Autor Tema: kucice za pse  (Posjeta: 42443 vremena)

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: kucice za pse
« Odgovori #15 u: 08. 10. 2008. 23:47:55 »
 just Redžo, svaka čast  d4. E ovo je već profesionalno napravljena kućica.  teaa Vidim, Zoran te je prošle godine pokušao kopirati, a što je vidljivo iz priloženih slika. teaa  Moram priznati da ni njegove nisu loše, ipak si je čovjek dao truda, cijelo ljeto je on to polako raduckao i na kraju ... prolazna ocjena. Zoki, moram i tebi odati počast na kvalitetno odrađenom poslu. Ne gubi nadu, drugi put će biti bolje i nadam se da se ne ljutiš na ovu moju malu kritikicu.  z10

Zoran

  • Gost
Odg: kucice za pse
« Odgovori #16 u: 09. 10. 2008. 00:01:56 »
just Redžo, svaka čast  d4. E ovo je već profesionalno napravljena kućica.  teaa Vidim, Zoran te je prošle godine pokušao kopirati, a što je vidljivo iz priloženih slika. teaa  Moram priznati da ni njegove nisu loše, ipak si je čovjek dao truda, cijelo ljeto je on to polako raduckao i na kraju ... prolazna ocjena. Zoki, moram i tebi odati počast na kvalitetno odrađenom poslu. Ne gubi nadu, drugi put će biti bolje i nadam se da se ne ljutiš na ovu moju malu kritikicu.  z10

neznam na kavu kritiku!
moja kucicita je kvalitetnija sad sta ti to nevjerujes nema veze....
ali dobro,,, meni ne smeta ni psu isto tako!

-----------------------------------------
 rol

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: kucice za pse
« Odgovori #17 u: 09. 10. 2008. 00:14:23 »
Ma Zoki, zezam se, morao sam te malo "bocnuti".  ref
Evo sad iskreno. Vidi se da ste i ti i Redžo radili kvalitetne kućice po propisima i stvarno se nemože reći koja je od koje bolja. Vidi se što su pravi stručnjaci u uzgajanju pasa, a sad koji je bolji uzgajivač... ja sad neću o tome jer bih možda nekoga uvrijedio. Možda i nebih ali nema veze...
...dobro sad... čiji su psi bolji, opet vama dvojici prepuštam. 2p  :tommy:

Da rezimiram moje mišljenje. Obojica ste veliki znalci, a sad koji je bolji... fre
 rol  happi  rol   happi  rol  happi  rol   happi  rol

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: kucice za pse
« Odgovori #18 u: 09. 10. 2008. 00:15:15 »
just Redžo, svaka čast  d4. E ovo je već profesionalno napravljena kućica.  teaa Vidim, Zoran te je prošle godine pokušao kopirati, a što je vidljivo iz priloženih slika. teaa  Moram priznati da ni njegove nisu loše, ipak si je čovjek dao truda, cijelo ljeto je on to polako raduckao i na kraju ... prolazna ocjena. Zoki, moram i tebi odati počast na kvalitetno odrađenom poslu. Ne gubi nadu, drugi put će biti bolje i nadam se da se ne ljutiš na ovu moju malu kritikicu.  z10

neznam na kavu kritiku!
moja kucicita je kvalitetnija sad sta ti to nevjerujes nema veze....
ali dobro,,, meni ne smeta ni psu isto tako!

-----------------------------------------
 rol
Dobra bolan jašta je Zoka samo je nemoj sad otiči raskrhat pa ponovo pravit malo se zezačimo ipak ja sam majstorčina ali dobar si ali ipak amater just
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: kucice za pse
« Odgovori #19 u: 09. 10. 2008. 00:18:52 »
.pa sad i Zoka je reko nove uzgajivače eh sad ja sam do duše tek 28 godina, mislim uzgajivač z10
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Zoran

  • Gost
Odg: kucice za pse
« Odgovori #20 u: 09. 10. 2008. 00:19:38 »
Ma Zoki, zezam se, morao sam te malo "bocnuti".  ref
Evo sad iskreno. Vidi se da ste i ti i Redžo radili kvalitetne kućice po propisima i stvarno se nemože reći koja je od koje bolja. Vidi se što su pravi stručnjaci u uzgajanju pasa, a sad koji je bolji uzgajivač... ja sad neću o tome jer bih možda nekoga uvrijedio. Možda i nebih ali nema veze...
...dobro sad... čiji su psi bolji, opet vama dvojici prepuštam. 2p  :tommy:

Da rezimiram moje mišljenje. Obojica ste veliki znalci, a sad koji je bolji... fre
 rol  happi  rol   happi  rol  happi  rol   happi  rol

samo jos nesto,,, ja uzgajivac nisam nisam jos nista uzgojio,,
zato trebas da budes po meni bas neki strucnjak!
do duse mene svi nagovaraju da naparim kuju, (jer bi i oni stence) ali jednostavno ja sm,atram da za to jos nije doslo vrjeme>!
a ko ima bolje pse, ja bi volio da svak ima bolje pse od mene!
tome nisam nikome zavidan! kad je vaidim dobrog psa, onda se sam ugrizem u guzicu, i gledan da se ja vise potrudim i da moj psa, dostigne ono o cemu ja mastam!

ljubomora kod mene nepostoji!
___----__---__--___-__--__-__-

ja osobno kucicu za uzgoj nebi na taj nacin radio,,,,

Zoran

  • Gost
Odg: kucice za pse
« Odgovori #21 u: 09. 10. 2008. 00:25:12 »
.pa sad i Zoka je reko nove uzgajivače eh sad ja sam do duše tek 28 godina, mislim uzgajivač z10

e,,, mislim na krov zasto je on ravan???? zasto nije na dvije vode kako bi se reklo???
-----------------------------------------------
 teaa a evo i odgovor....
ako je kuja u boxu recimo sa stencima... i nije joj moguca setnja,, tj, izlazak iz bokxa kad njoj dodije da je ne doje,,,,
onda je taj krov stvoren za to da se ona moze od dojena odmoriti, malo predahnuti, znaci popne se na krov, a stenci nemogu!
inace bi poludila da je stano doje oni!


koliko sam upravu sa ovim REDZO  happi

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: kucice za pse
« Odgovori #22 u: 09. 10. 2008. 00:30:07 »
 uf AAAA, to je zbog toga. Ja baš mislio pitati zašto radite ravne krovove. just

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: kucice za pse
« Odgovori #23 u: 09. 10. 2008. 00:30:24 »
ovo je jedna kučica Zoka od naručenih i veča je jer je za njem.ovčare kod mene lično su drugačije nešto(zatim takođe dupli zidovi)i dr a ja rekoh da sam profi što i jesam jbg.
a ko to poredi vajmarce i barake svaki od njih su u svom poslu i načinu lova maheri i da Bog da bili još bolji just
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Zoran

  • Gost
Odg: kucice za pse
« Odgovori #24 u: 09. 10. 2008. 00:34:45 »
uf AAAA, to je zbog toga. Ja baš mislio pitati zašto radite ravne krovove. just

nije bas samo zbog toga ali to im je jedna od namjena!
ima jos tu suncanje, trebaju puno sunca psi zbog dlake i kostiju!

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: kucice za pse
« Odgovori #25 u: 09. 10. 2008. 00:41:15 »
100% si u pravu jer i ja sam naveo (funkcionalna)i da pas (kuja)leži i odmara gore a kad joj nadođe mlijeko ona sama siđe i štenci doje(to kad su malo veći)inače prvih dana samo prošeta kuja i odmah se vrača jer ih grije i masira jezikom trbuščiće radi funkcije organa za varenje i onda ih počisti.Kasnije kad ojačaju ide na krov a kad dobro ojačaju bježi na krov.Naveo sam da je rasklopiva jer ovaj uzgajivač je tako htio:završi se sa leglom on je očisti složi elemente i do novih legala odloženi. z10
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: kucice za pse
« Odgovori #26 u: 09. 10. 2008. 00:44:19 »
Naveo sam da je rasklopiva jer ovaj uzgajivač je tako htio:završi se sa leglom on je očisti složi elemente i do novih legala odloženi. z10
Prava LEGO kućica za pse. happi  happi  happi

Zoran

  • Gost
Odg: kucice za pse
« Odgovori #27 u: 09. 10. 2008. 00:53:28 »
100% si u pravu jer i ja sam naveo (funkcionalna)i da pas (kuja)leži i odmara gore a kad joj nadođe mlijeko ona sama siđe i štenci doje(to kad su malo veći)inače prvih dana samo prošeta kuja i odmah se vrača jer ih grije i masira jezikom trbuščiće radi funkcije organa za varenje i onda ih počisti.Kasnije kad ojačaju ide na krov a kad dobro ojačaju bježi na krov.Naveo sam da je rasklopiva jer ovaj uzgajivač je tako htio:završi se sa leglom on je očisti složi elemente i do novih legala odloženi. z10

reci tom uzgajivacu da on meni nije dorasto,,,,  rol rol rol rol rol

uvo je kucica za uzgoj

kako vase oci vide to izgleda tako....  happi
znaci dimezije toga su cc,,1,50X1,50cm 
sa strana vidite ove siibike koje su od zida imaknute caa;20centi
e ko bi se sjetio za sta ove sibke sluze???
to je kutija recimo bez krova stoji recimo u garazi, stenci nemogu da iskoce iz nje,,, jer su jos premali i nemaju sta traziti po vani!
kuja moze da ulazi i izlazi da se kreta itd...
 teaa ajd reci cu vam zasto su i sibke,,, sibke sluze ta to da se stenci mogu ispod nje zavuci ako bi recimo kuja legla na njih i pritisnula ih uz zid, da se nebi slucajnoi koje stence ugusilo zbog toga!
 teaa a" ako malo bolje pogledate vidjecete da se to upravo desilo da je jedno stene ispod sibke , a da ga kuja nemoze pritisnuti uza zid....  fre
« Zadnja izmjena: 09. 10. 2008. 00:57:18 od Zoran »

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: kucice za pse
« Odgovori #28 u: 09. 10. 2008. 00:57:08 »
 :shok: jbt, kako domišljato!  d4

Zoran

  • Gost
Odg: kucice za pse
« Odgovori #29 u: 09. 10. 2008. 00:58:51 »
:shok: jbt, kako domišljato!  d4

ma nije... nikakva
to ti je samo zbog toga sta su lovci su osjecajni sa životinjama i divljaci   just