Forum LOVAC

Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI => FOTO LOV - FOTOSAFARI => Fotografije iz kamera za lovište => Autor teme: top_trap - 12. 09. 2014. 08:06:27

Naslov: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: top_trap - 12. 09. 2014. 08:06:27
Dobar dan svima, čitam po oglasima da je moguće dobivati slike sa kamera za nadzor lovišta po 3 lipe po snimci. jel netko zna naćin kako to izvest?
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Dadx - 12. 09. 2014. 09:05:44
neznam na kaj misliš,

...ak kupiš svoju kameru, može te koštat nula kuna ako kamera ne šalje preko mms-a ili e-maila, a ako šalje onda po cjeni mms-a od operatera usluge, isto tako ako je i mail u pitanju, ovisi kolko košta slanje podataka.

Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Huntercro - 12. 09. 2014. 09:25:17
svi pričaju ali evo iz prve ruke:

t-com je imao opciju poruke za 10 kn tjjedno neograničen broj mms

medjutim kupio kolega par kamera i  htio to i kaze više ne moze na nove brojeve nego samo na stare i ostala mu jedina opcija emailovima da dobija poruke, sad čeka prvi račun pa ćemo vidjet
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: top_trap - 12. 09. 2014. 09:37:27
Uzeo sam karticu na bonove od t-coma i mogu vam reć da mms košta preko 2 kune...
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Dadx - 12. 09. 2014. 10:42:09
a igranje s nekim tarifama, kolko znam ima nekaj ti "surfaj" pa imaš više mb. Svojedobno kad sam mislio kupit kameru sam se o tome raspitival, pa je to bila najbolja opcija.

Inače može se dati napraviti i multi sim, dakle kopija tvoje sim kartice, pa sve dolazi na jedan račun. to su uveli s navalom tableta.

Ja sam odustal od svega jer tamo gdje bi stavio kameru niti vip niti t-com nema signala, druge operatere nisam probal jer nitko od mojih ih ne koristi.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: GOGO LOVAC - 04. 12. 2014. 09:11:03
Dali netko koristi kameru koja šalje slike na e-mail?
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: GOGO LOVAC - 13. 12. 2015. 14:22:25
Planiram kupiti kameru koja šalje slike na mail. Dali za takvu kameru kupiti sim karticu kao za mobitel ili karticu samo sa podatkovnim paketom ?
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: crni3006 - 14. 12. 2015. 09:28:04
Planiram kupiti kameru koja šalje slike na mail. Dali za takvu kameru kupiti sim karticu kao za mobitel ili karticu samo sa podatkovnim paketom ?
Pozdrav! I mene zanima ova info.,i koja je naj opcija za mms? hvala d1
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: GOGO LOVAC - 14. 12. 2015. 09:45:53
Sada sam kontaktirao svog predstavnika u VIP-u i MMS je 1,90 kn, pun k...c previše love ,pogotovo kad kroz mjesec imama slika i slika,a mene više zanima video snimka radi toga što obično prvo izađu prasci i nazimci,a tek kasnije se pojavi krmača ili vepar ,tako da bi ih rijetko vidio na slici.Za mene je najpovoljnija opcija e-mail slanje slika ili filmova.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Dadx - 21. 12. 2015. 07:51:49
kad sam gledao za sebe, htio sam napravit kopiju svoje kartice, samo za podatkovni promet, HT to tada nije imao u ponudi, nego sam mislio uzet neki prepaid i stavit u kameru. VIP mislim da to ima tu opciju

Inače mislim da je mms na kameri promašaj, baš zbog broja slika.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Stratus - 21. 12. 2015. 12:18:07
Daleko najjeftinije je preko maila. 50 kn ne mogu potrošiti u 2 mjeseca. Uzmi SIM karticu operatera koji ima najbolji signal na mjestu gdje će biti kamera. Kupi prepaid opciju sa najviše podatkovnog prometa u paketu i miran si.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: grom - 21. 12. 2015. 19:30:44
Bon bon i sve prebaci na mb.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: antispin - 25. 03. 2016. 23:01:08
1 slika dobivena na mail košta 9 lipa.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Zmijo - 06. 04. 2017. 07:45:19
Bon bon i sve prebaci na mb.

Jel radi to? Aktiviras opciju mb i to šljaka ?
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: grom - 13. 04. 2017. 17:23:42
Trebalo bi, bon bon je najpovoljniji
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: lovnik - 13. 04. 2017. 17:46:54
Ja sam uzeo Simpu za 69 kn 5000 mb. Još nisam postavio kameru jer ne stignem do lovišta.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: Hlatki - 13. 04. 2017. 18:21:02
Negdje sam cito da preko emaila trosi puno baterie, dok je preko mms-a skuplje. E sad neznam o kojoj se tocno kameri radilo.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: antispin - 13. 04. 2017. 18:43:59
Svaka kamera koja prima mailove troši brzo baterije.


Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: fazan III - 13. 04. 2017. 18:50:42
Kolega Antispin ne cackat po forumu,budu ti gicani prosli,a ti ih nebus videl! hao zagi
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: antispin - 13. 04. 2017. 19:10:06
Kolega fazan III ,isto važi i za tebe.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: GOGO LOVAC - 13. 04. 2017. 20:39:40
Znači treba baterija od FAP-a,pun kufer kuna na računu i onda mogu uživat u slikama dok sam doma zavaljen u fotelju.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: otišić - 14. 04. 2017. 00:54:13
Kupi solarni panel
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: boni - 15. 04. 2017. 21:01:23
Kolega gogo, kupis si kameru koja salje na mail, memoriska kartica , punjive baterije i uzmes tomato karticu koja je besplatna, instaliras karticu i aktiviras brutalnu tarifu za 40 kuna i sve lijepo postimas i slikice dolaze a ti uzivas doma i gledas sta se događa,samo kad ti salje na mail trosi se dosta baterija pa moze se uzeti i solarni punjac koji odgovara za kameru i rijesis i taj problem,1,5GB je sasvim dovoljno za 1 mjesec, sve ovo iz vlastitog iskustva govorim i provjereno je z10
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: grom - 15. 04. 2017. 21:17:13
Umjesto baterija stabi se akumulator i miran. Ima 6 i 12 V tako da nema brige oko struje. Kad potrosi napunis i miran. A moze i solar ali zahtjeva malo zajebancije. A ne treba kad se koristi akumulator.
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: boni - 15. 04. 2017. 21:39:23
To sa akumulatorom nisam probo a solar sam vidio kako radi i super je(ja ga jos nemam ali sigurno cu nabavit). zagi
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: GOGO LOVAC - 16. 04. 2017. 11:06:19
Pričao sam s jednim vlasnikom trgovine lovačke opreme i kaže da su se solari pokazali dobrima za kamere i hranilice, ali u Dalmaciji i područjima sa puno sunčanih dana. U unutrašnjosti ima problema sa malo sunca i sa lošim pozicijama solara da nisu dovoljno na suncu jer su postavljeni na drvu,granama i slično pa nisu izloženi sunčevoj svijetlosti. Kamere se obično postavljaju da su što manje uočljive divljači i slučajnim posjetiteljima i s time imaju lošiju poziciju solara. Hranilice su obično na čistini i solar se postavi na vrh bačve i onda to dobro radi
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: boni - 16. 04. 2017. 12:14:23
Evo jedna od nocas
Naslov: Odg: Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???
Autor: grga33 - 16. 04. 2017. 18:19:32
Zato mozes imati kabel duzi i postaviti kameru gdje hoces  zagi