Autor Tema: Fiskars sekira  (Posjeta: 18478 vremena)

Offline mac421

  • K
  • *
  • Postova: 85
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #30 u: 02. 09. 2009. 17:08:31 »
ako kupujete fiskarsove sjekire,nozeve ili macete svakako si uzmite i njihov ostrac vrhunska stvar ja ga vec koristim 4godine i u kucanstvu i lovu vrijeme je za novi
bolje neka i selo izgori ali neka obicaji ne propadnu

Offline manjkasd

  • K
  • *
  • Postova: 50
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #31 u: 17. 09. 2009. 18:26:48 »
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #32 u: 17. 09. 2009. 19:38:28 »
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći

Super da si se javio. d4

Te,bas te narandzaste skare imamo u domacinstvu oko 25 godina i jos sijeku kao prvi dan.
Osim toga pribor za vrt nam je isto Fiskars i tu nema greske,radi se sa pola snage,rez je odlican.

Daj nam koju ponudu za sjekire,pile itd... ako hoces posalji mi kataloge na email da vidim sta nudite i koje su cijene?

LP

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #33 u: 17. 09. 2009. 22:10:16 »
Molio bih te ako možeš doći do cijena ovih dvije što sam ja postavio na 2. stranici... baš me nešto zanima

Offline mac421

  • K
  • *
  • Postova: 85
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #34 u: 17. 09. 2009. 22:20:10 »
trebas ti onu vrecu ili  z14
bolje neka i selo izgori ali neka obicaji ne propadnu

Offline Kokot

  • K 100
  • **
  • Postova: 118
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #35 u: 18. 09. 2009. 09:09:42 »
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći

Postavi nekakav link za katalog (ako je u digitalnom obliku) ili nekakav kontakt na e-mail
pozz

Offline manjkasd

  • K
  • *
  • Postova: 50
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #36 u: 18. 09. 2009. 18:47:01 »
Pozdarv!S obzirom da bi se mogla o tome napraviti cijela tema jer ima jako puno artikala,pa dok to ne riješimo pošaljite mi ako vas išta od tog zanima na e-mail!
Po upitu ću vam reći i cijene a za ostalo ćemo se dogovoriti!
Inače Fiskars sjekira ima više vrsta i modela zavisi od namjene-za cijepanje,kresanje granja,ove male koje ste pokazali već,za kalanje panjeva u izradi drva(tkzv.kalač).to im je po meni najjača stvar jer sa njim je puno lakše kalati gule nego sa drugim kalčima zbog specifičnog izgleda i kuta oštrice a držalica gotovo nesalomiva!
Znam ljude kojima sam nabavio te sjekire prije desetak godina i dan danas ih koriste i prezadovoljni su!
Fiskars ima i škare za orezivanje granja i voćaka sa raznim redukcijama za povećanje pritiska rezanja(otprilike do fi 50mm)
Inače sve se većinom radi iz švedskog čelika i prevučeno je slojevima neke vrste teflona radi manjeg trenja pri sječenju ili rezanju!

Moj e-mail je zeljeznarija.manjkas@bj.htne.hr
Za sada vam jedino tako mogu poslati sve podatke za želejni proizvod


Offline kalnik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 890
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #37 u: 19. 09. 2009. 08:29:55 »
Poštovani kolege lovci ukoliko imate ikakvih pitanja o FISKARS proizvodima ja vam radim za generalnog uvoznika za Hrvatsku, te vam mogu nabaviti sve što oni imaju u programu a po povoljnijim cjenama od svih centara !Ako vas išta zanima imam kataloge i sve vam mogu objasniti!
Također je i sve na skladištu tako da nema problema oko nabave!
Inače radi se o vrhunskoj firmi iz Finske koja je prva izmislila spoj metala i plastike(bile su to one škare sa naranđastom plastičnom drškom i to im je zaštitna boja),tako da i sjekire su im danas fantastične-držalice su gotovo nesalomljive!
Inače davali su i garanciju na spoj čak 10godina!
Fiskars se prije nekoliko godina kupio Gerber tako da i te sjekire su u biti fiskarsov proizvod samo više za američko tržište!
Ako koga zanima i program Coleman te Campingaz(oprema za boravak u prirodi) i tu vam mogu pomoći
Pozz. Jel ima nekakvo oštrilo za Fiskars mačetu? Kupio sam je u Poljoopskrbi u Martićevoj. Alat bez premca u gustišu. d4

Offline manjkasd

  • K
  • *
  • Postova: 50
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #38 u: 19. 09. 2009. 11:05:31 »
Možeš oštriti sa brusačem kakav je pokazao mac421,stvarno je odličan jer radi bridove kakve treba za oštrinu!
Pozdarav!

Offline manjkasd

  • K
  • *
  • Postova: 50
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #39 u: 07. 10. 2009. 18:57:43 »
Imam par sjekira i oštrača od Fiskarsa pa ako koga zanima stojim na usluzi!?

Offline bajo

  • K
  • *
  • Postova: 5
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #40 u: 17. 11. 2009. 21:16:06 »
ja imam jednu (najmanji model) od 97.godine .sve pohvale !

Offline sibirevski

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #41 u: 25. 03. 2010. 12:17:36 »
Bok dečki ako neko treba ima Fiskarsovu sjekiru u Merkuru Čakovec 1400/67cm cijena je 209 kn ali prije provjerite 040 373 917 .  JOš su dvije na zalihi z2. Potrči u Merkur i kupi svoj Fiskars!  ako hoćete možete i  meni javiti pa vam pošaljem poštom.
Ti me psuješ pogledom,ja te jebem osmijehom! :)

Offline javor153

  • K
  • *
  • Postova: 98
Odg: Fiskars sekira
« Odgovori #42 u: 05. 03. 2013. 16:58:05 »


Da mi je samo znati čija je ovo sjekira (u crvenom okviru)...  fre

... ali kreće tek u Utorak na odredište...  happi
Imam obe takve sjekire i odlične su+neki jeftini nož.Ova manja je odlična,jer može stati u ruksak ili čak za pojas koliko je mala i lagana.