane, kažeš par riječi o sebi, prvo se predstaviš kao što je red i način a onda pitat za pomoč i savjet. Ja sam siguran da će ti ljudi pomoč, kao što se svakome dosad pomoglo, kad ispoštuješ pravila Foruma kao šta smo i mi svi drugi. Ovo nije nikakav napad nego čisto sugestija. Ja vjerujem da je Ivod jedan ozbiljan gospodin i lovac i od njega bi i mogao dobit vrijedan savjet. Pozdrav  zagi zagi

Offline ivod

  • K 500
  • ***
  • Postova: 618
Odg: Alpski brak jazavcar
« Odgovori #16 u: 21. 12. 2016. 10:41:31 »
Pa koliko sam ja razumio kolege ti samo sugestiraju da se predstaviš u Rubriku za predstavljane, kažeš par riječi o sebi, prvo se predstaviš kao što je red i način a onda pitat za pomoč i savjet. Ja sam siguran da će ti ljudi pomoč, kao što se svakome dosad pomoglo, kad ispoštuješ pravila Foruma kao šta smo i mi svi drugi. Ovo nije nikakav napad nego čisto sugestija. Ja vjerujem da je Ivod jedan ozbiljan gospodin i lovac i od njega bi i mogao dobit vrijedan savjet. Pozdrav  zagi zagi

Preozbiljan, kolega Gabro, preozbiljan , rado bih da je 30-ak godina manje , lakše bih uzbrdo... happi
No, kako vidim, još uvijek nedovoljno ozbiljan za mlađe generacije lovaca  laz .

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: Alpski brak jazavcar
« Odgovori #17 u: 21. 12. 2016. 10:59:23 »
Nema straja Šjor Ivo dok je uja u sviči.... zagi zagi.
Uspjeh je i uvatit neke godine u ova doba i to je hvalevrijedno postignuče...