Autor Tema: Čizme Aigle  (Posjeta: 59152 vremena)

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #15 u: 06. 12. 2010. 14:14:42 »
Gumena čizma nije preporučljiva za lovce koje idu u prigon kroz gustiše obrasle kupinom, crnim trnom ili glogom jer ih se lako probuši. Ovo je svakako vrhunska čizma na koje treba "paziti" i služit će godinama d4.
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #16 u: 07. 12. 2010. 09:37:09 »
Inače imam neke neoprenske čizme koje su spucale na mjestima gdje se presavijaju tijekom hodanja.

Sve će ispucati ako ih dovoljno dugo ostaviš na suncu.
Imao sam Aigle Benylsport koje sam jedne godine prije odlaska na godišnji izvadio iz auta, oprao i ostavio na balkonu da se osuše. Tri tjedna kasnije donji dio čizme je bio ok, ali sare su ispucale.....
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline DEER HUNTER

  • K
  • *
  • Postova: 9
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #17 u: 10. 09. 2011. 10:22:13 »
Potovanje kolegama lovcima,

ovako, vidim da je tema Aigle gumene čizme, za kisu, snijeg i sunce...
Ja imam dosta te opreme, od gume do kozne. Imam i Aigle Paracours ISP Vario, sa neoprenom, za zime, super su, tople i udobne, dovoljno visoke, nosim ih i u nagon, ali se lov odvija u visokoj sumi, tako da nije problem sto idem i u nagon. Takodje, imam i Aigle obične gumene, bez neoprena, za ljet, veoma su udobne, i nema prevelikog znojenja tokom toplijih dana, mada, u slucaju ljeta, i ako nema velike rose ujutru, preporucjem neke dobre gležnjerice, pogotovo ako se lovi cijeli dan,tipa Haix, Meindl ili Pinewood.

Dobar Pogled

Offline Andrija

  • K
  • *
  • Postova: 87
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #18 u: 27. 10. 2011. 23:45:50 »
Pozdrav!
Jedna korisna informacija kolegama lovcima koji trebaju kvalitetne čizme
kao što su Aigle! U Sloveniji odmah preko granice u Dobovi u dućanu Prva liga
imaju rasprodaju Aigle čizmi i obuće 60%!!! Praktički badava!
Aigle Parcours Prestige su 111 eura (820kuna), sa time da dobiješ povrat poreza
njihovoga DDV-a koji je 20%. Iste čizme pogledajte kod Ritoše u zadnji Lovači vjesnik koliko
dođu, ni više niti manje nego 1695 kuna ili 230 eura! Dobra kob!

Offline OldHunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 543
  • Kad nemam kaj pametnog za reći - šutim !
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #19 u: 28. 10. 2011. 09:34:22 »
Pozdrav!
Jedna korisna informacija kolegama lovcima koji trebaju kvalitetne čizme
kao što su Aigle! U Sloveniji odmah preko granice u Dobovi u dućanu Prva liga
imaju rasprodaju Aigle čizmi i obuće 60%!!! Praktički badava!
Aigle Parcours Prestige su 111 eura (820kuna), sa time da dobiješ povrat poreza
njihovoga DDV-a koji je 20%. Iste čizme pogledajte kod Ritoše u zadnji Lovači vjesnik koliko
dođu, ni više niti manje nego 1695 kuna ili 230 eura! Dobra kob!
Imaju dobre cijene, ali nemaju robe !! sor
Naime, Prva liga napušta AIGLE program tako da rasprodaju zalihe sa popustom 30-70%, ali NEMAJU u svim veličinama.  zagi
Mi Zagorci smo si oduvijek bili dobri sa Hrvatima ! d4

Offline boro729

  • K
  • *
  • Postova: 79
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #20 u: 28. 10. 2011. 14:29:45 »
ja sam uzeo jaknu koja je snizena sa 260 eur na 90, cizme parcour koje su me izasle 40 eur i gojzerice koje su me izasle 60 eur
ali to tek na pocetku kad je bili -50%

Offline bullet

  • K
  • *
  • Postova: 88
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #21 u: 28. 10. 2011. 20:23:03 »
jel ostalo jos sta robe ja sam bio prije 3 tjedna ostali su samo brojevi 40 i 46-47

Offline klinjor

  • K
  • *
  • Postova: 3
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #22 u: 17. 11. 2011. 23:20:32 »
jel ostalo jos sta robe ja sam bio prije 3 tjedna ostali su samo brojevi 40 i 46-47

Bio sam danas u Dobovi i prvi puta u životu doživio da mi je nogica 40 omogućila da kupim nešto kvalitetno, a jeftino. Aigle Parcours Prestige kupljene na popustu 70 %. Cijena je bila 266 eura, a sa popustom i povratom poreza mene izašlo 64 eura. Ovako nešto lijepo mi se nije već dugo dogodilo.
Dobra kob!

Offline ivanvidra

  • K
  • *
  • Postova: 14
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #23 u: 28. 01. 2012. 13:08:44 »
dobre čizmeodlične! ja osobno imam aigle parcours iso sa neoprenom- u pogonu noga se znoji! odlične i tople i mekane za čekanje! jedino par puta na betonu stajatiosjetio sam laganu zimu za nogu ali sa vunenim čarapama kombinacija kao kraj peći! ako ćeš u pogon imaš model sa kožom iznutra ima moj jedan frend i kaže da su mu odlične za hodati! inače kupio kod ritoše za 1000kn i 2 mjeseca me služe bez problema- barem 30 tak izlazaka u lovište!  zim

Offline GoranG

  • K 100
  • **
  • Postova: 370
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #24 u: 12. 04. 2012. 23:06:56 »
Nakon cjelodnevnog boravka u gumenim čizmama s neoprenom noge su mokre od znoja , inače ugodno mekana čizma za hodanje. Što se tiče gojzerica najbolje su za izbjegavanje u mom slučaju oba modela su kroz dvije godine razljepile se kao leego kockice . E da tog nije SUPER SU .

Offline LovacIvan

  • K
  • *
  • Postova: 36
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #25 u: 19. 01. 2013. 16:55:59 »
Kolege lovci i lovkinje!
Zanima me kod AIGLE čizama šta je bolje uzeti: čizme sa dugačkim patentnim zatvaračem sa unutrašnje strane ili čizme sa bočnim zatezačem??
Evo i linkova da se vidi kako izgleda na samoj čizmi:
http://www.ritosa-trgovine.hr/obu%C4%87a/%C4%8Cizme/%C4%8Cizme-aigle-parcours-prestige-42712-aigle
http://www.ritosa-trgovine.hr/obu%C4%87a/%C4%8Cizme/%C4%8Cizme-aigle-parcours-vario-53417-aigle

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #26 u: 19. 01. 2013. 17:00:17 »
Ja koristim model vario sa bocnim zatezacem i jako sam zadovoljan s njima.
Mislim da je to bolje rijesenje od patent zatvaraca.
Jedino je vario model ponekad malo teze izuti sa noge, ali zato savrseno drze nogu i imas osjecaj da ti je noga u cipeli a ne u cizmi.
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline LovacIvan

  • K
  • *
  • Postova: 36
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #27 u: 19. 01. 2013. 17:47:24 »
Ahaa. Za kvalitetu čizama ne treba ni pitati jer cijena sve govori, bar mislim tako...a možda i griješim. Čito sam po forumu i koliko sam vidio ljudi su najviše za Aigle čizme.  Jel se onda ispalti kupiti, dati toliki novac. Pitam zato što sam ja mladi lovac, tek položio. Kupujem si opremu pa čitam i gledam što valja, jer da dam puno novca za nešto a nevalja, ili da dam malo novca pa da mi ode nakon par lovova ne isplati se.

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #28 u: 19. 01. 2013. 20:00:05 »
Ako si mozes priustiti, kupi ih, neces pozaliti.
Jedino pogledaj po ducanima mozda negdje ipak ima koju kunu jeftinije.
Ako ides negdje van, probaj tamo kupit, mene moje dosle u Njemackoj nesto ispod 1000kn.
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline LovacIvan

  • K
  • *
  • Postova: 36
Odg: Čizme Aigle
« Odgovori #29 u: 19. 01. 2013. 20:15:40 »
I sam znaš kakvo je današnje stanje, al kad nešto voliš priuštiš si. U Hrvatskoj sam našo u Puškarnici Zagreb i cijena je 1100kn do 1500kn. Drago mo je da ste mi pomogli sa ovim razgovorom, vidio sam vaša iskustva.