Autor Tema: CARL ZEISS optike  (Posjeta: 250038 vremena)


Offline Expresica

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1354
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #31 u: 19. 11. 2008. 13:03:52 »
Ako je novo kupuj 300 eura je super cijena!
 Neno,ovo jos nije nista od cijene koju ce on na kraju postici,pratim optike kod ovog frajera i nisu bas jeftine,ako ne postigne cijenu koja njemu pase on je sam kupi i onda je opet ponovo postavi!

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #32 u: 19. 11. 2008. 13:11:45 »
Aha!

Hvala Expresica, stvarno si tata mata za Ebay  z11
Imam upalu volje.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #33 u: 19. 11. 2008. 14:46:47 »
Ako je novo kupuj 300 eura je super cijena!
 Neno,ovo jos nije nista od cijene koju ce on na kraju postici,pratim optike kod ovog frajera i nisu bas jeftine,ako ne postigne cijenu koja njemu pase on je sam kupi i onda je opet ponovo postavi!

Trebo si mi to prije reci jer ako se to sad desi zna se sta mu slijedi. >:(

Ja je isto posmatram i dajem prognozu da ce odletiti na 600 eura.

Mada bi mi njega mogli istriksati, tojest nas nekoliko nudi i onaj koji dobije auktiju odustane u roku od sat vremena od kupovine jer je to dozvoljeno. i onda se kupuje za cijenu koj ja bila druga po redu.

Ali mi ni smo takvi da to radimo, jel tako? :P
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline djani

  • K
  • *
  • Postova: 16
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #34 u: 19. 11. 2008. 19:53:52 »
To je dlična cijena bilo koje Zaisove optike , jos kad bi nam napisao njene performans to bi bilo ok. u svakom slucaju nije skupa ako je ispravna..............


Pozdrav!!!!!!!!!
Djani ....

Offline anto

  • K 100
  • **
  • Postova: 104
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #35 u: 19. 11. 2008. 21:39:03 »
Ako je novo kupuj 300 eura je super cijena!
 Neno,ovo jos nije nista od cijene koju ce on na kraju postici,pratim optike kod ovog frajera i nisu bas jeftine,ako ne postigne cijenu koja njemu pase on je sam kupi i onda je opet ponovo postavi!

Trebo si mi to prije reci jer ako se to sad desi zna se sta mu slijedi. >:(

Ja je isto posmatram i dajem prognozu da ce odletiti na 600 eura.

Mada bi mi njega mogli istriksati, tojest nas nekoliko nudi i onaj koji dobije auktiju odustane u roku od sat vremena od kupovine jer je to dozvoljeno. i onda se kupuje za cijenu koj ja bila druga po redu.

Ali mi ni smo takvi da to radimo, jel tako? :P




Nije tako,trebate vi to odradit vi koji ste na ebay-u!Pinz kazes da se on bavi prevarom.

Offline Expresica

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1354
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #36 u: 19. 11. 2008. 21:50:12 »
Aha!

Hvala Expresica, stvarno si tata mata za Ebay  z11
Jesam,jesam  dlovac paci

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #37 u: 20. 11. 2008. 11:15:11 »
Ako je novo kupuj 300 eura je super cijena!
 Neno,ovo jos nije nista od cijene koju ce on na kraju postici,pratim optike kod ovog frajera i nisu bas jeftine,ako ne postigne cijenu koja njemu pase on je sam kupi i onda je opet ponovo postavi!

Trebo si mi to prije reci jer ako se to sad desi zna se sta mu slijedi. >:(

Ja je isto posmatram i dajem prognozu da ce odletiti na 600 eura.

Mada bi mi njega mogli istriksati, tojest nas nekoliko nudi i onaj koji dobije auktiju odustane u roku od sat vremena od kupovine jer je to dozvoljeno. i onda se kupuje za cijenu koj ja bila druga po redu.

Ali mi ni smo takvi da to radimo, jel tako? :P




Nije tako,trebate vi to odradit vi koji ste na ebay-u!Pinz kazes da se on bavi prevarom.

evo odosmo u OT, ali samo da pojasnim. Ovo sto on radi jeste prevara jer po uvjetima ebay-a je to zabranjeno.
Mi mozemo reagirati, ali sta nam vrijedi? oni ce ga opomenuti, mozda i izbaciti i to je sve.u sustini nemamo nista od toga ako ga izbace.
Onaj ko kupi od njega nesto i plati preko paypal je osiguran do 500 eura.Mislim da je zeznuto od takvog tipa nesto kupovati jer ko je spreman da vara sigurno nije dobar poslovan partner, jer u slucaju reklamacije moze biti problema.

Ovo moderatori mogu poslije obrisati ili na osnovu ovog napraviti posebnu temu koja svima moze biti korisna.

pozz
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline sljuka lukavec

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #38 u: 05. 07. 2009. 20:10:57 »
Moze li mi tko reci gdje ima za kupit Zeiss Counquest 4x32mc i koja mu je cijena.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #39 u: 27. 08. 2009. 10:06:01 »
Novi špigli na mojoj pušci su Zeiss 7X50 sa IR. Mogi samo reći riječi hvale. Ja lampu nemam, a noćas je mjesec bio vani do negdje 22 30 i do tad se vidjelo super, a kad je mjesec zašao, ja sma jedanko savršeno gledao. Optika je iznad svih očekivanja... Ne znam da li ima i kako izgleda pogleda kroz nekaj kaj je bolje... I naravno koliko je to bolje novaca... Ali ovoj optica za sad dajem ocjenu 5! Bez grča i grama srama... Konačna ocjena bude za godinu dana korištenja... ALi ovo je za sad nekaj fenomenalno...
Nije mi jasno zakaj malo ljudi koristi Zeiss kod nas? Svi se više kače na ostalu 3. velikih... Nisma stigao usporedit ga sa Z6, a to kolega ima na pušci koji često ide sa mnom u lov, tako da jedva čekam test... Iskreno, nije mi ni bitno je li Swar bolji jer je meni Zeiss za sada savršen, ali puka radoznalost... A i možda nekome pomogne u odabiru!
Kolega ima Kahles i Zeiss istih performansi (2,5-10X50) i govorio mi je da je njemu Zeiss bolji, a ja mu nisam vjerovao... Sad kad imam Zeiss vidim zakaj ga je hvalio...
« Zadnja izmjena: 27. 08. 2009. 10:08:24 od dean »

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #40 u: 27. 08. 2009. 10:32:36 »
Novi špigli na mojoj pušci su Zeiss 7X50 sa IR. Mogi samo reći riječi hvale. Ja lampu nemam, a noćas je mjesec bio vani do negdje 22 30 i do tad se vidjelo super, a kad je mjesec zašao, ja sma jedanko savršeno gledao. Optika je iznad svih očekivanja... Ne znam da li ima i kako izgleda pogleda kroz nekaj kaj je bolje... I naravno koliko je to bolje novaca... Ali ovoj optica za sad dajem ocjenu 5! Bez grča i grama srama... Konačna ocjena bude za godinu dana korištenja... ALi ovo je za sad nekaj fenomenalno...
Nije mi jasno zakaj malo ljudi koristi Zeiss kod nas? Svi se više kače na ostalu 3. velikih... Nisma stigao usporedit ga sa Z6, a to kolega ima na pušci koji često ide sa mnom u lov, tako da jedva čekam test... Iskreno, nije mi ni bitno je li Swar bolji jer je meni Zeiss za sada savršen, ali puka radoznalost... A i možda nekome pomogne u odabiru!
Kolega ima Kahles i Zeiss istih performansi (2,5-10X50) i govorio mi je da je njemu Zeiss bolji, a ja mu nisam vjerovao... Sad kad imam Zeiss vidim zakaj ga je hvalio...

Jedno vrijeme je bilo pokuda na račun Zeiss-a, ali zadnjih dvije tri godine se ponovo vratio na tron.  :hundtrinkend:
« Zadnja izmjena: 27. 08. 2009. 11:03:50 od Neno »
Imam upalu volje.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #41 u: 27. 08. 2009. 10:35:33 »
Novi špigli na mojoj pušci su Zeiss 7X50 sa IR.

Na koji karabin (cal.) si ga montirao?

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #42 u: 27. 08. 2009. 11:06:14 »
Zbrojovka Brno, 8X64 S!  d7  d6  2p

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #43 u: 27. 08. 2009. 13:05:37 »
Zbrojovka Brno, 8X64 S!  d7  d6  2p
d4 dk

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: CARL ZEISS optike
« Odgovori #44 u: 27. 08. 2009. 21:26:39 »
zeiss je zakon, u pravom smislu riječi vrh nečega

ja sam sinoć na cresu gledao do 23:00 na livadu sa dalekozorom i da nisam pogledao kroz monokular gledao bih i dalje
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading