Kettner trgovine u Osijeku i Zagrebu Fanzoj trgovina u Zagrebu MA-RA Trgovina i servis oružjaRitoša Trgovine TRGOVINA ZA LOVCE TETRIJEB

Autor Tema: Bavarski krvosljednik  (Posjeta: 458 )

Offline Macak

• K 1000
  • Kaarst
Bavarski krvosljednik
« : 02. 11. 2017. 12:39:32 »
Jel ima jos netko od vas ili vasem drustvu bavarskog krvosljednika? Kod nas u RH ih ima malo, ja ih do sad nisam vidjao. Ja imam jednog, stene kojeg obucavam. Meni ce sluzit kao stalna pratnja u lovu i naravno za krvni trag kad mi bude potrebno ali i ako drustvu zatreba kad sam doma u RH.

Offline OregonHunter

• K
  • *
Odg: Bavarski krvosljednik
« Odgovori #1 : 02. 11. 2017. 17:28:04 »
Pas ti je prelijep,ne sumnjam da će biti odličan lovac uz dobru obuku. Kod nas u društvu nema krvosljednika,ne sjećam se ni kada sam ga zadnji put vidio...Kod nas su popularniji goniči.

Offline leon

• K 1000
  • Istra
« Odgovori #2 : 02. 11. 2017. 20:23:27 »
Pravi pas za pratnju na lovu. Mnogi su univerzalni, neki ne vole radit trag svinje ili medvjeda. Ima jih puno u Njemačkoj, Avstriji a i u Sloveniji. 

Offline Macak

• K 1000
  • Kaarst
« Odgovori #3 : 03. 11. 2017. 12:44:20 »
Pas ti je prelijep,ne sumnjam da će biti odličan lovac uz dobru obuku. Kod nas u društvu nema krvosljednika,ne sjećam se ni kada sam ga zadnji put vidio...Kod nas su popularniji goniči.

Istina, znam kako je u RH jer i lovim tamo u dva drustva. Samo, svako lovacko drustvo bi trebalo imati barem jednog krvosljednika.
Ja sam se odlucio zato to imam novo loviste u Njemackoj, pa imamo ogromnu kvotu odstrela jelenske divljaci a i puca se dosta. Jeste da imamo u lovistu jos dva od kolega, ali ne da mi se uvjek njih zvati i cekat ih. Ovako ce moj kad bude spreman to odradit.

Offline ivo samoborec

• K 1000
« Odgovori #4 : 11. 11. 2017. 19:31:28 »
Macak sretno Ti bilo....imas jednog hanoveranskog u Mecencanima..pa kad si dolje upoznat cu te sa covjekom neka se i psi malo podruze ako nebude bilo rezanja..ha ha ha
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!

SLUŠNI CENTAR PAVLOVIĆ
Zagreb
TETRIJEB TRGOVINA
Zagreb
LOVAC.INFO OGLASNIK sada je RUKSAK.NET outdooor oglasnik