Autor Tema: Infamous Blades Tester PRO/gram  (Posjeta: 3474 vremena)

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Infamous Blades Tester PRO/gram
« u: 14. 05. 2016. 20:46:27 »
 Poštovani

Ovaj program će biti otvoren do 1.6.20016. u tom vremenu možete se upisati na mail listu
 s ciljem da se prijavite kao tester Infamous Blades modela Baja
U želji da vam približimo naš rad  i nastojanja  u nožarstvu omogućili bi ovaj tester program.
Dakle prvi korak je već naveden.
U slijedećem   će na vašoj  listi koja će biti objavljena biti izabran redosljed jer će
svaki učesnik  moći da testira tri čelika u kojima dolaze naši noževi i njihova termička obrada
testiranje se odnosi na rezna svojstva ,držanje oštrine istih kao  na sam model i njegovu ergonomiju u radu.
Naredni korak je vaš te vas obavezuje da isti publicirate i foto zabilježite te doživite kako bi
bolje upoznali jedni druge i nastojanja ideje Infamous Blades.
Sljedeći korak mi naroćito volimo  jer darivanje je dar , dakle dvaput je slađe tako
će i dva učesnika biti nagrađena  na svom sudjelovanju a treći bi mogao biti i Bonus  z10

 welcome Prijavite se na PP  zagi

Offline Milutin

  • K
  • *
  • Postova: 68
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #1 u: 14. 05. 2016. 21:33:10 »
Svaka cast! just just just

Offline danijel

  • K 500
  • ***
  • Postova: 701
  • Nema straha dok je v puški praha
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #2 u: 14. 05. 2016. 21:34:53 »
Za svaku pohvalu!
 d4

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #3 u: 14. 05. 2016. 22:08:55 »
E sad ce problem biti naci 10-20 lovaca koji bi to testirali na terenu inace ce test trajati 20 godina koliko se lovi  hao
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #4 u: 14. 05. 2016. 22:47:15 »
E sad ce problem biti naci 10-20 lovaca koji bi to testirali na terenu inace ce test trajati 20 godina koliko se lovi  hao

Možda je 'problem' Lazare  no problemi se riješavaju glavom i dobrom voljom  z10

samo  welcome

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #5 u: 14. 05. 2016. 23:14:34 »
 ref Prva nagrada  je paket papirnatih maramica i


 suza suzu tjera   hao

Offline lovaczk

  • K 100
  • **
  • Postova: 150
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #6 u: 15. 05. 2016. 09:02:02 »
 1liga

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #7 u: 15. 05. 2016. 11:34:01 »
1liga

Hvala svima , pridružite se ...probajte  bravooo

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #8 u: 29. 05. 2016. 14:28:27 »
 bravooo
Poradi klime na forumu ovaj program testiranja se ranije zatvara ...imali ste poštenu priliku, zahvaljujem se prijavljenim
svakako ih budem kontaktirao što i kako dalje.

Nadalje s ovime završava svako dalje učestvovanje na forumu prvenstveno radi nemalo čudne pristrane politike
moderatora koji su uzgred nedvojbeno pristrani.
Optužbe o svađama i mržnjama nožarskih klanova te prenošenju ...su nonsens  crno na bijelo stoji tko je počeo s prozivkama ,omalovažavanju  i klevetanju a u istom je protjeran sa svih stručnih foruma jednostavno zbog šarlatanstva koje kiti
i zabavlja neuk puk  hao....s  malo reći gluposti ste i sami pokazali lovačko znanje o važnom alatu nožu
te se brojite u promilima znanja kad vam Špirić prodaje priču i školu  uf

Dakle  d13 stojim iza svake svoje riječi stoga nema razloga da diskutiram s lažovima i neznalicama   ludiloo
Uistinu me zanima koliko će vam trebati da shvatite da ste sve imalo dobro sami otjerali stoga ste i  uskraćeni
budućem odazivu bilo kojeg nožara ili nožoljubca koji barata s tehnologijom i znajem te može sve egztaktno  potvrditi rol

 zagi Vi meni i otvorili oči kad god  welcome

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #9 u: 29. 05. 2016. 15:00:28 »
Kolega, da ti objasnim.
Ovo nije jedan od nozarskih foruma gdje se okuplja ekipa koja zna sve o nozevima, igra se Ramba u sumi i ne zna koristiti te iste nozeve.
Ovo je forum gdje ekipa zna koristit nozeve, al ih bas ne interesira sve vezano uz njihovu izradu...
Zato se forum zove lovacki, a ne nozarski, survival, bushcraft ltd...

A da si dosao ovamo provocirat i to stoji...
Nekome tko se bavi prodajom necega uopce nije pametno pljuvat po ljudima koji mu mogu biti potencijalne musterije...
Ma koliko dobro prodaja trenutno isla...

Pozdrav, to bi bilo to od mene...
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #10 u: 29. 05. 2016. 15:47:32 »
 teaa
Infamous Blade Vi ste majstor struke. Ako poželim neki novi nož od elmaxa i sl. nazvat ću Vašu tvrtku. Ipak meni nikako nije jasno zašto Vi i vaši kolege uopće raspravljate i vodite rat s Milanom Titanijumom. Kakva je on prijetnja i problem Vama nožarima ?? Njegov rad s Vašim nema doticaja i nije Vam nikakva konkurencija. Milan Titanijum fura svoj fazon i ne vjerujem da će se on ikada promijeniti. Što se tiče istinitosti Titanijumovih navoda, pogledajte sve što političari pričaju i obećavaju a što rade i do čega su nas doveli. Ovo je lovački Forum a ne neka stručna cehovska rasprava o kvaliteti noževa. Što se tiče Vašeg odlaska s Foruma mislim da to nikako nije dobra odluka! Zašto?? Stotine ljudi koje su gledale Vaše nožarske uradke na ovim stranicama uvjerile su se u kvalitet Vaših radova kao i kvalitet radova Vaših kolega, npr. kolege Danijela i sl. Ja osobno sam za Vašu tvrtku saznao preko ovih stranica.
 zagi

 
« Zadnja izmjena: 29. 05. 2016. 16:04:14 od perop »

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #11 u: 29. 05. 2016. 15:49:04 »
Kolega, da ti objasnim.
Ovo nije jedan od nozarskih foruma gdje se okuplja ekipa koja zna sve o nozevima, igra se Ramba u sumi i ne zna koristiti te iste nozeve.
Ovo je forum gdje ekipa zna koristit nozeve, al ih bas ne interesira sve vezano uz njihovu izradu...
Zato se forum zove lovacki, a ne nozarski, survival, bushcraft ltd...

A da si dosao ovamo provocirat i to stoji...
Nekome tko se bavi prodajom necega uopce nije pametno pljuvat po ljudima koji mu mogu biti potencijalne musterije...
Ma koliko dobro prodaja trenutno isla...

Pozdrav, to bi bilo to od mene...

 z11 HOP ...koga provocirati  bravooo
Kao i Danijel ...citiram ..ne primam naružbe i nemam niti nudim išta za prodaju...a ti daj suprotan argument
Ekipa zna koristiti ... hao...već reko promili a oštriti manje od toga (svaka čast izuzetcima)...nisam ti ja s marsa vrlo dobro znam  i poznam  cijenjene lovce tako da činjenice ti ne stoje.
Ajmo slijedeće jedan vaš kolega pametno reče i sa staklom se vapar da oderat...stoga  sor  fre koja je poanta.

Ja sam osobno i sam ušao u nožarstvo jer je sve super i laži kao navedenog diplomiranog hemičara i brusača
koji uredno deklarira noževe s navodom o tvrdoći a da pritom tvrdomjer je vidio samo na slici...primjer...
stoga ispunio sam svoj gušt i želju ... prvenstveno mislim da nemaš blage ideje te se izjašnjavaš o nekoj iskrivljenoj slici ili dojmu  koji je sublimalan.

Aj sad zbogom i naj se jedit na moje kao provokacije....ja samo istinu govorim i ništa ne tajim
no u najmanju ruku nemam se kome opravdavati i zašto  zagi
 tako da i to slobodno argumentiraj i vjeruj u što god želiš.

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #12 u: 29. 05. 2016. 16:06:43 »
Kolega ti si totalni car ludiloo
Vidim da sve znas pa se povlacim iz rasprave...
« Zadnja izmjena: 29. 05. 2016. 16:08:14 od zhrvoje »
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline Infamous Blade

  • K
  • *
  • Postova: 59
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #13 u: 29. 05. 2016. 16:10:42 »
teaa
Infamous Blade Vi ste majstor struke. Ako poželim neki novi nož od elmaxa nazvat ću Vašu tvrtku. Ipak meni nikako nije jasno zašto Vi i vaši kolege uopće raspravljate i vodite rat s Milanom Titanijumom. Kakva je on problem Vama nožarima ??? Njegov rad s Vašim nema doticaja i nije Vam nikakva konkurencija. Milan Titanijum fura svoj fazon i ne vjerujem da će se on ikada promijeniti. Što se tiče istinitosti Titanijumovih navoda, pogledajte sve što političari pričaju i obećavaju a što rade i do čega su nas doveli. Ovo je lovački Forum a ne neka stručna rasprava o kvaliteti noževa. Što se tiče Vašeg odlaska s Foruma mislim da to nikako nije dobro! Zašto?? Stotine ljudi koje su gledale Vaše nožarske uradke na ovim stranicama uvjerile su se u kvalitet Vaših radova kao i kvalitet radova Vaših kolega, npr. kolege Danijela i sl. Ja osobno sam za Vašu tvrtku saznao preko ovih stranica.
 zagi

Šjor Pero  happi nismo mi tvrtka...no brand te ideja a ja sam po najmanje majstor samo stari gnjavež koji je u drugu ruku dobar duh  a ne mrzitelj konkurencije...kad smo već kod možebitne pa mi smo i premala scena u velikom okviru da se mrzimo ja shodno tome svakom tko je pokazao talent i volju dam i pokažem te se veselim svakom novom radu.
Milan pa jedno sam samo malo grubo s razlogom rekao i to tek kad se bolesnom mržnjom i klevetom oglasio u mojem rejonu...provjerite...nadasve s tim dilejom ja sam davno riješio i tada kao i sad neki su imali dvojbe zbog radi mojih reakcija na njegovo umišljeno trabunjanje i pozivom da on jadan neznalica ikom išta tumači...rad je prije svega očit i samopokazuje stanje duha ....dakle dovoljno o Milanu nadam se da vam je jasno koliko mi je stalo do njega i njagove pažnje.

Eto svi koji su se našli uvrijeđenim na mom britkom jeziku  sor

i stvarno ZBOGOM.... svatko ko nas treba može nas naći i kontaktirati nismo mi nikakav bauk već dva vesela i opaljena momka koji  nadasve uživaju u noževima.  welcome

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: Infamous Blades Tester PRO/gram
« Odgovori #14 u: 29. 05. 2016. 17:27:18 »
 teaa
Infamous Blade  d1

Ako vam to išta znači ja sam bio jedan od mnogih kolega koji su Vaše radove pažljivo gledali i to s Velikim zanimanjem. Zamolio bih Vas da još  jednom razmislit o Vašoj odluci o napuštanju ovih stranica. Što se tiče moderatora ma pustite to, ljutiti se na moderatore je kao da se ljutite se na loše vrijeme.  dlovac
 zagi