Autor Tema: POZIV NA DRUŽENJE  (Posjeta: 8064 vremena)

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #15 u: 28. 03. 2008. 11:54:05 »
Odlično.Dolazim i ja. ludiloo
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #16 u: 28. 03. 2008. 12:00:55 »
 Ma Matek bude sigorno došel sam kaj izcimava menađera za veću lovu. ;D
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Bugarin

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #17 u: 29. 03. 2008. 17:39:42 »
Ja sam isto zainteresiran. Ako netko želi može sutra navratiti u Ses. Kraljevac na gađanje glinenih golubova u organizaciji S. K. "Priroda". Bilo bi mi drago da se pojavi ekipa Forumaša pa da i oni pokažu svoje zanje i umijeće.

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #18 u: 29. 03. 2008. 20:35:20 »
Bi vrlo rado ali se bojimo kada bi dosli,da bi vas osramotili jer ipak mi smo profesijonalci.

Offline stric

  • K 100
  • **
  • Postova: 128
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #19 u: 09. 04. 2008. 18:18:55 »
 sa veseljem se bilježim na svako druženje,a ako se pucaju glineni golubovi onda VRLO RADO

Offline BROWNING 525

  • K
  • *
  • Postova: 13
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #20 u: 21. 04. 2008. 22:24:19 »
evo forumaši i ja se javljam za ekipu i pozivam da se nađemo na streljani ld šestine 21.06.2008 u 16:00 sati na treningu

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #21 u: 10. 06. 2008. 09:16:24 »
Zbog odlaska na stari godišnji  od 12 lipnja me nema na forumu , već se družim samo s srnjacima i pajcekima (pravim) , diljem lijepe naše.
Što se tiće poziva na pucanje 22 lipnja ,  vidimo se na strelištu .
Hrvatske Domovine Sin.

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #22 u: 20. 06. 2008. 11:41:13 »
Jel bude kaj od ovog okupljanja,jel dolazi tko,jel se okupila ekipa i di je to točno,nisam još nikad bil na toj streljani ččč

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #23 u: 20. 06. 2008. 12:13:40 »
Čujemo se pa odemo zajedno!

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #24 u: 22. 06. 2008. 22:05:37 »
Evo vratio se sa malog okupljanja,upoznao fazana i fulira,pa se malo popilo,pojelo...


Fazan hvala na gostoprimstvu d4

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #25 u: 22. 06. 2008. 22:52:26 »
Evo vratio se sa malog okupljanja,upoznao fazana i fulira,pa se malo popilo,pojelo...


Fazan hvala na gostoprimstvu d4
... i kako je bilo?

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #26 u: 23. 06. 2008. 08:27:01 »
Bilo je super! Fazan se kao domaćin iskazao i sve je za 5! Streljana je više nego solidna, malo se družili i sve u sve mu  d4

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #27 u: 23. 06. 2008. 08:41:19 »
Evo ja ću prvi, dakle okupilo nas se 9-oro. Nikola, Dean, Tomek, Foka, Bugarin, Fulir, tamo smo zatekli već Mawericka i domaćina Fazana. S nama je bio još i Robi Horvat, naš kolega i prijatelj koji nam je uskočio jer nam je Huntercro otkazao dolazak. I me, myself i ja. Kasnije nam se pridružio i Medicus kad je žega malo splahnula, ima problema sa tenom pa nemre po najvećoj vrućini biti vani  ;D
Što reći, streljana u Šestinama je u jako lijepom okruženju, park prirode, okružena šumom, zrak čist, jako je lijepo uređena, vidi se da LD "fazan" Šestine drži do toga maximalno. Dečki su se stvarno trudili i napravili lijepo izdanje streljane, da i ne spominjem primamljivi šank hehe. Gdin Zlatko (Fazan) nas je stvarno vrhunski ugostio, čekao nas je rezervirani stol, vrući gulaš koji je bio fenomenalan, i litra i voda naravno. Na poklon smo od domaćina dobili multimedia tipkovnice kao dar dobrodošlice, te nam ih je Fazan uručio uz najbolje želje da sad malo manje griješimo pri pisanju postova hehehe.

Krenuli smo na streljanu, svi su se dobro držali i napravili smo solidan rezultat. Sve u svemu, boje foruma smo solidno predstavili i nismo se zblamirali hehe. Prva serija je bila nešto lošija, navikavanje na streljanu i golubove (oni niski golubovi su nas izmorili skroz hehe), dok je druga serija bila već skoro i vrhunska. Pukli smo ja mislim 58 ili 59 što je vrlo pristojan rezultat za neuigranu ekipu koja prvi put zajedno puca kao ekipa.

Poslije pucanja, uslijedilo je još x litri i vodi, te smo se lagano oprostili od domaćina i zahvalili mu se na gostoprimstvu. Povorka je završila u prvoj birtiji na "kavi" hehe, i kasnije nas je Rubelj ugostio sa finim ćevapima. Dolazak kući u kasne večernje sate.

Sve u svemu, opet jedno jako lijepo druženje vjernih kolega i prijatelja forumaša. Još jednom se zahvaljujem Fazanu na fenomenalnom gostoprimstvu, stvarno nemam riječi. Pravi je gospodin!

Dobra Vam kob!

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #28 u: 23. 06. 2008. 08:56:28 »
Neizmjerno mi je žao, ali ova vrućina, otvoren prozor i propuh i neke stvari od ranije dovele su do toga da u subotu ujutro izađem iz noćne ukočen kao upitnik  :'( . Deep heat i ostale kreme nisu dale rezultate nego sam morao u hitnu na voltarene. E sad ovo je već drugi put da sam usrao zbog zdravlja, valjda će biti treća sreća. Nadam se da ekipa neće zamjeriti ali jednostavno nije išlo  :'( :'(.
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: POZIV NA DRUŽENJE
« Odgovori #29 u: 23. 06. 2008. 09:28:14 »
@ Sky, dobar izvjestaj

na svu srecu mogu dobro predpostaviti sta znaci x litri i vode. d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"