Autor Tema: KAKO TORNJACI ODRADE VUKA  (Posjeta: 44599 vremena)

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: KAKO TORNJACI ODRADE VUKA
« Odgovori #30 u: 28. 03. 2010. 14:47:13 »
Deda evo da ti kažem ,rjetki su psi koji mogu jedan na jedan sa normalnim zdravim vukom, ja sam vidio situaciju dva na jedan i vuk se dobro nosio jedno vreme,govorim o prirodi, ali jedan na jedan za sad imam jednog kandidata ali ne znam kako bi to prošlo,ja osobno mislim da je vuk u velikoj prednosti,a ovi moji imaju veliko srce ali u borbi srce nekad nije presudno,nema tu da se neće postaviti i prihvatiti borbu i to onako muški, ali vuk je j...n igrač.Ovo što sam rekao da sam vidio 2:1   bile su dvije kuje sestre i imale su dobrih pola sata muke u dubokom snijegu sa vukom koji mi je djelovao dosta star i potrošen. U potpunosti se slažem sa kolegom Zbrka i pozdravljam ga.

Offline simun2807

  • K 100
  • **
  • Postova: 127
Odg: KAKO TORNJACI ODRADE VUKA
« Odgovori #31 u: 29. 03. 2010. 17:25:59 »
Vuk zna ubit i onesposobit, kako i na koji nacin(brzo i ucinkovito), a pas na taj nacin nezna (ako ima koji to je rijetkost). Ja se kladim na vuka.

Offline Zbrka

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: KAKO TORNJACI ODRADE VUKA
« Odgovori #32 u: 15. 05. 2010. 00:24:35 »
Bok Zbrka-ja se sa tobom baš nebi složio po tom pitanju,ako si mislio na vuka od 45 kg. ,da mu tornjak ili pravi šarac ili kavkatac ili srednjazijac ne može ništa.Možda ovi koji žive u stanovima ili na balkonima ne ali oni slobodni uz svoje stado,mislim da vujo gubi glavu -ili čuvar koji čuva stado,ali samo 1 na 1.Pitaj kolegu zel. dolinu kako reagiraju njegovi u slučaju opasnosti.Evo tako ja mislim ,i vjerujem da sam u pravu-a ti si misli jeli to tak -pozdrav DEDA M.... zagi  i   z1
Dragi moj Deda!Malo sam odužio sa odgovorom ali evo:Mislio sam na pita od 45 kg!Što se toga tiče,a imao sam ih PUNO,NEMA psa na svijetu koji može preživjeti 10 min borbe sa ovakvim psom.A što se tiče vuka-ovako:vučiju glavu kakvu sam ja vidio u živo u Lici,koja je stajala na tijelu od 60 kg,krase zubi kakve nema niti jedan pas na svijetu,osim možda Buly Cutte.I garantiram ti životom da u prirodi ne postoji niti jedan pas-OVČAR koji se može nositi sa takvom životinjom.Ponavljam,u prirodi,na otvorenom bez prisustva ljudi.Plaha životinja,zatvorena u nekakav ring ili ogradu iz koje ne može pobjeći,okružena ljudima je protivnik za psiće od 25 kg!Ja si mislim tako.. zagi

Offline zelenadolina

  • K 100
  • **
  • Postova: 283
Odg: KAKO TORNJACI ODRADE VUKA
« Odgovori #33 u: 09. 06. 2010. 17:33:22 »
Tako je zbrka slažem se s tobom,osim ono sa pitom i 10 min. vjeruj mi dođi razuvjeriću te.