Forum LOVAC

Lovna kinologija => Odgoj i školovanje lovačkih pasa => Pomagala => Autor teme: Lovac5106 - 05. 09. 2013. 19:52:08

Naslov: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Lovac5106 - 05. 09. 2013. 19:52:08
Imam problema sa psom pasmine posavski gonić, počeo mi hvatati kokoši, čak je par i utušio, probao sam ga tući, no bez rezultata. Neče preda mnom da ih ganja več kad se udaljim on opet sve po starom. Razmišljao sam da probam teletaktom ga zdrmati koji put. Ako ima tko kakav savjet da da bio bih zahvalan!
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: tzajcek - 05. 09. 2013. 19:54:43
teletakt???
ili nauci kokosi da visoko lete (sala mala) sor
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: fazan šumeće - 05. 09. 2013. 21:25:40
Mrtvu kokos koju je utusio i sa njom ga dobro natuc i tako nekoliko puta,  i nece vise a koka ce fino omeknit za  rostilj
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Lovac5106 - 05. 09. 2013. 21:53:21
ma istukao sam ga sa mrtvom kokoši, sva se raspala, ali opet hoče. odličan je na divlje svinje insče nebih to trpio:-).
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: grom - 05. 09. 2013. 22:22:19
Teletakt pa ga zdrmaj čim joj priđe blizu,pusti ga neka ide,kao nije tvoj posao...Čim krene ne kokoš zvizni ga.Mora odustati, ako neće ne puštaj ga blizu njih i gotovo. Valjda u šumi nema kokošiju. Davno sam dao djedovom bratu križanca balkanca i trobojca, taj je bio smrt za svinje ali i kokoši. Uhvati po selu i donese doma, rekla je strina: "dok je Ringa gladi neće biti". Uglavnom nije didu to puno smetalo jer je stvarno bio doktor za svinje,do 30 kila bi ih hvatao i obarao sam.
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: vjekac - 05. 09. 2013. 22:27:51
Nemoj ga tući jer od toga nema koristi, nego lijepo sjedi s njim i   objasni mu da se to nesmije raditi sa kokoškama nego samo sa fazanima i ostali pticama!!!  uf
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: robert.limeni - 06. 09. 2013. 10:45:16
Riješi se kokoši!!! d4
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Neno - 06. 09. 2013. 11:31:41
Omotaj kokoš bodljikavom žicom i potegni je konopom ispred psa.

Neče mu više past na pamet.
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: mladjo - 08. 12. 2016. 14:44:46
jedan kolega je imao isti problem sa istarcem... mrtvu kokoš omotao tankom žicom, spojio na električnog pastira i ostavio na dvorištu... sad kad kokoši dođu k zdjeli pas brisne u kuću... d4
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: BacheJaeger - 08. 12. 2016. 14:55:16
Moj kolega to rjesio za dva dana...... Ja mu poklonio psa i kaze udavio mu dvi kokosi.... Samo ti njega dobro istuci necim tankim guma neka ili guma od metlice brisaca-boli ka vrag hao(ne uzet kolac neki ili nedaj boze nogom pa ga polomit), od ovog mu nece biti nista , ali treba ga istuc odmah a ne nakon pola sata ili sutra dan.....    Nakon dva tretmana zove kolega da pas spava zatvoren s kokama u kokosinjcu i nikad vise mu nije radio sranja......   ako se psa isti tren ne opomene nece povezat zasto ga tuces i nece biti ucinka.......   
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Huntercro - 08. 12. 2016. 17:58:12
polij kokoš vrelom vodom i psu u labrtu stisni i neće više nikad
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: leon - 08. 12. 2016. 20:18:59
Kolega mi je predložio da stavim u vreču psa i kokoš i da ga dobro istučem ha ha ha , mislit če da ga je kokoš.
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: ssekir75 - 08. 12. 2016. 20:22:34
u vojsci su kerove učili da ne uzimaju hranu od nepoznatih tako što bi im bacili šniclu koja je zakačena na induktorski telefon. kad ker capne, neki počne da vrti telefon i ker se valja po zemlji ko razmaženo derle. dakle, samo struja...
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: springo - 08. 12. 2016. 20:39:05
Možda bi trebao istući kokoši, da više ne izazivaju psa.
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: spinnaker - 08. 12. 2016. 21:05:03
Možda bi trebao istući kokoši, da više ne izazivaju psa.

 hao

Zakolji sve kokosi i problem rijesen
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: roger - 09. 12. 2016. 06:14:47
Ah, sta necu sve cuti! Batine i struja! Strasno! Pa maltretirati I tuci zivotinje zabranjeno je zakonom.
Kad biste pitali udrugu za zastitu zivotinja, oni bi vam lijepo sve objasnili.

Psa koji davi kokosi treba odvesti kod pseceg psihologa, i terapijskim razgovorm kroz visemjesecne seanse ga dovesti do tog da on sam shvati da se to ne smije raditi i da to nije lijepo!

Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: ivod - 09. 12. 2016. 08:31:37
Ah, sta necu sve cuti! Batine i struja! Strasno! Pa maltretirati I tuci zivotinje zabranjeno je zakonom.
Kad biste pitali udrugu za zastitu zivotinja, oni bi vam lijepo sve objasnili.

Psa koji davi kokosi treba odvesti kod pseceg psihologa, i terapijskim razgovorm kroz visemjesecne seanse ga dovesti do tog da on sam shvati da se to ne smije raditi i da to nije lijepo!

... i da odsad može davit samo pivce !!!
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: akma - 09. 12. 2016. 09:08:25
ma nabavi ti njemu dobru kuju a ne da ti siluje kokoši
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: ivod - 09. 12. 2016. 09:14:52
ma nabavi ti njemu dobru kuju a ne da ti siluje kokoši

Tako je. Neka zadavi kuju !!!
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: akma - 09. 12. 2016. 09:17:46
ivod; pa ne znam jedino ak voli sado-mazo, moze se i to dogodit
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: ivod - 09. 12. 2016. 09:26:29
ivod; pa ne znam jedino ak voli sado-mazo, moze se i to dogodit

 zagi
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: deeejan - 09. 12. 2016. 09:36:42
ma nabavi ti njemu dobru kuju a ne da ti siluje kokoši

Tako je. Neka zadavi kuju !!!
rol rol rol
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Gabro - 09. 12. 2016. 10:48:04
Vidim cijela paleta strogo pedagoških metoda je ponuđena, od one "dvi gole žice na jajca pa direkt na stup od struje" do ovih više sexualne prirode. Nema, naš forum ima odgovor na sve  hao hao hao hao zagi zagi zagi
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Toni_SB - 09. 12. 2016. 17:36:21
Ja ne znam koji je veći luđak od kojeg. E dobro sam se nasmijao...svaka čast na odgovorima
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: leon - 09. 12. 2016. 21:32:34
Smjeh je pola zdravlja,
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: Gogsa - 12. 01. 2021. 11:56:19
 ludiloo ref , nasmejao se do bola,
( citkaram po forumu stare teme jer na poslu nemam ama bas nista da radim,zbog Corone naravno )
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: GOGO LOVAC - 12. 01. 2021. 20:40:38
Pitajte ljude koji se bave dresurama pasa,a ne nagađati.
Naslov: Odg: Kako odučiti psa od kokoša?
Autor: grom - 07. 02. 2021. 21:14:02
Nema tu pameti, staviti ga blizu kokoša. Kod mene su ptičari odavno, pa kokoši neće. Valjda im nije fora kad ove slobodno hodaju i ne šljive 2 posto pasa. A nemam kokoši niti sam ih učio od toga, doduše susjed ima i vjerojatno su navikli. Realno, degenek je majka. Ali u pravom trenutku, da zna zašto. Iako mi svi ili većina nas svoje pase volimo i previše, mora se znati tko je gazda. Kuju sam zadnji put udario prije 6,5 godina, bila joj godina možda. I nema zajebancije, pamti i danas. Neće niti smije ni jesti, ni lajati, ni pišati ni gledati ni ništa, ako ja ne dam. Samo ljut pogled i žestok ton. Amen, kraj. Nema neće. Hoće. Jer mora.