Autor Tema: Tražim - Cijevi za Super Brno u "malo jačem" kalibru! (9.3 x 74R)  (Posjeta: 2015 vremena)

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Tražim cijevi za Super Brno u Cal. 9.3 x 74R ili slicnom.

Hvala!
« Zadnja izmjena: 12. 11. 2008. 23:42:27 od Cuvitar »
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
U 9,3x62...tesko...

9,3x74R je za prelamace! d4
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline Stipe Šibenik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 801
  • MINER AMATER
Netko se sprema ići na slona superti
Preobračenik

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
 Pozdrav!!!
 Kolega  nije mi jasno jel TI samo tražiš cijevi pa nam javljaš da mi znamo - da tražiš  il NAS pitaš da i MI tražimo il da nekog priupitamo- da nema te cijevi !!! ;) ;D ;D
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Trazim i ja ali uzalud.

Volio bih uzeti za staroga te kombinovane cijevi za zbrojevku brno ali one se nazalost vise ne proizvode.a mislim da se cak 12 vrsta cijevi moglo kombinovati sa kundakom koji on ima.
« Zadnja izmjena: 13. 11. 2008. 01:53:26 od Kobasan »

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Pozdrav!!!
 Kolega  nije mi jasno jel TI samo tražiš cijevi pa nam javljaš da mi znamo - da tražiš  il NAS pitaš da i MI tražimo il da nekog priupitamo- da nema te cijevi !!! ;) ;D ;D

Sejfo oprosti mi na neznanju paci  ajmo preformulirati.
Kupujem cijevi za Super Brno....cal. 9.3 x 74R.


U 9,3x62...tesko...

9,3x74R je za prelamace! d4

Nosler....hvala ti. Vise sam od tebe naucio u ovih par dana nego od nekih lovaca u deset godina. gemist
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Bojim se da češ ih teško nači, više se ne proizvode a i ako ih i nađeš mala je šansa da če pasovati na glavu tvoje puške.
Ako budeš imao sreće pasat če, s malo manje sreće nečeš ih moći zatvoriti pa če ih trebati puškar upasovati i ako baš nemaš sreće klimat če se kad se zatvori i u tom slučaju nema pomoći.  teaa
Imam upalu volje.

Offline Cuvitar

  • K 100
  • **
  • Postova: 178
Bojim se da češ ih teško nači, više se ne proizvode a i ako ih i nađeš mala je šansa da če pasovati na glavu tvoje puške.
Ako budeš imao sreće pasat če, s malo manje sreće nečeš ih moći zatvoriti pa če ih trebati puškar upasovati i ako baš nemaš sreće klimat če se kad se zatvori i u tom slučaju nema pomoći.  teaa

Znas kako se ono kaze: "nada umire zadnja".  ref Ja sam svoju kupio kod Brunera 1995, vec tad puske nije bilo u proizvodnji (bar su mi tako rekli) i od tad sa vremena na vrijeme puknem neki oglas, ali slabe sam srece. Izgleda da cu morat smanjit apetit za velikim kalibrom 2p Cijevi koje sam dobio sa njom su cal. 12/70. Mislim da je ovo pravo mjesto za potrazit uzljebljene cijevi jer ako ih ovde niko na forumu nema onda cu definitivno odustati paci
"Nothing wrong with shooting...as long as the right people get shot."