Autor Tema: Bavarski krvosljednik  (Posjeta: 12285 vremena)

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Bavarski krvosljednik
« u: 02. 11. 2017. 12:39:32 »
Jel ima jos netko od vas ili vasem drustvu bavarskog krvosljednika? Kod nas u RH ih ima malo, ja ih do sad nisam vidjao. Ja imam jednog, stene kojeg obucavam. Meni ce sluzit kao stalna pratnja u lovu i naravno za krvni trag kad mi bude potrebno ali i ako drustvu zatreba kad sam doma u RH.

Offline OregonHunter

  • K
  • *
  • Postova: 67
Odg: Bavarski krvosljednik
« Odgovori #1 u: 02. 11. 2017. 17:28:04 »
Pas ti je prelijep,ne sumnjam da će biti odličan lovac uz dobru obuku. Kod nas u društvu nema krvosljednika,ne sjećam se ni kada sam ga zadnji put vidio...Kod nas su popularniji goniči.

Offline leon

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2633
Odg: Bavarski krvosljednik
« Odgovori #2 u: 02. 11. 2017. 20:23:27 »
Pravi pas za pratnju na lovu. Mnogi su univerzalni, neki ne vole radit trag svinje ili medvjeda. Ima jih puno u Njemačkoj, Avstriji a i u Sloveniji. 

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Bavarski krvosljednik
« Odgovori #3 u: 03. 11. 2017. 12:44:20 »
Pas ti je prelijep,ne sumnjam da će biti odličan lovac uz dobru obuku. Kod nas u društvu nema krvosljednika,ne sjećam se ni kada sam ga zadnji put vidio...Kod nas su popularniji goniči.


Istina, znam kako je u RH jer i lovim tamo u dva drustva. Samo, svako lovacko drustvo bi trebalo imati barem jednog krvosljednika.
Ja sam se odlucio zato to imam novo loviste u Njemackoj, pa imamo ogromnu kvotu odstrela jelenske divljaci a i puca se dosta. Jeste da imamo u lovistu jos dva od kolega, ali ne da mi se uvjek njih zvati i cekat ih. Ovako ce moj kad bude spreman to odradit.

Offline ivo samoborec

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1824
Odg: Bavarski krvosljednik
« Odgovori #4 u: 11. 11. 2017. 19:31:28 »
Macak sretno Ti bilo....imas jednog hanoveranskog u Mecencanima..pa kad si dolje upoznat cu te sa covjekom neka se i psi malo podruze ako nebude bilo rezanja..ha ha ha
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!