Autor Tema: Nissan patrol  (Posjeta: 36008 vremena)

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #15 u: 25. 01. 2010. 11:59:22 »
Dečki smanjite malko tenzije da nebi radila gumica  zagi
Imam upalu volje.

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #16 u: 25. 01. 2010. 14:37:33 »
Oko čega se vi ljudi svađate. Patrol je čista klasika i ne mislim da itko tko vozi taj auto zaslužuje riječi pokude. Usporediti ga sa Nivom je po meni grijeh, a da li ga netko ima za lov ili off road je sasvim svejedno. Po meni uz Mitsubishi Pajero i Toyotu Land Cruiser apsolutno terenac koji zaslužuje poštovanje. Što se tiče potrošnje, ne znam da postoji terenac koji se vozi po terenima za koje je napravljen a da ne troši malo više. Za cestu se kupi Golf i nema problema. Veliki i mali lovci su po tko zna koji put tema koja zaslužuje osudu i nema mjesta na forumu. Tko misli drugačije mislim da ima problem sa kompleksom manje vrijednosti, a to se liječi na drugom mjestu, a ne među lovcima.

Pozdrav
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline mve

  • K 500
  • ***
  • Postova: 762
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #17 u: 25. 01. 2010. 14:59:05 »
Oko čega se vi ljudi svađate. Patrol je čista klasika i ne mislim da itko tko vozi taj auto zaslužuje riječi pokude. Usporediti ga sa Nivom je po meni grijeh, a da li ga netko ima za lov ili off road je sasvim svejedno. Po meni uz Mitsubishi Pajero i Toyotu Land Cruiser apsolutno terenac koji zaslužuje poštovanje. Što se tiče potrošnje, ne znam da postoji terenac koji se vozi po terenima za koje je napravljen a da ne troši malo više. Za cestu se kupi Golf i nema problema. Veliki i mali lovci su po tko zna koji put tema koja zaslužuje osudu i nema mjesta na forumu. Tko misli drugačije mislim da ima problem sa kompleksom manje vrijednosti, a to se liječi na drugom mjestu, a ne među lovcima.

Pozdrav

Glas razuma  d4 d4 d4, pogotovo ono o velikim i malim lovcima jer ima previše prepucavanja tipa "tko ima veći" na forumu a i sam sam se uvukao u jedno takvo što mi nije na čast  pljus, ali no more.
Moj Zagreb tak imam te rad...

Offline Tava

  • K 100
  • **
  • Postova: 488
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #18 u: 15. 03. 2010. 08:10:31 »
 sor, i on svakako.
Ako po lošem vremenu na polju vidiš čovjeka znaj ili je lud ili je lovac

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #19 u: 15. 03. 2010. 12:21:16 »
Nabavio sam dva (kratka), jedan s L28 (2,8 benz.) i drugi s TD25 (2,5 diesel). Drugi je zapravo bivši benzinac s  motorom od "PICK-UP"-a. Razmišljam o zamjeni ovog TD25 s TD33. Kad konačno složim jednog i opremim ga po svojoj zamisli i potrebama (isključivo za teren) - javit ću zapažanja. Kad ih gledam sa strane čine mi se preveliki i preteški (trenutno vozim "Nivu") ali se nadam da će to kompenzirati snagom i opremom. zagi

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #20 u: 15. 03. 2010. 12:26:24 »
Jel češ od ta dva slagati jedan?
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

valdop

  • Gost
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #21 u: 15. 03. 2010. 12:31:19 »
biti će tu i viška dijelova, al će raditi trgovina rezervnih djelova  pic

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #22 u: 15. 03. 2010. 14:04:00 »
biti će tu i viška dijelova, al će raditi trgovina rezervnih djelova  pic
Važno je da se lova vrti, moraju i trgovci od nečeg živjeti. hao zagi

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #23 u: 15. 04. 2010. 01:26:48 »
Dobri moji kolege lovci. Moj Nissan patrol 4.5 l vec 12 godina dere planine i ravnice i pustinje po vrucini preko 40 i hladnoci planina i napravio je 295000 km i jos uvijek kradi ko sat. ( vecina voznje je offroad) Vozio Land Cruiser 4.2 TD prije i bio odlican ali i ovaj Patrol ST je fantastican i siguran auto za sve terene. Samo treba dobre i adekvatne gume. Bio bi bolji da je malo laksi ali svejedno dobije 860 km u komadu. Vuce, radi nosi divljac po haubi, bullbaru i penje se na prekrasna mjesta bez problema. Samo redovan servis i malo brige. Poredjenje sa Ladom je ludost bez iskustva i ikakve potpore! Brije Pajero svaki dan za dorucak.
Umjesto prepucavanja iskrena i realna iskustva a ne .....
2.8 TD kod nas imala policija i nije im bio dovoljno dobar jer su crkavali na vrucini ali 4.2 i 4.5 radi ko sat. Ocekujemo novi Renault motor pa kupujemo novoga. Toyota i Nissan su sigurno sampioni dokazani po citavom svijetu i na svim terenima.

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #24 u: 15. 04. 2010. 07:07:27 »
Ovo me veseli! Ne znam doduše kako će se ponašati moj stari s motorom 2,5 ali dobro je znati da s podvozjem nebi trebalo biti problema! Hvala "Goran"-e! zagi

P.S. Moje spominjanje Lade Nive je rezultat zabrinutosti kako će se Patrol koji je mnogo veći i teži ponašati na terenu gdje sad Lada jako dobro savladava teren. Problem je što moj način lova i teren na kojem lovim nije baš za velika i teška vozila. (Land Rover Defender opremljen za pravi "Off road" i s vozačem koji je 4 puta bio prvak Hrvatske u toj disciplini - "poginuo" je na tom terenu prošle zime.)
Kad probam Patrolom proći većinu dionica koje sad prolazim Ladom javit ću vam rezultat.
Da se ne nadam boljim perfomansama - ne bih se danim patio u pripremanju svojeg novog ljubimca!
« Zadnja izmjena: 15. 04. 2010. 07:18:38 od Jedan »

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #25 u: 15. 04. 2010. 08:28:59 »
Malo je tezak i bio bi bolji da je laksi ali kad gazis rijeke i pijesak onda je lakse. Vozio sam nedavno Frazer Island po plazi 120 km gore i toliko dole. Pogledaj na google Fraser Island pa vidi terene. Isli smo ko zmajevi sve od Rainbow Beach do sjevernog vrha nacionalnog parka. Nenadjebiv dozivljaj a ima sotine dinga okolo ali ne smije se  d7

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #26 u: 15. 04. 2010. 19:06:56 »

OPA BATO!!! zagi
ko nema NISSANA ne zna šta je propustio u životu.......ovo vam kaže čovjek sa iskustvom,, ( ;D ;D ;D ;D ;D)  koji je dosad sa Nissanom prešao cijelih 213 km.!!!!!!!!!!!!!!!

 gorane oraspoložio si me ,,,svaka čast!!!!! zagi zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #27 u: 15. 04. 2010. 21:24:09 »
u zadnjih mjesec dana sam gledao oko 10 patrola gr oko 89 do 92 godišta i svi su dobili "po glavi"
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #28 u: 16. 04. 2010. 12:15:53 »
Nista nije idealno za mene jos uvijek Toyota je broj 1 i to Landcruiser ali Patrol je do sada sluzio odlicno i obavljao svoj posao uglavnom sa loakocom. Nakon 10 sati voznje jos uvijek se osjecas dobro i ugodno a auto se ne napreze. Zao mi je sto ne mogu postaviti koji video sa lovackih 4WD avantura. Sambarhunter je isto imao nekoliko lijepih sa njegovim Prado-om. Nakon skoro 300.000 kom mislim da imam pravo na misljenje. Prije njega 175000 sa Landcruiserom.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Nissan patrol
« Odgovori #29 u: 17. 04. 2010. 22:21:22 »
u pravu si,samo šteta da im glave tako lako stradaju,super su to vozila,jaka,stabilna,šestaci ma pravi su samo da im je srce malo hladnije
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"