Autor Tema: Neznam kako će reagirati na pucanj  (Posjeta: 1839 vremena)

Offline Brane

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1363
  • ... Lovac - Vrbje ...
Neznam kako će reagirati na pucanj
« u: 15. 03. 2010. 00:57:23 »
...Pozdrav !!
..Imam jednog psa koji je još dosta mlad i u nekim stvarima neiskusan i brzoplet pa često nagraba (zadnji put od jednog ludog nazimeta u gateru )...Zbog te njegove brzopletosti bojim se da će kod prvog pucanja pred njim nagativno reagirati........šta da radim?? kako to učiniti a da shvati to korisnim??
                                                                                Dobra Vam kob !!     zagi
.... Lijepo je biti lovac ovoga našeg kraja ....

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Neznam kako će reagirati na pucanj
« Odgovori #1 u: 15. 03. 2010. 01:08:15 »
već smo sve oko toga razjasnili u jednoj drugoj temi...

znači, gazda hrani psa sa omiljenom hranom najbolje komad mesa a kolega se udalji 30-tak metara i pukne iz nekog oružja (nikako petarde) najbolje pištolj jer je slabiji pucanj ipak nego puška
Ćaća viče mater plače!

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Neznam kako će reagirati na pucanj
« Odgovori #2 u: 15. 03. 2010. 08:48:55 »
ma pusti ga dok laje na nazime u gateru i onda opali iz plašljivca
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline KREC

  • K 100
  • **
  • Postova: 116
Odg: Neznam kako će reagirati na pucanj
« Odgovori #3 u: 15. 03. 2010. 09:45:44 »
Kolega mislim da ipak malo preterujete,koliko sam razumeo vi ste sebi u glavi napravili barijeru i umislili da ce te imati problema sa pucnjem jer je brzoplet i nagrebusio je od veprica ??? Koji je pas u pitanju,koliko je star ??? Probajte da ga vodite i zainteresujete za nesto npr. trag zeca ili slicno i nek neko vas opali iz lovacke puske na 100 metara od vas i kad pas digne glavu da vidi sta je to cuo vi ga pohvalite i tako u krug i sve blize i blize.Nemojte nikako da ga kao mladog vodite u lov gde ima puno pucanja jer je mnogo lakse i bolje to uraditi kao sto sam malopre rekao.Ukoliko ga vodite u lov,onda se maknite u stranu na povodac i stalno ga hrabrite,ukoliko ne pokazuje nikakve znake slabosti samo ga otkacite i pustite u vatru jer ce to onda biti pravi pas.Dobar pogled,Mirko

Offline kerber

  • K 500
  • ***
  • Postova: 547
Odg: Neznam kako će reagirati na pucanj
« Odgovori #4 u: 17. 03. 2010. 01:55:14 »
Lovac -Vrbje u kojoj udruzi loviš