Autor Tema: Prodajem noćnu optiku ATN Aries MK6900 Crusader generacija 2+, povećanje 5x  (Posjeta: 5264 vremena)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Neznanje nije opravdanje. Kaj se mene tiče, samo si malo fulao adresu, ali ti je Štef rekao gdje bi to bilo bolje. Nema beda! Samo naprijed u vedrom tonu!

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
 Kad ne znaš ništa što nisi stavio da je optika 200 eura i do sad bi je neko kupio!!!! A ta naša nježna osjećanja ne možeš povrijediti ne sekiraj se !!!!! Nismo mi pederi!!!!
 a tebi ću Magvin da razradim rodicu čim dođem u Zagreb!!!! d4
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Puschkin

  • K
  • *
  • Postova: 5
Pa mogli ste samo reći da premjestim post, nego se odmah uzbrkala neka prašina -_-

I opet ponavljam, nit imam veze sa dotičnom optikom ni njenom cijenom. Ja sam samo glasnik, zbilja mi stari to prodaje.

Zoran

  • Gost
Pa mogli ste samo reći da premjestim post, nego se odmah uzbrkala neka prašina -_-

I opet ponavljam, nit imam veze sa dotičnom optikom ni njenom cijenom. Ja sam samo glasnik, zbilja mi stari to prodaje.

gledaj ti si jedini ovdje koji je ljepo i jasno napisao oglas!
pa mi to toliko i nesmeta!
-------------------------
ali vi ostali sta prodajete po forumu sta cemo mi sa vama?  ref

ili bar sa onima sta navijaju sa pojedinim ducanima  happi


ili ako se sad uzme u obzir ovi silini oglasi sta jesu na forumu, neznam zasto sad tu napadate covjeka???
http://forum.lovac.info/index.php?board=14.0

ali pise i ovo:;Ponuda.:. potražnja
Preporuke gdje nabaviti, za pojednine "male" oglase koristite OGLASNIK (link na izborniku)...


pa se niko nije drzo prje toga !!! neznam zasto sad ZAJEBJEBAJETE COVJEKA?
« Zadnja izmjena: 07. 11. 2008. 18:35:02 od Zoran »

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Puschkin, nadam se da si se sad nakon ovog svega ocelicio i vidio kakvi smo. z10
Nastavi se družiti sa nama, mi samo lajemo ali niko ne ujeda. z5
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Puschkin

  • K
  • *
  • Postova: 5
Lol, nesmem vam se zameriti, ipak ste lovci, znači imate pristup oružju. I alkoholu :D


Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA

Lol, nesmem vam se zameriti, ipak ste lovci, znači imate pristup oružju. I alkoholu :D


Kolega mislim da smo uz  sve te pristupe  (oružju i alkoholu)  bili tolerantni prema tebi pa te nismo vrijeđali a ti si kao "naivac" počeo da  :pferd:  jer ako ti sa pristupom nama sa mišljenjem da mi samo pijemo i pucamo ( a očekuješ da ti pomognemo) onda smo ti  mi pogrešna adresa ili si ti samo pogriješio autobus!!!
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Oho Sejfo mijenjamo se mijenjamo.ide na bolje  hao

A ovaj nas  pesi i to posteno.cuj alkoholu.Misli cova da mi samo pijemo.

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3975
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
ooohhoooooo Sejfo se izoštrio  d1
nema više cile mile.........i još bi bio Moderni rator
btw,pozdravila te moja punica lizi

Offline enigma

  • K 500
  • ***
  • Postova: 972
Lol, nesmem vam se zameriti, ipak ste lovci, znači imate pristup oružju. I alkoholu :D


A moj tata je još uvjek jači od tvog i ima pravu pušku sauf sauf sauf laz mad
Hey Joe