Autor Tema: K-.22 wmr ili lr  (Posjeta: 4624 vremena)

Offline roger

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3151
Odg: K-.22 wmr ili lr
« Odgovori #15 u: 06. 02. 2018. 07:52:16 »
Roger sve znam, slazem se s tobom.
Ali kad vec ne mozemo nesto napraviti na nivou drzave/zupanije/grada, barem mozemo pokusati nesto napraviti/promjeniti u svom lovackom drustvu. Treba iskoristiti sve sto nam zakon pruza a ne da sami sebe jos dodatno ogranicavamo.
Tocno tako, sad se ja slazem u potpunosti s tobom!  zagi
Gente Balcanico!

Offline berbenn

  • K 500
  • ***
  • Postova: 719
Odg: K-.22 wmr ili lr
« Odgovori #16 u: 06. 02. 2018. 09:25:44 »
U susjednom lovistu nekad organiziraju pucanje, ali to je jedan, najvise dva puta godisnje... Prijave dan kad ce odrzavati "trening" i provjeru oruzja u lovistu i dobiju od policije zeleno svjetlo da mogu! Nije lose, ali da ne ispadnem nezasitan, to je sve malo! Ja bih od gusta vikendom pucao iz bilo cega, upucavao optiku, provjeravao razlicitu municiju, testirao itd. Fala Bogu mjesta u terenu ima gdje se sve moze posloziti da bude sigurno i dobro za pucati... U Hrvatskoj se u razumom zdrave ljude ne ulaze, njih se zakida...Ulaze se u kojekakve gluposti, podrzavaju se pederi, narkomani, njih se stiti i brani. Jebi ga, nikad necemo biti shvaceni! Ovo je veliki problem na nivou drzave, ali sto je za ovo briga foteljase. Pa oni su dosli do svoje fotelje, da lov vole kao nas nekolicina entuzijasta, brinuli bi za nas i ovakva pitanja!

Offline drazenx

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2122
Odg: K-.22 wmr ili lr
« Odgovori #17 u: 06. 02. 2018. 10:08:58 »
"mir u lovistu", sveta krava lovstva, a u stvari dubinski ukorijenjeni strah od krivolova, ili pak uobicajeni jal da neko ne odstrijeli nesto bez kontrole kad neko drugi nije mogao biti u to vrijeme u lovistu.


Uzeo si mi riječ iz usta zagi

Offline berbenn

  • K 500
  • ***
  • Postova: 719
Odg: K-.22 wmr ili lr
« Odgovori #18 u: 06. 02. 2018. 10:50:26 »
Ali mislim da bi se skupna organiziranja mogla odvijati u lovistu, ali je pitanje da li bi se dobila dozvola desetak puta godisnje(bar toliko)?! Pa bar tada nitko nece nista odstrelit, ako je to problem!

Offline lovnik

  • K 100
  • **
  • Postova: 273
Odg: K-.22 wmr ili lr
« Odgovori #19 u: 06. 02. 2018. 11:18:16 »
Dali se može ići na streljanu Vrapče pucati? Zadnje sam bio prije cca 3 godine.
Ex lovnik

Offline salic

  • K 500
  • ***
  • Postova: 981
Odg: K-.22 wmr ili lr
« Odgovori #20 u: 06. 02. 2018. 13:01:38 »
Bio prošli četvrtak i planiram i ovaj tjedan u četvrtak. Za članove HLS je još uvijek besplatno, treba se samo dan prije ujutro naručiti. Dobiti termin. 100 metara, pola sata. Imaš i podzemnu streljanu u Prečkom, voditelj je jedan naš istaknuti član.