Autor Tema: Video materijal sa DVD-a  (Posjeta: 4296 vremena)



Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #2 u: 16. 01. 2009. 21:17:28 »
Video zapis treninga brak jazavcara sa prevodom na nas jezik, jako dobar i koristan za primjenu.


Nakon dugotrajnog i mukotrpnog downloadanja film mi ne radi. Kaze da nesto ne valja sa 6. nastavkom. Pomagajte dlovac

Offline Nermin

  • K 100
  • **
  • Postova: 100
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #3 u: 22. 01. 2009. 21:31:48 »
Kod mene radi samo na računaru format ne odgovara na moj kućni DVD film fantastičan e sad neznam šta je problem

Offline Tyger

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1096
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #4 u: 22. 01. 2009. 22:55:42 »
..nisam skidal niti jedan film ali mislim da vam je do toga kaj trebate novije codec-e ili trebate neki drugi player za komp..probajte upisati u google "codecs" i skinite i instalirajte..ili probajte pa skinite "quick player"..mislim da bi trebalo raditi..
Zagorje moje nigdar nebi menjal. Ti bregi su meni sveti, i nisci ih nemre zeti.

Offline Nermin

  • K 100
  • **
  • Postova: 100
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #5 u: 23. 01. 2009. 11:49:25 »
Sory nisam ja skidao ovaj već drugi film o oštrodlakim jazavičarima izvinjavam se moja brzopletost ukoliko je greška kod raspakivanje nema tu pomoći osim da Raci ponovno uradi upload.

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #6 u: 23. 01. 2009. 15:12:07 »
Sory nisam ja skidao ovaj već drugi film o oštrodlakim jazavičarima izvinjavam se moja brzopletost ukoliko je greška kod raspakivanje nema tu pomoći osim da Raci ponovno uradi upload.

To sam i ja mislija. Pa Raci pliz 6. dio mi triba.

A di mogu naci taj film sa o. jazavcarem? Jel to isto ode na forumu?

Offline Nermin

  • K 100
  • **
  • Postova: 100
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #7 u: 23. 01. 2009. 18:02:43 »
ma imam film fantastičan o oštrodlakim jazavičarima uzgoj Srbija mislim Janičarski se zove ali fantastičan film od okota , rasta, treninga, sto varijanti gatera, praktičnog lova na DS, jamarenje, rad u vodi, utakmice ma sve živo al ubi me nemam pojma gdje sam skino evo uzeću da pregledam sve postove ako ne pokušaću napravit upload

Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #8 u: 23. 01. 2009. 20:56:03 »
Film je JoD od g.Dr Mihaila HadžiPavlovića,odgajivačnica"Janiorska",imao sam sinoć jaku volju da zipujem film i pošaljem našem forumašu pod imenom Nazime ali su mi oba računara nešto zezala pa sam privremeno odustao(predah) ali ako ne bude išlo preko e-mail-a naći ću mogučnost da DVD prewsnimim i nekako dopremim zainteresovanim.Miroslav  d4 p.s.zainteresovanim preporučujem sajt:janior ili janiorska,ne znam tačno,ima obilje pasa JOD
Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #9 u: 23. 01. 2009. 21:11:42 »
Film je JoD od g.Dr Mihaila HadžiPavlovića,odgajivačnica"Janiorska",imao sam sinoć jaku volju da zipujem film i pošaljem našem forumašu pod imenom Nazime ali su mi oba računara nešto zezala pa sam privremeno odustao(predah) ali ako ne bude išlo preko e-mail-a naći ću mogučnost da DVD prewsnimim i nekako dopremim zainteresovanim.Miroslav  d4 p.s.zainteresovanim preporučujem sajt:janior ili janiorska,ne znam tačno,ima obilje pasa JOD
www.hadzi-lov.com
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<


Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Video materijal sa DVD-a
« Odgovori #11 u: 24. 01. 2009. 14:43:29 »
@Nermin odavde skinuta 6tica i sad radi.  z10