Autor Tema: Balkanski gonič ili nlt  (Posjeta: 10122 vremena)

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Balkanski gonič ili nlt
« Odgovori #30 u: 23. 11. 2009. 19:16:53 »
glavni razlog zbog kojega nisam kupio nlt-a je to što svi ovdje drže goniče a nlt ih baš nebi mogao dugo pratiti i mogao bi otjerati divljač od lovca to se dešavalo sa brak jazavčarima kada goniči dotjeraju lisicu blizu lovca brak se priključi i ode divljač z10 od lovca

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Balkanski gonič ili nlt
« Odgovori #31 u: 23. 11. 2009. 19:19:13 »
znao sam ja da i ti držiš terijere samo sammislio na jednog drugog koji je imao terijera aliga je izgubio mada nije bio ni lijep ni radan

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Balkanski gonič ili nlt
« Odgovori #32 u: 23. 11. 2009. 19:37:31 »
peca zelim ti dugu i lipu lovnu karijeru sa tvojim posavcom. mozda najbolje od svih ode razumin tvoje probleme jer i ja san nedavno bija u slicnima al nakon dvi godine mozganja i rada prije par dana odstrijelija san svoju prvu divljac isprid svoga prvog lovackog pasa, srce mi je bilo ko kuca.

ja doduse nikad nebi uzeja posavca al iz cisto estetskih razloga, svi drugi gonici su mi lipsi, pogotovo balkanac(crno i smedje mi je boja za lovackog pasa i gotovo).

Ja imam terijere i u sali znam reci da bi mi najsritnija kombinacija bila da mogu svojoj terijerki natovariti na ledja gonica pa kad ona divljac pronadje da on preuzme  ;D ;D

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Balkanski gonič ili nlt
« Odgovori #33 u: 23. 11. 2009. 20:06:52 »
ovdje kod mene se lovi uglavnom posavcima pa i ja uzeo posavca  jer ima dobrih linija posavaca a meni su baš posavci trobojci i istarci najljepši goniči ali o ukusima se ne raspravlja  z10