Autor Tema: razmišljanja lovaca...  (Posjeta: 12039 vremena)

Zoran

  • Gost
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #45 u: 03. 10. 2007. 12:34:55 »
pa i netrebamo nikamo stici!
ja govorim sto cu ja tebi sta dokazivati ja ti dokazem ti kupis stene ali ti se ne da raditi sa njim i upropastis! negovori sad da bi ga ti uprpastio!vec opcenito!

isto tako nekome dokazes da je taj terenac najbolji u terenu, i taj ga kupi i prevrne se na krov! taj ce reci zoran me zajebo sta me je nagovorio!
tako isto sa psima
ako neko nesto zeli da ima on ce se o tome i brinuti ja nezelim nikakve gonice jer sam se posvetio veim!
i sad sta cu ja sa tvojim gonicem ili necijem drugim kad ja znam da cu ga upropastiti!
i zasto onda da ti meni ides ista dokazivati!

ja znam to da ja zelim te pse,tu marku vozila i zamene nepostoji nista drugo!
a isto tako nemogu od nikoga traziti da mi dokaze da je njegov pas bolji ili njegov auto!
mene to ne zanima!

evo bas jedan primjer!
kad smo bili na trenigu na lisicu jedan stariji gospodin, je toliko prico i hvalio NLT
ja sutim i gledam ne kuzim se u njih,pita on mene kakvi su ti psi j akazem ok.su on meni zvuci kako da nisi zadovoljan ja kazem meni dovoljno!
drugo hvali on NTL kako su oni jako radni psi da uvjek rade i to!
i kako je on bio na nekoj utakmici i kako jedan pticar nije radio, i kako je vlasnik tog pticara reko da mu nije danas dan!
on kaze jebes takvog psa kad mu danas nije dan!
da bi nakon nekog vremena pusten NTL koji nije htjeo uci u rov!
A ONDA CE TI ON KAKO PAS NIJE RADNA MASINA KAKO MU MOZDA DANAS NIJE DAN!
a za ovoga sto je to isto to reko da mu nije danas dan "popljuvo ga"!

ili mislis da je anni njma se isla dokazivati=čevo jedan lovac iz dugog sela uzima stene i Hari Herak uzima pa se nadam da ce se cuti kako im ide!¨

a pogotovo njemu Hari Herak!
« Zadnja izmjena: 03. 10. 2007. 12:51:50 od Zoran »

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #46 u: 03. 10. 2007. 13:10:00 »
ja mislim da je normalno da lovci prije nego se odluce za novu pasminu zele ju vidjeti u radu... i mislim da je to u redu i tako treba biti...

jedan lovac iz bibinja je bio strasno skeptican otisli smo u polje i sad uzima curicu. ceka ju vec godinu i po...
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Zoran

  • Gost
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #47 u: 03. 10. 2007. 13:59:42 »
ja mislim da je normalno da lovci prije nego se odluce za novu pasminu zele ju vidjeti u radu... i mislim da je to u redu i tako treba biti...

jedan lovac iz bibinja je bio strasno skeptican otisli smo u polje i sad uzima curicu. ceka ju vec godinu i po...

hallo ja govorim isto da treba vidjeti sta pas radi!
a negovorim o tome da sad treba dokazivati nekome nesto!

gledam od sebe kad sam ja bio zainteresiran za tu pasminu u HR.nije bilo cojeka koji mi moze nesto dokazati o toj pasmini ili objasniti!
pa sam ja istazivo hodo po njem,austriji 500eura telefona platio i tako dalje!(pa sta sam sad ja nesto napravi sto nemoze svako ko hoce)

govorim ko hoce on ce saznati, a ko ceka da mu se nesto dokaze pa onda da uzme! kod mene to sigurno nece!
prvo novci pa ce tu ja sve dokazati sa garancijom i svim sto god zelis!
tako radim ja bar!
jer ja nemam sta nekome lagati, kako sto ovdje pisem tako sam i prvatno!
ja sta sam god reko stojim iza toga, pa tako da ne mislite da pricam bajke!
pozdrav
« Zadnja izmjena: 03. 10. 2007. 14:13:12 od Zoran »

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #48 u: 03. 10. 2007. 14:24:45 »
Zorane apsolutno se slazemo  :)
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #49 u: 03. 10. 2007. 19:05:50 »
inspirirali ste me danas pa sam provela konstruktivno popodne...  ;D


„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #50 u: 04. 10. 2007. 08:28:48 »
Dobra ferma sa visokim nosom!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #51 u: 04. 10. 2007. 11:37:01 »
koliko vidim ovo je u nekom gateru ili je nazime igračkač Kako radi na svinje, jel je oštar/oštrač
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #52 u: 04. 10. 2007. 11:49:35 »
nazime  ;D maleni su jos. pa ovo je prvi put i preko ograde i lajala je. vidjet cemo kako ce joj ici unutra.
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #53 u: 04. 10. 2007. 11:56:58 »
nazime  ;D maleni su jos. pa ovo je prvi put i preko ograde i lajala je. vidjet cemo kako ce joj ici unutra.

javi rezultat svakako!
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #54 u: 04. 10. 2007. 11:57:51 »
naravno... nego recite vi meni sto treba pas raditi prvi put u gateruč sto je pozeljnoč
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #55 u: 04. 10. 2007. 12:10:59 »
nisam nikakav stručnjak za to, ali otprilike bi pas trebao u gateru pronači svinje i oblajavat ih, pokazat dozu oštrine. na poziv se vratit. bar mislim.
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #56 u: 04. 10. 2007. 12:13:16 »
naravno... nego recite vi meni sto treba pas raditi prvi put u gateruč sto je pozeljnoč
Zavisi.Moj se je prvo zavaljao u govna do vrha nosa i sav ponosan pokušao me oblizati po licu.
Hrvatske Domovine Sin.

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #57 u: 04. 10. 2007. 12:51:31 »
 ;D ;D i od mog frenda je kuja izvela isto. on se sav ubedirao.
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline Anni

  • K 100
  • **
  • Postova: 323
    • DIANAS ARGENTUM KENNEL
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #58 u: 04. 10. 2007. 13:10:07 »
a i ovo je moja mladja jos je sva blesava. jedva cekam da se rijesim stenaca i pustim stariju. to ce biti veselo  ;D
„The devotion of a dog is a precious gift one that imposes moral commitments no less binding than the friendship of man.“

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: razmišljanja lovaca...
« Odgovori #59 u: 04. 10. 2007. 17:23:10 »
nisam nikakav stručnjak za to, ali otprilike bi pas trebao u gateru pronači svinje i oblajavat ih, pokazat dozu oštrine. na poziv se vratit. bar mislim.
Potpisujem
TO JE TO OSIM STO CE SE SAM ON BRZO ZASITITI I DOCI SAM
Prvi put je prvi put
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!