Autor Tema: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC  (Posjeta: 199740 vremena)

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #855 u: 09. 05. 2011. 21:25:11 »
kvalitete ima a sada početi i radit na kvaliteti eksterijera,nije sve u lovu ajmo poradit malo i na eksterijeru  pokušat od ovi neradni dana obaći ove ljude i vidit šta ko ima i naći odgovarajuće jedinke za daljnji uzgoj.naši pasi daleko su najlipši i najtraženiji pa učinimo da tako i bude,posjetite prijatelje vidite popijte popričajte i stvarajmo kvalitetu .nemojte dozvoliti da nam pasi budu osakaćeni sa radom ili eksterijerom

Offline panj

  • K 100
  • **
  • Postova: 372
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #856 u: 10. 05. 2011. 11:41:04 »
radan je bez riječi ,a kvalitet se vaga u dvanaestom misecu,vidiš radane da nisan bumbija do rane zore nebi zna ko je panj,pozzz
Damire svi te hvale šta je je. Ali isto mi je drago bilo kad je Pero reka da nisi ima pasa niti imaš koji može konkurirat Nataši. Nažalost nje više nema da to možemo i usporedit. A ovo šta sad iman kad bi ja ocjenjiva to bi bilo -2. Ali samo neka ja riješin neke stvari onda se bacan na školovanje jednog istarca da u najmanju ruku bude najbolji u našem kraju.
Kad se ne može učiniti dobro dosta je da se ne učini zlo.

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #857 u: 10. 05. 2011. 13:03:30 »
iz jake konkurencije uvjek se rađa i kvaliteta i nadam se da ćemo se jednom vidit i pustit pase u teren

Offline 123damir

  • K
  • *
  • Postova: 87
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #858 u: 10. 05. 2011. 18:59:18 »
E pero je reka ovo reka ono ,ja se nikad ne takmičin čije je bolje a čije gore
istina volija bi skinuti radana na utakmici i to mi je jedina želja,a peru cijenim ka prijatelja a koje je bolje to je teško reći.Ja san tek nakon četiri godine donija zaključak koje je najbolje od mojih sadašnji pasa,tako da je teško uspoređivati.Čuja san ja svašta a ove godine san ima i prilike loviti sa raznim grupama i pasima pa ih je bilo toliko nahvaljenih a nisu ni do kolina najgoremu iz mog jata pa je bilo tvoji brži tvojih više tvoji željnjiji tvoji iskusniji i sl,a podizanje je podizanje i nema tu mudrosti ili zna ili nezna, to je sve šta ko voli i kriteriji su različiti,dabogda da i ti nešto izvučeš pa da imamo za kupiti pravu krv,bilo bi mi drago.Pazi i ne slušaj hvalospjeve sam se uvjeri i rezultati sve govore,
pas koji u lovnome danu ne digne dva zeca sa loge loš je materijal a sve ostalo je pumpanje..pozzz lovija san ja i iza nate i podizali zeca kud je prolazila horda lovaca i pasa tako da je sve moguće i uvik ima bolji od boljega a onaj sa kim je vlasnik zadovoljan taj je najbolji.

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #859 u: 29. 05. 2011. 10:22:29 »
Ja san jucer bija u Damirovom kraju gledat sebi nekog istarca. Damir ce znati od koga je jer je covik lovocuvar u njegovom lovistu. U leglu su svi stenci bili tocno onakvi kakvoga san zelija osim jednoga a ja san bas toga sebi odabra ;D. Vidit cemo sta ce biti...

Offline 123damir

  • K
  • *
  • Postova: 87
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #860 u: 30. 05. 2011. 14:16:31 »
krv ti je dobra sad jesi pogodija to ćeš viditi i sam ja sam ih vidija dok su bili mali skroz morat ću opet pogledati činili su se lipi štenci mater im je odlična radna kuja -sritno

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #861 u: 30. 05. 2011. 16:16:03 »
krv ti je dobra sad jesi pogodija to ćeš viditi i sam ja sam ih vidija dok su bili mali skroz morat ću opet pogledati činili su se lipi štenci mater im je odlična radna kuja -sritno

Ja san gleda sebi uzeti najlipsega. Ako vec ne bude radija da ga bar gustan gledati ;D. Odabra san najklepavijega sa najduzon njuskon, cilja san nekako da slici na mater.
Cuja san da je kuja dobra a muzjaka znan od prije i vidija san da daje dobre stence.
Ako ces ici gledati u sljedecih dan-dva onda obrati paznju na onog jedinoga sa flekon na boku, taj bi triba biti moj, svaki savjet je dobrodosa.

Offline 123damir

  • K
  • *
  • Postova: 87
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #862 u: 30. 05. 2011. 17:19:40 »
pogledat ću ih sigurno baš u subotu san reka anti da moran ih viditi,a savjeti šta će ti sam biraš i sam guštaš pa kad pogodiš onda ti je draže a ako fališ ljutiš se na samog sebe to ti je moje viđenje ja nikad ne slušan nikoga za pase jer to mi je hobi pa sam kako ti uspije a da je to posa onda bi sluša savjete ,tako ako pogodiš lipo ćeš guštat a ako fališ neće nestat svita -pozzz

Offline 123damir

  • K
  • *
  • Postova: 87
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #863 u: 30. 05. 2011. 19:17:43 »
dobar odabir ,nostromo bija san danas

Offline misel

  • K
  • *
  • Postova: 2
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #864 u: 01. 06. 2011. 20:48:00 »
Da li netko ima ili zna za leglo kratkodlakih istaraca. od radnih i eksterijernih roditeljač
.evo ja cu imat stence  za deset dana treba se okotit .pareno pod europskim prvakom kuja zečarka 0919243743 misel

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #865 u: 02. 06. 2011. 21:33:44 »
na prodaju istarac starosti tri miseca od roditelja zečara

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #866 u: 07. 06. 2011. 21:16:34 »
dobar odabir ,nostromo bija san danas

Evo ga... Dok se ne rijesim buva zvat ce se Boško ;D Nadam se da je odabir dobar, cilja san da slici na mater; nizi, duzi, klempav sa dugom njuskom.

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #867 u: 07. 06. 2011. 21:22:56 »
...bombaš. ;D

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #868 u: 07. 06. 2011. 21:40:26 »

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #869 u: 08. 06. 2011. 14:32:15 »
dobar dobre usi crna njuška još samo puno puštanja na teren da se razvije konstitucija i radne osobine.Kako se slazu terijeri s njima