Autor Tema: Kako izabrati izmedju stenaca?  (Posjeta: 22331 vremena)

Offline Gabro

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2291
Odg: Kako izabrati izmedju stenaca?
« Odgovori #15 u: 23. 11. 2015. 14:19:05 »
Ajooj da je bilo kristalnu kuglu koja cita buducnost imat  ;D. Puno manje vrimena bi u zivotu izgubija sa razno raznim budalama iz pseceg svijeta. Kod tako malih stenaca jako se malo vidi najcesce simpatije presude....
Kolega Gabro, skidam kapu za ovaj izvrstan opis vrlo česte pojave u lovačkoj populaciji.
Ima ih stvarno ostecenih u glavi i tu nema spasa. Moze imat super nos,trazenje ma sve da mu je extra ali ako je udren u glavu to je isto ko ona krava sta daje 50 litara mlijeka onda zadnjom nogom prokine kantu i sve prolije.
A sta ces, ponekad ti bude drag i trpis i takvu budalu.... zagi zagi

Offline OregonHunter

  • K
  • *
  • Postova: 67
Odg: Kako izabrati izmedju stenaca?
« Odgovori #16 u: 20. 06. 2017. 17:30:57 »
Ako zelite lovackog psa,a jos uvijek je stene u leglu,uvijek gledajte koji je najzivahniji,koji samo skace,grize nesto jer ako tako nastavi cijeli zivot onda ce biti jako dobar lovac koji se nece bojati nicega. Naravno,ako dok pas nije u lovu ne smije mu se popustati i dopustavati da bude "ludak" i da grize cipele,tepihe itd. Stene koji se samo izlezava i spava je neizanteresiran da nesto lova,goni pa je to vise pas za kucu. Ja sam uvijek tako gledao na stenad i u 90 % slucajeva sam dobio odlicnog psa za lov.

Offline deeejan

  • K 3000
  • *
  • Postova: 5433
Odg: Kako izabrati izmedju stenaca?
« Odgovori #17 u: 20. 06. 2017. 17:37:22 »
slazem se, uvijek najzivahnije i najznatizeljnije stene.
jos bi dodao i najnepovjerljivije, ako je moguce.