Autor Tema: Nije lovačka ali je dobra priča  (Posjeta: 7575 vremena)

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Nije lovačka ali je dobra priča
« u: 20. 01. 2009. 14:36:51 »
Dobio sam mail od ispod i evo več se pripremam kad dobijem lovu sve Vas vodim u Afriku.

_________________________________________________________________________

Od: Martin Johnson
Tel: +447045729947
Email: martinjjohnson44@hotmail.com


Ja sam Martin Johnson Od Harlsden, North West London, ovdje u Engleskoj. Ja radim za Citibanka Londonu. Pišem vam iz mog ureda koji će biti od goleme koristi na oba od nas. U mom odjelu, kao marketing manager (Regional Office Greater London), otkrio sam jedan napušten zbroj 16,4 milijuna dolara USA dolar (Šesnaest milijuna i četiri stotine i deset tisuća United States Dollars) na račun koji pripada jednom od naših inozemnih kupaca kasnu g. . Thompson Morrison Američki državljanin koji nažalost izgubio život u avion srušiti i Alaska Airlines Flight 261 koji pala na 31. siječanj 2000, uključujući i njegova supruga, a samo kćer.
   
Izbor kontaktiranja vam je pobudila iz geograpgical prirodi gdje živite, osobito s obzirom na sensivity na transakcije i povjerljivost ovdje. Sada naš bankovni je čekivanje za bilo koju od rodbine da dođe-up za tvrdnju, ali nitko nije učinio that.I osobno je neuspješna u locirati i rodbine za 2 godine, ja tražiti vaš pristanak da vam predstaviti kao najbliži rođak / Hoće korisnika na pokojnika, tako da je prihod od ovog računa u vrijednosti od $ 16,4 milijuna dolara može biti plaćeni za vas.
   
Ovo će biti isplaćeni ili dijeljen u ovim procentima, 60% na 40% mene i za tebe. Imam osigurano sve potrebne zakonske dokumente koji se mogu koristiti kopiju ove tvrdnje koje čine. Sve što trebate je da ispunite sva imena na dokumentima i ozakoniti ga u sudski ovdje da vas kao legitiman korisnicama. Sve što je sada zahtijevaju Vašu possteni suradnju, povjerljivost i povjerenje da omogućite nam vidjeti kroz ovu transakciju. Garantiram vam da će ovo biti pogubljen pod legitiman dogovoru koji će vas zaštititi od bilo kojeg kršenja zakona.
   
Molimo, unesite me sljedeće: kako smo 5 dana na vožnji preko. ovo je jako jako HITNO MOLIM.
   
1. Full Name
2. Vaš broj telefona
3. Vaš kontakt adresa.
   
Imajući otišao kroz metodički traži, JA odlučio je da Vam se u nadi da ćete naći zanimljive ovaj prijedlog. Molimo Vašu potvrdu na ovu poruku i naznakom Vašem interesu snabdjeti će vas s više informacija. Nastojati da javite mi svoju odluku, a ne držati me čeka. Nazovite me na primitak pošte Tel: 447.045.729.947.
   

Pozdravi,
Gospodin Martin Johnson
Imam upalu volje.

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Nije lovačka ali je dobra priča
« Odgovori #1 u: 20. 01. 2009. 15:33:56 »
 hao hao hao hao hao hao Sad si u parama do grla uf Vjerojatno moraš poslati 100$ radi nekakvih troškova happi

Offline almir

  • K 500
  • ***
  • Postova: 657
Odg: Nije lovačka ali je dobra priča
« Odgovori #2 u: 20. 01. 2009. 15:48:57 »
il će mu prdnut kompjutor. dlovac

Offline steyrzg

  • K 100
  • **
  • Postova: 274
Odg: Nije lovačka ali je dobra priča
« Odgovori #3 u: 20. 01. 2009. 20:27:38 »
Samo 16400000 - 60 % .... Pihh ..  uf
Na email od svoje firme dobivam bar 3-4 slicna maila dnevno unazad zadnjih godinu dana. Jos malo pa cu po kapitalu sustici i uvazenog gospodina kolegu lovca koji jelene odstreljuje iz helikoptera :)
Bas si razmisljam da li da u skoroj buducnosti  preuzmem njegove firme i loviste ...
« Zadnja izmjena: 21. 01. 2009. 14:48:55 od steyrzg »

Offline MAKEDONAC

  • K
  • *
  • Postova: 35
Odg: Nije lovačka ali je dobra priča
« Odgovori #4 u: 22. 06. 2009. 11:39:48 »
Malo kasnim (koji mjesec).
Tek sada sam procitao ovu "temu".
G-dine Neno.... ma kakva AFRIKA,
dogjite svi kod nas u Makedoniju,
puno blize, neuporedivo jeftinije
a osjecat ce te se kao u Africi...
pa i gore.
Sa lokalnim plemenima necete imati
problema oko sporazumjevanja.

Gospodo !

Sa dobrim pogledom!!!

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Nije lovačka ali je dobra priča
« Odgovori #5 u: 22. 06. 2009. 14:26:11 »
 Molio bih kolege koji znaju engleski da napišu ovom Оonsonu da se ja javljam iz lova, i da  mu  j.bem staru!!!!!! ;) ;) ;D ;D ;D
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!