Autor Tema: Obuka barak  (Posjeta: 2228 vremena)

Offline denisedi

  • K
  • *
  • Postova: 11
Obuka barak
« u: 14. 05. 2010. 16:29:04 »
Zdravo \
 Odlucio sam se pa sam uzo jedan mali ostrodlaki balkanski gonic Barak.Ima samo 2 meseca,pa sada neznam kako da ga dresiram,hocu da ga ucim za lov na svinje ali nenam kako ide dresura. pa cekam vase mislenje

Offline peca

  • K 100
  • **
  • Postova: 367
Odg: Obuka barak
« Odgovori #1 u: 14. 05. 2010. 18:29:05 »
barak je  bosanski oštrodlaki gonič ne balkanski gonič.Balkanski gonič je nekadašnje ime današnjeg srpskog goniča.imaš već otvorenu temu o obuci goniča

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Obuka barak
« Odgovori #2 u: 14. 05. 2010. 21:41:29 »
Zdravo \
 Odlucio sam se pa sam uzo jedan mali ostrodlaki balkanski gonic Barak.Ima samo 2 meseca,pa sada neznam kako da ga dresiram,hocu da ga ucim za lov na svinje ali nenam kako ide dresura. pa cekam vase mislenje


pozdrav!!! d4

moje mišljenje je da si krenuo u pogrešnom smijeru ,,,,,ito autoputom!!! Prvo trebaš pročitati ,,,puno stvari o lovu,,,,pa o psima,,,,i kad sve to shvatiš,,,,, zadnja stvar je lovački pas....mislim izbor...isto sam mišljenja da ti nisi još spreman... da posjeduješ lovačkog psa obzirom da ni lovačke pse ne raspoznaješ,,,,,,a tek obučavaš,,,,,i lov je nauka jarane.....!!!!
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline denisedi

  • K
  • *
  • Postova: 11
Odg: Obuka barak
« Odgovori #3 u: 15. 05. 2010. 15:02:56 »
Ja se izvinjavam ali greska je nastala pri nedovoljno pazne pri pisanjem.Inace moji stari i ja smo cuvali bosanski gonic ali pre 1 nedelja sam ga pustio da se rastrca u ravnici kod mene na selo i ukrali ga .Pa sada sam kupio odmah novo malo.Vrlo mi e zao ali to je to.jos ga trazim ali nema trage.