Autor Tema: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC  (Posjeta: 200810 vremena)

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #570 u: 18. 12. 2009. 17:15:42 »

 Radane al mi "vadiš mast" !!!!! ;) ;) ;) ;) d4 d4

več znam pola imena od tih Vaših istrijanera!!! hao hao hao
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #571 u: 18. 12. 2009. 18:15:44 »
pozdrav sejfo ja i ti mogli bi na proliće da se minjamo jedan bosanac meni a jedan istarac tebi tako da budemo uvik u toku događaja

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #572 u: 18. 12. 2009. 18:17:32 »

kakva mi je situacija-kod žene prije će kod tebe zalajati "bosanac" nego kod mene istarac...hahaha zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #573 u: 18. 12. 2009. 18:47:47 »
vidi sejfo ja svoju pripremam već duže vrimena da ću jon nabavit lipog čupavog pasa tek toliko da i ona ima pasa jer je to u modi danas a ti svojon objasni da su u modi ovi kratke dlake

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #574 u: 18. 12. 2009. 20:16:21 »
vidi sejfo ja svoju pripremam već duže vrimena da ću jon nabavit lipog čupavog pasa tek toliko da i ona ima pasa jer je to u modi danas a ti svojon objasni da su u modi ovi kratke dlake

Ti ćeš kolega i uspjeti.... do prve mačke.....il dok joj ne unese ježa u kuću..... hao hao
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #575 u: 18. 12. 2009. 23:07:19 »
A bi li vas dva starijih kolega ucinila uslugu meni mladjem pa jednoga ostrodlakog istarca ili baraka odveli u frizeraj na mini val pa da ga ja dovedem svojoj zeni kao fox terijera kojeg ona zeli a ja imam gonica par nedilja godisnje ;D  z10

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #576 u: 18. 12. 2009. 23:19:16 »
A bi li vas dva starijih kolega ucinila uslugu meni mladjem pa jednoga ostrodlakog istarca ili baraka odveli u frizeraj na mini val pa da ga ja dovedem svojoj zeni kao fox terijera kojeg ona zeli a ja imam gonica par nedilja godisnje ;D  z10

nemoj se ljutiti al imaš veći izbor u terijerima, nego u ovim našim, a i sličniji su! hao hao hao hao
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #577 u: 19. 12. 2009. 00:30:01 »
Kako znas Radane da sam u kolicima, a ovaj snijeg u Mostaru, te hladnoce, za mene su vrlo teske i gotovo pogubne zbog mog slabodisajnog problema, (krvni sudovi se skupljaju a godine cine svoje), ali ja se ko nedam, pa se veoma cesto nahladim ali u 99 % slucajeva zbog izvodjenja pasa.Da vise ne bi o tome.
Šta bi sa Leom, je li ti ziv Fah od Grubisica i kakav je, kujica koja mi se posebno svidjala kod tebe kad sam dolazio a ostala je kod tebe je Bistra (ona sa dugim usima i finim eksterijerom), i ko su njeni roditelji i kakva je ona  u radu. Za one velike ne treba trositi vrijeme, samo rijeci hvale.
Pozz..
pozdrav santa keta kako si mi prijatelju u ove ladne dane,pa planiram za slijedeću sezonu jedno leglo od Bosa unuka u mene ženka Alka i Lakijev sin ili unuk pošto mi je Leo nestao pa sa sad neznam šta će bit.od Bosa tri unuke imaju u mene i prijatelja eksterijer ie odličan a u radu su vrhunske.a od lakija postoji sin u mog kuma pa ako uspijem to sve složit očekivan leglo koje bi tribalo biti extra.

Offline laky

  • K 100
  • **
  • Postova: 156
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #578 u: 19. 12. 2009. 02:02:01 »
pozdrav ekipi evo da se i ja malo ukljucim ko ce mi objasnit kako da ubacim slike jer ih nikako nemogu ubacit

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #579 u: 19. 12. 2009. 13:28:05 »
prvi snijeg.... rol
igra,igra,igra.....toliko su se najeli da nisu znali šta se događa....

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #580 u: 19. 12. 2009. 14:05:32 »
pozdrav za sve evo u mene dvadeset centi sniga.santa keta znam kakva je situacija nedaj se,ona ženka je išla kod prijatelja a vratio sam jednu stariju ženku, ona je izvaredna već lovi i ima ostrela prid njom,za Fax od grubišića izvaredan gonič malo više se zadržava ali mlad je i on je iša u dobra poznanika tako da su svi pasi u okolici.od bistre je otac moj Duk a majka je praunuka od Bosa.a Leo je nestao u lovu ima 8 dana bio je na tragu vepra samca i držao u mistu a ja neznajući pucam da ga vratim i nesvjesno pokrenem vepra i on nastavio gonit i od tada ni traga ni glasa ima vukova četvoronožni i dvonožni  i sve se nadam da će kogod javit

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #581 u: 22. 12. 2009. 19:06:19 »
Pozdrav ekipi sa foruma nisam jos ubacio program da mogu smanjiti slike a bice ih iz lova jos. :bunny:

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #582 u: 22. 12. 2009. 19:11:17 »
Radane jel to planiras pariti Bosovu unuku sa onim psom sto je mene int.sto je kod nekog tvog kuma tj.rodjeni brat od Lane.Zao mi je sto si izgubio Lea.

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #583 u: 22. 12. 2009. 22:53:08 »
Pozdrav ekipi sa foruma nisam jos ubacio program da mogu smanjiti slike a bice ih iz lova jos. :bunny:

Dobar ti taj Super Brno just U kojem kalibru su ti cijevi?
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #584 u: 23. 12. 2009. 11:49:27 »
pozdrav za sve račiću nema te dugo vidim lip ulov svaka čast.ako uspijem od ove dvije ženke jedna će sa Dukom a druga sa Laninim bratom . kakvi su štenci od Lane može slika.