Autor Tema: Lovački vjesnik  (Posjeta: 74770 vremena)

Offline maksonja

  • K
  • *
  • Postova: 22
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #360 u: 28. 05. 2019. 09:09:12 »
Dakle,po stoti puta se gnušam listajući tiskovinu zvanu Lovački vjesnik.
U zadnjem broju je prve stranice zauzeo g.Plenković s privjescim, pa iza njega kandidati njegove stranke na,gle slučaja,izborima u istom mjesecu!Sve nemušto umotano u lovački tematiku.Besramno korištenje "specijaliziranog" časopisa u političke svrhe.
Zatim slijedi špranca za,manje više,svaki broj:sponzorirana "objektivna" recenzija opreme ili oružja pa izvješća o skupštinama(koja valjda čitaju samo sudionici iste),oglasi,oglasi,križaljka itd
Kinologija,balistika,upute za izradu lovnogospodarskih objekata i slično su skoro nestali kao obrađivane teme.
I na kraju,ali ne i najmanje važmo papir se ne može upotrijebiti nitu u slučaju kada čučite u koprivama a treba se obrisati znate već iza čega.
Pošto je nemoguće otkazati pretplatu jer je to u paketu sa saveznom članarinom ja od sada vraćam tj.neću primiti ovaj bofl biltenčić.
Bitno je da ne otvorite omot i samo poštaru  napomenete NE PRIMAM i H pošta to s tom napomenom vraća pošiljatelju.
Možda se gospodi u Nazorovoj  otvore oči( čisto sumnjam) ako bi dobili određen broj takvih "povratnih informacija" .

Offline Ideerp

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #361 u: 28. 05. 2019. 11:21:28 »
Pa ali nema opcija za plaćanje savezu 150kn i dobiješ samo markicu i osiguranje?

Offline pumbaa

  • K 100
  • **
  • Postova: 241
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #362 u: 28. 05. 2019. 13:40:27 »
Ja sam, odkad sam položil ispit lani u 12. mjesecu, dobil 4 broja jer sam prilikom polaganja postal član HLS-a. Za ovu lovnu godinu sam platil članarine samo toliko koliko je dovoljno za lovačku iskaznicu, markicu i osiguranje. Lovački vjesnik me nije impresioniral. Ko i sve druge tiskovine- reklame, reklame, reklame...pa sjednice, sastanci, domjenci...tu i tamo neka konkretna informacija. Internet je pun konkretnijih i detaljnijih informacija tak da ne vidim svrhu tiskovine poput Lovačkog vjesnika u sadašnjem obliku.
Da ne spominjem rubriku naziva "Viječna lovišta". Neznam kaj bi to uopće bilo vIJečno lovište.

Offline Deni

  • K
  • *
  • Postova: 39
Odg: Lovački vjesnik
« Odgovori #363 u: 28. 05. 2019. 15:45:03 »
"Lovački" u kuću stiže od 1993 godine i uvijek mu se jednako veselim. Kao klinjo onda i sad kao malo poveći. Uvijek mi ga je zanimljivo otvorit i pročitat nešto. Dobrim dijelom sam i postao lovac zbog "Lovačkog vjesnika". Za tih par kuna godišnje mi nikakva politika, reklama ili bilo šta neće uskratit zadovljstvo.
Slažem se da politici nije mjesto u lovačkom časopisu, forumu, druženjima lovaca i baš zato ne treba primjećivat "guerilla" marketing. HLS vodstvo i politika su tema za sebe i neke druge prilike.