Autor Tema: Streljački prsluk LD "FAZAN" Lonjica - sponsored by Caffe bar "TINA" Gračec  (Posjeta: 7989 vremena)

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Krasni prsluci, nego što se sa Slavinom dogodilo, nekak se usukal?

Ma Slavina ti je k'o mladić sada. Doduše, nije on nikada loše izgledao ali je svojevremeno imao koju kilicu više...
Nismo se jedno vrijeme viđali i onda kada sam prije par tjedana došao kod Zeiss-a u birtiju navratio je i Slavina...
Vidim ja ulazi čovjek liči mi na Slavinu ali nije Slavina... ovaj mi izgleda 15 godina mlađe. Pretpostavljao sam si da mu je to mlađi buraz kad čovjek prilazi meni i veli: "Pa de si ti j.bal te vrag?" 
Ma zezam se malo nije mi to rekao ali sam morao malo "dodati"  ref

... ali to da se sad babe za njim stalno okreću to je živa istina... 

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
I da ja nastavim sa "turnejom"

Nakon što smo završili u Kraljevcu zapalili smo prema Madžarevu...

Prvo što me je fasciniralo je prekrasan pogled sa streljane na okolne brege...

 


Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Ekipa je došla na red i krenula ja akcija... opet svi golubovi koji su bili pogođeni pretvarali su se u prah

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
... a kada je "agent tajne sile" uzeo stvar u svoje ruke golubovi su se pretvarali u plinovito stanje... DOSLOVNO

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Nakon završenog "otpucavanja" završili smo unutar prostorija Lovačkog doma gdje smo se dobro pogostili, a neki su malo i zaplesali...

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Nakon dobrog provoda Ekipa se zaputila svojim poslom, a Zeiss i njegova gospođa uz nazočnost moje malenkosti, smo još malo ostali da utvrdimo gradivo  sauf

Sve u svemu... bilo je prekrasno i nadam se da ćemo uskoro ponoviti sličnu prigodu.   

Offline Tyger

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1096
E da, i plesali su.  d4

Zagorje moje nigdar nebi menjal. Ti bregi su meni sveti, i nisci ih nemre zeti.

Offline Zeiss

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1936
To moja žena pleše sa lovnikom, al pošto zna kak pucam, najprije je mene pital el smije zamoliti za ples  hao
Harry prijatelju, sve si točno opisal kak je bilo ref
Tyger znači da nisam krivo mislio da smo se i tamo vidjeli pošto i ti imaš kompromitirajuće slike  happi

Offline Zeiss

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1936
A kaj se Slavine tiče, Slavina je čovjek  1liga, i mislim da ga puno forumaša pozna. Svaki dan se vidimo.  zagi

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
To moja žena pleše sa lovnikom, al pošto zna kak pucam, najprije je mene pital el smije zamoliti za ples  hao

Istina živa, to mogu i ja potvrditi da ga je tražio odobrenje dali može plesati sa njegovom gospođom.

Doduše, prava istina počinje ovako...

Lovnik je zamolio Zeiss-a dali želi plesati sa njime i kada ga je Zeiss pogledao  ono u stilu WTF :shok: ,onda je Lovnik tražio odobrenje od Zeiss-a dali bar onda može plesati sa njegovom gospođom.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
A kad već spominjemo Lovnika...

Na streljani se pokazao kao dobar strijelac ali mu se nažalost povremeno znalo dogoditi da mu ne pođe za rukom da pogodi.  paci

E onda priča izgleda ovako kako slijedi u dva naredna posta...

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Kooooncentraaaacijaa....

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
A u p.... m.......

 fre fre

Offline Zeiss

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1936