Forum LOVAC

Streljaštvo => Streljane => Autor teme: RANGER94 - 16. 03. 2015. 16:14:59

Naslov: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 16. 03. 2015. 16:14:59
Postoji li ideja, plan, projekt, teren, volja, zelja... da se nekako organiziramo i krenemo u razradu projekta kako u okolici Zadra napraviti uredno(ne milijardu eura skupo vec svrsishodno i sigurno, a legalno i jeftino) streliste gdje cemo bez sankcija moci upucati karabin, tj. pucati u metu kada za to bude odredjen termin? Ajde, za pistolj nesto ima u Mocirama(50 kuna ura kada nema policije ili zastitara pa kada ostane slobodno moze se dogovoriti). Streliste na Zmiricima radi za trap i skeet i streljana je odlicna. Ovo za karabin nam bas fali... Ako ima zainteresiranih sa podrucja Zadra i okolice, apeliram da se nekako usuglasimo i organiziramo te krenemo u razradu projekta i ostvarenje cilja! Prepreka ima uvijek, tako ako budemo na njih gledali necemo krenuti nikad! Ocekujem pozitivan slijed dogadjanja!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 16. 03. 2015. 17:37:01
Bilo bi krajnje vrime kolega,u potpunosti se slažem s tobom,sramota da nemamo di upucati optiku u Zadarskoj županiji,apeliram na žls i Damira Periča da poradi na tome zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 16. 03. 2015. 17:54:08
Eto, vec nas je dvoje! Jel mozemo doci do Perica?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 16. 03. 2015. 18:05:44
Zasto ne posaljete upit na HV? Postoji vojna streljana u Lisicicu iznad Benkovca. Ona ima linije do 300 a duga je preko 700.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 16. 03. 2015. 18:51:58
Razgovarao Sam s pericem i prredlozio mu da dobijemo dozvolu za Sepurine posto tamo postoji poligon za gađanje,administracija je neumoljiva,dobili smo odbijenicu
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 16. 03. 2015. 18:53:29
Hvala Mario,provijerit cu to za Lisičic zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 16. 03. 2015. 19:17:12
Odbijenica? Pa kako u drugim mistima postoje streljane? Dobro, ne mora biti Sepurina, ali neka bude nekud di nikom nece smetat i zasto bi onda bila odbijenica?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 16. 03. 2015. 19:19:09
Malo je nas, zato je to neumoljivo! Da se puca ovima koji su u vrhu da vidis kako bi svega bilo...Nego, oni su  je za ista nezainteresirani pa je zato ovako kako je!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 16. 03. 2015. 19:29:45
U lovištu na sigurnom i dovoljno udaljenom mjestu napravite malo nasipa i to je to. Legalno i ne može jeftinije nikako. Čitajte zakon malo.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: deeejan - 16. 03. 2015. 20:27:19
U lovištu na sigurnom i dovoljno udaljenom mjestu napravite malo nasipa i to je to. Legalno i ne može jeftinije nikako. Čitajte zakon malo.
da sad ne kopamo po zakonu, ajd stavi link grome, ak ti nije problem zagi zagi zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 16. 03. 2015. 20:46:20
Imaš u Zakonu o oružju, ne mogu ti staviti link jer će biti cijeli zakon onda. Uglavnom, ima posebna stavka za to. Pogledam pa ću kopirati.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 16. 03. 2015. 21:07:52
Je za pucati u lovištu trebas opet imati odobrenje za lov divljači,bla bla a u našim udrugma ne postoji bas razumijevanja jer 99%lova je sitna divljac i onda ti objasni tajniku da ti triba odobranje itd...,uglavnom bilo bi idealno da postoji strelište,al za dobiti dozvolu triba jaaako puno papirologije,dozvola i čega sve ne a onda i koncesija na teren  ukratko nema sanse zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 16. 03. 2015. 21:19:20
Ne mogu naći nikako, uglavnom bila je negdje stavka koja dozvoljava korištenje oružja u lovištu, na strelištu ili drugom mjestu određenom za gađanje, gdje se posebno navelo da se određene stvari ne odnose na mjesta u lovištu određena za probu i vježbu. U svakom slučaju, u lovištu se smije pucati.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 16. 03. 2015. 21:28:51
Znaci, za dio Hrvatske ne postoji teren za vjezbat i za upucat pusku, a tu spadamo mi! Ma katastrofa! Ponavljam, da se njima puca naslo bi se rjesenje! Tu ima desetak etuzijasta koji bi pucali a koje nitko ne razumi! Trap i skeet drzi njih nekoliko i svaka im cast! Da im i kinu onaj teren naci ce drugi...Tako i triba! Lipo je da jedan grad ima streljanu! Al da nama ne mogu nasuti deset kamiona nasipa nekud u vukojebini pa da pucamo, mozu! Sepurina se svake nedilje vozi na pistiilegalno, pa sve ok! Po toj logici ne bi smili ni loviti jer je opasno! Sve me je star da ce od ove teme i ideje ostati samo par postava, a nikakvo rjesenje!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 16. 03. 2015. 21:33:04
Nitko nece odgovornost,što ako se ne daj bože sto dogodi,ode rsdno misto i karijera,najlakše je ovako i vjerojatno si u pravu ranger,pitaj u snajpera on želi osnovati klub za long range,pucaju malo po Viru zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Laufer 223 - 16. 03. 2015. 21:39:16
Pravilnik o načinu uporabe lovačkog oružja i naboja.
Članak 4.
 Za odstrel pojedine veste divljači dopušteno je rabiti samo lovačko oružje i naboje u skladu s odredbama ovog pravilnika. Ovlaštenik prava lova može zahtijevati, prije početka lova, da se prethodno provjeri preciznost kod lovačkog oružja s užljebljenim cijevima.
Osoba odgovorna za lov odredit će strelište ili drugo mjesto u lovištu gdje će se obaviti prethodna provjera preciznosti lovačkog oružja iz stavka 2. ovog članka.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 16. 03. 2015. 21:42:51
Da, ima još negdje da se neki pravilnik ne odnosi na mjesta u lovištu određena za to. Može se, sigurna pozicija prema kakvom brijegu ili malo nasipa . Mi smo nedavno pucali trap u lovištu, poslana obavijest nadležnoj PP i sve ok.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Laufer 223 - 16. 03. 2015. 21:48:50
Mislim da je bilo u Zakonu iz 94 da svaki lovoovlaštenik za svoje potrebe u lovištu može urediti mjesto za isprobavanje oružja (streljanu) E sad neki to imaju u sklopu lovačke kuće, neki u pogodnom dijelu lovišta.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 16. 03. 2015. 21:52:47
Zagorci gdje sam bio gost imaju trap streljanu iza doma. U sred mjesta, i prijeko nekih 250m su kuće. Ne znam kako im to prolazi.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Laufer 223 - 16. 03. 2015. 21:54:57
I moje bivše matično LD ima isto lovački dom i streljanu usred sela. Kad je utakmica cijelo selo dođe gledat, prvi susjedi dsobiju besplatni gulaš i svi zadovoljni,
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 16. 03. 2015. 21:55:23
Nitko nece odgovornost,što ako se ne daj bože sto dogodi,ode rsdno misto i karijera,najlakše je ovako i vjerojatno si u pravu ranger,pitaj u snajpera on želi osnovati klub za long range,pucaju malo po Viru zagi
Bilo je povise deponije di je po grada prije pucalo i bilo je ok! Onako nam nesto triba! Da nas policija ne tira, a da nije opasno! Vir isto nije legalan i nije se igrati! A meni nije ni na ruku, tako da....
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: MladenP - 16. 03. 2015. 23:36:01
Eto, vec nas je dvoje! Jel mozemo doci do Perica?

Ja sam treći a mislim da bi mogao naći još jednoga iako nije član ovog foruma.
Pozdrav svima.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 03. 2015. 07:16:08
Nema veze sto nije clan! Bitno da nas je nekoliko i da nam se kaze na koja vrata ici kucati, da dobijemo neki nasip na osami di moremo postavit metu i opusteno pucati! I to je izvedivo...Nenaseljenog i zapustanog terena ima koliko oces!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 17. 03. 2015. 11:13:37
Di god da idete pucat a da vas policija ulovi oduzet ce vam momentalno oruzje tako da nije za igranje. Streljana u Lisicicu vam je idealna. HV to jako rijetko koristi a velika je dosta. Saljite upit u lovacki i streljacki savez pa mozda nesto postignete. Par puta sam bio u Lisicicu na kapiji streljane i to je dugooo ohoho. Prvi dio cca 300m je ravan a poslije ide ubrdo. Veca je nego "Vrapcanski potok" gdje mi pucamo makar duplo. Glupo je da stoji a da vi nemate gdje pucati. Pogledajte na google maps koliko je to.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 17. 03. 2015. 12:09:38
Mario slažem se s tobom a što se tiče trapa,skeeta ili parkura tu su puuno blaži kriteriji za strelište zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 03. 2015. 12:59:02
Na koji kontakt da upitam vezano za Lisicic? Mbiloglav, imas li ti kakvu ideju?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 03. 2015. 13:51:11
Evo, za pocetak sam pronasao broj i kontaktirao glavnog tajnika hrvatskog streljackog saveza kao krovne udruge! Covik je skroz korektan, na nivou, ali njihova zadaca nismo mi vec izrada civilnog strelista(papirologija 5 godina i 5 milijuna eura tako reci-sam kaze). Pitao me je sto je sa Sepurinom(naravno odbijenica), a kada san mu spomenuo Lisicic rekao je da se raspitamo u cijem je vlasnistvu, jer ako s njom vise ne gospodari MORH da bi se tu mozda dalo nesto rijesiti(opet mi sami, ne HSS)! Nekoliko puta mi je spomenuo ono o cemu su kolege pisali tu na forumu, a to je improvizirano streliste u lovistu uz najavu nadleznom tijelu! Ajde, ni ne bi isli svaki dan pa nije problem osmisliti di i prijaviti pucanje nekad...Dogovorimo se, organiziramo i gustamo, a da nam policija ne moze nista! Dakle, moramo pronaci teren na kojem cemo imati kvalitetan grudobran(ako to ne bude Lisicic) i tu krenuti! Kada se par puta prijavi skup i ima papir tako ce i ostati za dalje i necemo smetati nikom! Mislim da ne bi tribalo biti problema! I on sam kaze da je katastrofa sto nemamo di upucati pusku i trenirati te sto je o lovcima, strijelcima i ljubiteljima oruzja stvorena totalno kriva slika...Evo, prvi korak(informativno) je pokrenut...Ajmo dalje!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 17. 03. 2015. 14:06:01
Eto i to je nesto. Lisicic je jos uvijek pod HV koliko znam. Lako se to provjeri budem ja veceras kad dodjem do racunala. Inace sam rodom odozdo tako da dosta cesto prolazim onuda i cudi me sto ta streljana nije u funkciji za lovce i strijelce. Moguce da je problem taj sto onda tamo treba biti sluzbujuci jer inace nema nikog. Moglo bi se dogovorit da se da streljana na koristenje nekom od lokalnih lovackih udruga ili streljackih klubova pa da bude odredjen covjek koji bi otvorio streljanu i bio dostupan na telefon za rezerviranje termina. Di je dobre volje sve se da rjesit. Streljana Lisicic je za vas idealna, okolo ima gusto posadjene borove a duljine i sigurnog prostora iza ima dovoljno. Probajte slat upit na ministarstvo obrane kao klubovi i udruge. Mora se nesto pokrenuti. I ja bi rado koji put dok sam dolje opalio koji metak. Uostalom i streljana Vrapcanski potok je vojna i koriste je i lovci i strijelci.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: spinnaker - 17. 03. 2015. 14:31:08
Ranger je sve napisao. Nitkom nije u interesu osim ljudi koji bi pucali.
A to da bi vojska ustupila okaci macku o rep, pogotovo na 300m
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 03. 2015. 14:44:37
Potpuno se slazem sa obadva zadnja posta! Mario_Zg, ajde vidi pod kim je Lisicic! Necemo odustati! Jos da mi Zadrani dadu malo podrske, eto ga...
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 03. 2015. 14:55:04
Di je to u Lisicicu? Provoza bi se do tamo pa da vidim na sto to slici, kakvo je stanje i vidi li se da tu itko dolazi?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: jelen5 - 17. 03. 2015. 15:02:27
Otidi u lisicic i pitaj ljude koji tamo zive
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 17. 03. 2015. 15:07:46
To bi tribalo biti u lovišto Đorđa Maržica,možda je dovoljan njegovo odobranje za npr.lov lisice i pucaj,pitaču Periča ujutro zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 17. 03. 2015. 15:12:46
Evo na linku. Kad se prodje vec "centar" Lisicica i krene se prema Brgudu, Rodaljicama.

http://goo.gl/maps/cscdH (http://goo.gl/maps/cscdH)
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 03. 2015. 15:29:46
Fala. mbiloglav, aj pitaj pa javi!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 18. 03. 2015. 21:17:34
mbiloglav, jesi pita Perica? Ima li sto ovog?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: jelen5 - 19. 03. 2015. 05:15:52
Dobro ti kaze mbiloglav..dozvoluu za lisicu u bilo kojem lovistu ili zamolis nekog prijatelja ako ti ne daju da on uzme u svom lovistu dozvolu i skupa upucate..izgradnju streljane prekrizi sobzirom na recesiju i velike novce koje mislim nitko zasad nece investirat u takve stvari
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 03. 2015. 07:28:48
Situacija ti je sljedeča,Lisicic spada u lovište kojim gospodari Maržic,dakle njegov blagoslov uz odobrenje za lov štetočina ili vepra i možeš pucati do mile volje,a streliste javnog tipa zaboravi,postoji inicijativa Periča i ŽLS da se izgradi lovacki dom županijskog saveza u sklopu kojega bi bilo i strelište,lokacija je oko smokovica,sto ce biti živi bili pa vidili zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 19. 03. 2015. 11:14:39
Pa bi li mogli nekako kontaktirati  Marzica pa da vidimo na cemu smo? Ja ni ne trazin elitnu novu streljanu, nego teren na kojem cu opusteno staviti metu i pucati, a da pri tom ne ugrozavam nikoga te da da sam siguran da necu ostati bez oružjaz!!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 03. 2015. 12:48:01
Moram demantirati sto sam napisao u pretkodnom topicu,naime bio sam jutros s pericem pa smo se izmedu ostaloga dotakli i ove teme.Strelište u lisicicu vlasnistvo je hv-a,i kao takvo izuzeto je iz lovišta koji  upravlja Maržic,zvali smo nadlezne u hv-u s ciljem da nam dozvole npr. jedan dan u tjednu korištenje streljane za potrebe žls-a,tj nas lovaca,sad čekamo odgovor,javiču čim doznam novosti zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 19. 03. 2015. 14:58:12
Eto, tako se to radi! I sada ako dozvole bit ce super. Stetu im ne mozemo napraviti, posto pucaju oni ni nase pucanje nece smetati, tako da bi to bili super! Nestrpljivo ocekujem odgovor!!! Aj, Boze daj, mozda uspijemo!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 19. 03. 2015. 15:14:08
Eto super. Nadam se da cete uspjeti realizirati.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 03. 2015. 15:59:35
Perič neče imati mira dok to ne riješi nadam se u našu korist,a fala bogu dobro znam da i on voli opaliti koji metak zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 19. 03. 2015. 16:40:50
Samo neka uspije! Takvi nama tribaju na vlasti! Peric je strastveni trap pucac, a ne virujen da ne bi i karabinom volija pucati! Ma bit svega je da razumi one koji to vole i da im zeli udovoljiti! Veliki je plus sto bi i on opalija koji metak jer se tada vracamo na onu moju iz prijasnjih postova, a to je  "da bi bilo rijeseno da se njima puca", ha ha ha! Samo neka uspije...
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 03. 2015. 18:04:23
Ha ha znam dobro da voli dobar šus iz karabina,puno smo lovova odradili skupa a i ispucali trapa pa i skeeta jako  puno na Žmiricima a  i po ciloj lipoj našoj zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: jelen5 - 19. 03. 2015. 20:05:55
Ima peric oko sokolovo i za divlje svinje u pokretu...nekoliko kom u jednom pogonu je kleklo jednom dok smo lovili.....sto ce tice streljane misljenja sam da jedan kvalitetan dopis ili sastanak sa predstavnicima hv ili minist.obrane od strane ŽLS bi urodio plodom.pa baremda dadu dopustenje jednom mjesecno za koristenje streljane
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 03. 2015. 21:13:31
Uglavnom krenulo je pa čemo viditi što ce ispasti zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 20. 03. 2015. 13:11:16
Evo novosti,polako se stvar zakotrljala,jucer se stupilo u kontakt sa zapovijednikom benkovačke vojarne pod čiju nadleznost spada strelište u lisicicu,covijek je skroz ok i dao je naputke kako da se ta zamisao ostvari,uglavnom ovih dana ide dopis u ministarstvo sa strane ŽLS-a u kojem če se navesti svi relevantni podaci a naravno i jak je adut da su branitelji znacajan dio lovačke populacije i ko Bog da mogla bi se ubrzo riješiti u našu korist zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 20. 03. 2015. 13:25:11
Eto, super! Kratko, a jasno! Nadan se da ce se taj dopis i povratna informacija rijesiti brzo i da cemo imati odgovor sto prije! I ako dobijemo termin za pucati, bilo da tamo nekog ima ili da mozemo doci taj dan sami(svejedno), na konju smo! Ako ovaj pokusaj ne prodje, moramo osmisliti novi plan...
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Zeiss - 20. 03. 2015. 22:58:48
 d4 z14
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 22. 03. 2015. 13:26:08
Mastam o danu(jedva cekam i nadam se da ce tako biti) kada ce najvjerojatnije forumas mbiloglav napisati: "MOMCI, DOBILI SMO LISICIC! ZA POCETAK JE SLOBODAN TERMIN JEDAN DAN U TJEDNU PO DOGOVORU, A ZA DALJE CEMO SE POTRUDITI DA BUDE AKTIVNIJE"...Ha, ha, ha... E sada, mastam li puno ili nas malo dijeli od toga???
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Zeiss - 22. 03. 2015. 15:48:55
Dečki ja vam držim fige da uspijete  z10 zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 22. 03. 2015. 16:02:25
 d7 zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 22. 03. 2015. 22:31:17
Sta Bog da i sreca junacka bravooo
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 26. 03. 2015. 16:36:12
Evo novosti,polako se stvar zakotrljala,jucer se stupilo u kontakt sa zapovijednikom benkovačke vojarne pod čiju nadleznost spada strelište u lisicicu,covijek je skroz ok i dao je naputke kako da se ta zamisao ostvari,uglavnom ovih dana ide dopis u ministarstvo sa strane ŽLS-a u kojem če se navesti svi relevantni podaci a naravno i jak je adut da su branitelji znacajan dio lovačke populacije i ko Bog da mogla bi se ubrzo riješiti u našu korist zagi
Jel dopis poslan?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 26. 03. 2015. 19:09:02
Je moj ranger,upravo sam malo pucao s novim 243 i razmišljao kako bi bili dobro da smo u lisičicu pa na povratku stati na pivo al strpljenja  zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 26. 03. 2015. 19:13:41
Valjda cemo uspit! Di si puca ako nije tajna? Koji si karabin uzeja? d7
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 26. 03. 2015. 19:38:42
2243 win sava kranj,gori je meopta artemis 2000 3-12x50,ugrađena nova belerova cijev,samo po mom ukusu triba malo robusniji kundak,pucao sam u lovištu zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 26. 03. 2015. 19:52:47
Dobra puska, a jos bolji kalibar!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 04. 2015. 11:02:20
Nista jos od odgovora na nas upit za Lisicic,a? mbiloglav, jesi bija sa Pericem, ima li sto novoga?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 17. 04. 2015. 13:03:11
Čeka se odgovor iz ministarstva,podsjetim ja Perića svaki dan zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 17. 04. 2015. 14:04:32
Javi cim sto doznas pa da vidimo sto i kako cemo dalje! Nestrpljiv san, koliko zbog pucanja, jos vise zbog toga da znam na cemu smo... 2p
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 17. 04. 2015. 15:44:47
Ok javin cim bude novosti zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 06. 2015. 15:40:32
Stigao pozitivan odgovor iz ministarst a za Lisičič,još riješiti detalje i streliste otvoreno za lovce i strelce za pucanje karabinima do 300m,kolega ranger dao ideju i stvar se zakotrljala s happy endom kako stvari stoje zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Kimboarap - 19. 06. 2015. 17:26:15
Svaka cast... A bas sam bio skeptican sta ce reci ovi gori...  Bit ce odredjen neki dan u tjednu ili???
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 19. 06. 2015. 19:04:05
Eto, uspili smo! Neki tracak nade je tinja u meni i fala Bogu, pozitivno rijeseno! Detalje cemo znati uskoro... Najvjerovatnije ce biti odredjen neki dan ili dani, jer ako bi se islo kad god ko oce, vrlo lako bi kratko trajalo! Bitno je da se rijesilo, sada samo pametno da to potraje! Bravo mbiloglav  zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: kingpin - 19. 06. 2015. 19:25:38
Svaka cast. Kad se sve realizira moglo bi past neko slavlje i okupljanje povodom otvaranja!? rostilj zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 19. 06. 2015. 21:18:25
Još malo strpljenia i bit če ok zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Goran - 19. 06. 2015. 23:35:13
Cestitke na uspjehu i trudu!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 30. 06. 2015. 15:11:48
Netko drugi je spomenuo Lisicic fre

Svaka cast na uspjehu i nadam se da cu i ja koji puta biti dolje da proluftam svoje Mausere na 300m na mehanicke nisane 1liga
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 06. 08. 2015. 10:56:41
Mario, ti si taj! bravooo
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 06. 08. 2015. 12:38:17
Nazalost stvari se kompliciraju i idu u losem smjeru za nas naime voditelj streljane zahtijeva novcanu maknadu za svako pucanje osiguranje policije hitne pomoci ukratko mislim da ce nas birokracija ugusiti i ovaj put a izgledalo je tako lipo zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 06. 08. 2015. 18:10:59
Katastrofa! Razocaranje! Po tom sto si napisa od streljane nista! Jadna drzavo!!!!!!!!!!!! Ovo je zemlja za tajkune i ilegalce u svakom pogledu!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: magwin - 06. 08. 2015. 20:26:10
Nazalost stvari se kompliciraju i idu u losem smjeru za nas naime voditelj streljane zahtijeva novcanu maknadu za svako pucanje osiguranje policije hitne pomoci ukratko mislim da ce nas birokracija ugusiti i ovaj put a izgledalo je tako lipo zagi


a dali se tako treba postupati i na ostalim streljanama?  dr.i
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 07. 08. 2015. 07:27:12
Mi ovdje u Zadarskoj zupaniji nemamo strelište za isprobavanje oruzja s uzljebljenim cijevima tako da ne mogu usporediti s nekom drugom streljanom,tvrdim da je to samo stvar volje pojedinaca jer zakon to dozvoljava,upravo čitam da je u Bzenici otvoreno i streliste za karabin na metu srnjaka i vepra,baš me zanima kakvi su njihovi uvjeti u odnosu na Lisičic,da ranger jednom riječju katastrofa zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: .44 ML - 07. 08. 2015. 11:02:54
Tu je kvaka u tumačenju nekih stvari a nitko neće sebe dovesti u situaciju da odgovara za nešto bez potrebe. Tako da sam skeptičan prema tome iako ne treba odustati. Treba viditi kako stvari funkcioniraju na vrapčanskom potoku.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 08. 08. 2015. 09:13:03
Ne mogu virovati da vam zupanijski savez ne moze rijesiti legalni teren za upucat karabin na 100 metara!!! Pa u malo kojoj udruzi nema da nema mjesta za takvo nesto...
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 08. 08. 2015. 11:50:57
Ja odem u pripizdinu i pucam koliko me volja, nerijetko ja i prijatelj sprasimo 200 metaka. Daleko je iza brda pa ne cuje nitko. Jedino tako,ili na streljani kluba ali do 70 m jer je za pistolj i mk.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 08. 08. 2015. 13:08:20
Otvoreno prozivam žls.hls.ministarstvo polj i sumarstva.aloo gospodo mi u Zadarskoj zupaniji nemamo gdije isprobazi ispravnost i preciznost oruzja.zabranite nam lov krßimo zakon o lovu zagi zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Laufer 223 - 08. 08. 2015. 14:43:08
Zabole njih za tvoje prozivke
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 08. 08. 2015. 20:58:20
Njih trebaju prozvati celni ljudi zupanijskog saveza! Perić mora postaviti pitanje Decaku, a Decak ministarstvu?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Kimboarap - 09. 08. 2015. 11:41:31
Eee gospodo lovci kolege drage, jos ce nama zubi rasti..
Pametnom dosta....
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 21. 08. 2015. 20:24:44
U novom lovackom vijesniku pise kako vam je Lisicic dodijeljen za provjeru karabina...??????? Jel to tocno?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 27. 08. 2015. 18:51:49
Ja osobno ne vidim razlog zasto vi nebi mogli koristiti Lisicic kao npr. mi Vrapcak. Ja sam bas danas bio gore kao strijelac ali su istodobno i lovci bili gore. Gore je sluzbujuci na liniji i on kaze gdje mozes pucat i to je to. Ako si lovac onda upisujes generalije o oruzju sa kojim mislis pucati i vrijeme od kad do kad si tamo i to je to. Podrazumjeva se da se zna rukovati oruzjem na siguran nacin i to je to. Nema tu neke nauke. Po meni treba uputit upit lovackom i streljackom savezu u vezi Lisicica. Ako se moze na drugim vojnim streljanama normalno pucati ja ne vidim razlog zasto ne  i u Liscicu.

I molim da netko poslika to iz lovackog vjesnika i objavi tu. Ja ga vise ne primam a volio bi vidjet sto su napisali. Hvala.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 28. 08. 2015. 12:43:10
Nazalost sve je zapelo zbog navodnog osiguranja strekista u vrime pucanja a cijena prava sitnica 2500 kn po terminu.da ne poviruješ.ocito netko ne zeli raditi svoj posao pa nas ovako najlakše skine s ........
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: .44 ML - 28. 08. 2015. 13:59:23
a tko traži tu svotu i šta bi se njom platilo ( na ime kojih troškova)
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 02. 09. 2015. 10:09:51
Ne mogu staviti sliku di to pise jer mi je velika pa je nece zakaci, ali uglavnom za Lisicic pise u Dobroj kobi br. 166, str. 55, a bilo je i u zadnjem broju lovackog vijesnika! Eto sto su mediji, sama laz! A vi i dalje nemate di probati karabin!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 03. 09. 2015. 12:34:27
Streliste je vlasnistvo morh-a i nije otvoreno za javnost.sluzi za potrebe policije.vojske.specijalaca itd i na njihovim takmicenjima ili treninzima je prisutno osiguranje.sanitet itd i sad oni to traze i od nas i to kosta toliko bez obzira dali dosao ja opaliti 2 metka ili došlo nas 50.nazalost mislim da je tu prici kraj jer pni se ne vide kao streliste otvorenog tipa zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 07. 09. 2015. 08:59:53
To je istina da bude hitna nazocna kad vojska puca. Probajte uputit upit HLS-u i HSS-u. Glupo je da nemate mjesto za pucanje a streljana stoji prazna.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: springo - 07. 09. 2015. 22:01:03
Probajte ispregovarat da dok vi dolazite pucat da ste tamo na vlastitu odgovornost i da ćete snosit posljedice za eventualnu štetu i /ili ozljede te da nećete teretiti MORH ako vam se nešto dogodi.
Po meni, vaša udruga, društvo ili kako li se već nazivate, treba sklopiti ugovor s MORHom o korištenju streljane gdje sve mora biti definirano. Kad ste vi tamo, trebaju vrijedit nekakva pravila za civilna strelišta.
Sretno!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Huntercro - 07. 09. 2015. 23:25:08
 pesi pesi pesi pesi pesi hao
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 08. 09. 2015. 12:15:40
Mislim da s vojskom nema pregovora,živo me zanima kako su u Pleternici na strelištu Bzenica to riješili,ovaj vikend pucam tamo leteče mete i karabinom na metu srnjaka pa cu baš pokušati saznati kakve oni uvijete imaju zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: MladenP - 08. 09. 2015. 14:10:51
Streliste je vlasnistvo morh-a i nije otvoreno za javnost.sluzi za potrebe policije.vojske.specijalaca itd i na njihovim takmicenjima ili treninzima je prisutno osiguranje.sanitet itd i sad oni to traze i od nas i to kosta toliko bez obzira dali dosao ja opaliti 2 metka ili došlo nas 50.nazalost mislim da je tu prici kraj jer pni se ne vide kao streliste otvorenog tipa zagi


S dužnim poštovanjem, kolega mbiloglav, koristim ovo što ste napisali s najboljom namjerom kako bi potakao diskusiju na temu ko je vlasnik ove zemlje koju nazivamo Lijepa Naša.
 
Dali su to vojska, policija, raznorazna ministarstva, županije, općine, ministri, podministri, savjetnici  i td.
 
Ako bi zavirili u srž Ustava Republike Hrvatske našli bi da je stanovništvo koje legalno (tj. imaju hrvatsku Domovnicu) živi na ovim prostorina VLASNIK cijele Hrvatske te kao vlasnici dajemo na upravljanje svoje vlasništvo raznim institucijama (vlada, vojska, policija, ministarstva i td.) u ime i dobrobit vlasnika tj. naroda.
 
Nitko osim naroda nije vlasnik pedlja ove zemlje i ne može nas "nogirati" sa našega.

Ako ja kao Hrvatski građanin, sa svim potrebnim dokumentima koji to dokazuju ne smijem ići na Lisičić jer bi ušao na tuđe vlasništvo, znaći li to da u nekoj imaginarnoj, i ne daj Bože, ratnoj situaciji kad su se neprijateljske snagu ukopale na Lisičiću odbijem boriti se za taj jebeni komad zemlje jer su mi danas zabraniji pristup i korištenje jer to nije moje i narodno nego vojno. Pa neka se oni bore za Lisičić, ali ne sa životima vojnika, naših sinova, nego oni seronje koji se kur..e i donose odluke što narod smije ili ne smije raditi na narodnoj zemlji ili kako ja sa ponosom kažem Lijepoj Našoj.

S poštovanjem prema svima koji misle kao i ja, te tako i onima koji misle suprotno. 

Ovo je sami i iskljućivo moja/naša zemlja jer druge nemam/nemamo!!!!!
 
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 08. 09. 2015. 15:54:56
Potpuno se slazem g.Mladene s vama i još zagi jednom apeliram na sve ljude dobre volje da se ukjuce u rijesavanju ovog problema
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 08. 09. 2015. 16:39:03
Da svaka cast na napisanom. Treba probat jos kome poslati upit. Mora se moci. Ako mi mozemo na vrapcaku pucat uz vojsku (danas njih 20 i ja) ne vidim razloga zasto se nebi moglo u Liscicu ili bilo gdje drugo u Hr.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grga33 - 08. 09. 2015. 16:53:21
MladenP imas srece sto je drug rahmetli tito vec dugo pod zemljom, da je on ziv ti bi bio meta na streljani  hao hao  zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: MladenP - 08. 09. 2015. 18:24:12
Pozdrav svima!

Moj stav u ovom slučaju je jednostavan.

Kad vojsci, policiji, specijalcima streljana ne treba, mi lovci Zadra trebali bismo imati slobodan pristup i korištenje. Naravno da bismo se organizirali u klub korisnika Lisičića i da bi vojska i policija znala imena članova i tko je i kada bio na streljani. Sve bi se radilo jasno i u dogovoru s vojskom. Unaprijed bismo ih obavijestili koji će članovi koristiti streljanu u terminu kad njima ne treba, tj. kada streljana može biti nama na raspolaganju. Sva pravila i koraci bi bili unaprijed utanačeni.
 
Član sam pištoljskog kluba u Zadru, Mocire, i mogu svaku subotu doći kroz jutro na trening. Klub ima pravila ponašanja i voditelja streljane koji je prisutan za vrijeme treninga i pri službenim takmičenjima. On održava red i vodi računa da se poštuju mjere sigurnosti. I do sada nije bilo nikakvih problema ni nezgoda. Vrijedno je napomenuti da je ta streljana okružena privatnim kućama i da ti ljudi ne bježe u podzemna skloništa dok je u streljani trening ili takmičenje. Zadrani s ovog foruma to znaju.

Da li vojska može izvući nekakvu poduku iz pištoljskog strelišta sa Mocira i na isti način regulirati pristup i pravila na Lisičiću?
Čega se boje? Nisu valjda prekrili cijelu streljanu lakiranim parketima pa se boje da će ih naše grube lovačke čizme oštetiti!

Skoro sam zaboravio!! Nema auta hitne pomoći na Mocirama kad mi članovi pucamo.

MladenP.


PS. Kolega grga33, jesam li sada zaslužio streljčki vod ili streljačku četu? Volio bih znati da se dostojno pripremim.     rodjo
 
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: drazenx - 08. 09. 2015. 18:33:05
To s kolima hitne pomoći mi nije jasno,onda kad idemo u lov isto bi trebala kola hitne pomoći i dvije sestre da nas prate dok gazimo kroz lovište  uf
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: MladenP - 08. 09. 2015. 18:40:07
Može ali da budu do 22 i atraktivne!   fre
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grga33 - 09. 09. 2015. 06:38:01
Mladen samo sam se salio  zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: grom - 09. 09. 2015. 08:24:34
Da ste Kalmeti na vrime uvatili imali bi streljanu danas. Probajte s gradom nešto riješiti, možda ima komad zemlje. Mi sada koristimo prostor hivšeg vojnog skladišta kojim raspolaže Luka Ploče. U planu je komplet strelište za sve na gradskom zemljištu.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: MladenP - 09. 09. 2015. 10:09:05
Mladen samo sam se salio  zagi

Znam, zato sam sa šalom i odgovorio.       sauf
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Fred - 09. 09. 2015. 11:43:00
Ja bas nisam upucen cije je sto,ali u Rijeci imamo dvije streljane jedna na Drenovi i jedna na Grobniku za koju sam siguran da je vojna,na jednoj i drugoj sam vidio policiju,vojsku ,lovce i rekreativce i nitko se ne budi ,prve pomoci i nekog posebnog osiguranja nema... Tako da ne vidim razliku zasto se u Rijeci moze a kod vas ne,bit ce da nismo ista drzava zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: MladenP - 09. 09. 2015. 13:53:31
Ja bas nisam upucen cije je sto,ali u Rijeci imamo dvije streljane jedna na Drenovi i jedna na Grobniku za koju sam siguran da je vojna,na jednoj i drugoj sam vidio policiju,vojsku ,lovce i rekreativce i nitko se ne budi ,prve pomoci i nekog posebnog osiguranja nema... Tako da ne vidim razliku zasto se u Rijeci moze a kod vas ne,bit ce da nismo ista drzava zagi


Fred,
hvala na informaciji!
Vjerujem da tvoja informacija mogla biti od pomoći kad i ako dođe do razgovora sa sadašnjim korisnicima (koji nisu vlasnici, iako se tako postavljaju) o pristupu i korištenju te streljani od nas lovaca.
Srdačan pozdrav!
MladenP
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: drazenx - 09. 09. 2015. 16:02:38
Tako je Fred ,na Drenovu dođeš ,otpucaš i nema nikakve hitne pomoći zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 09. 09. 2015. 18:38:50
Neznam kako je na ostalima ali znam kako je na HV automatskoj streljani "vrapcanski potok". Postoje termini za lovce i za strijelce. Za lovacki termin se moras najaviti i rezervirati termin pretpostavljam zbog slobodnog stola a streljacki termin samo dodjes u unaprijed dogovorenom terminu koji je rezerviran za strijelce. Tu ogranicenja nema jer ima puno lezecih mjesta. U oba slucaja moras se javiti sluzbujucem koji ti kaze gdje mozes pucat i to je to. Nikakve nauke nema. Ravnopravno pucaju i lovci i strijelci i vojska. Zadnjih par termina je bila i vojska kad sam ja bio i zajedno smo pucali. Oni svoje mi svoje i nitko nikom ne smeta. Kad vojska ima pucanje onda je uvijek vozilo hitne pomoci vani. U drugim slucajevima ih nema.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: .44 ML - 10. 09. 2015. 17:30:27
Zato je on i dobio odgovor da mu treba prva pomoć
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 10. 09. 2015. 18:48:34
Ne znan zasto su onda takvu laz napisali u lovackom tisku...
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 11. 09. 2015. 09:48:18
Ma to je smijurija... nazalost.
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 14. 09. 2015. 11:51:25
Vratili smo se sinoč iz Pleternice s prvenstva hls a u streljaštvu gdije je po prvi put pucana disciplina 100 m karabin i mogu samo pohvaliti organizaciju i strelište Bzenica,da se malo pohvalim Zasar je òsvojio 2 mjesto ekipno na leteče mete i 3 u gadanju karabinom,moja malenkost je uspijela osvojiti 3 mjesto pojedinačno karabinom
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 14. 09. 2015. 11:57:48
Strelište još nije u potpunosti dovršeno i bit ce prva liga kad se to još uredi,zazeleni trava itd,a napravljeno je tako da u uni jednostavno doveli bager i ukopali se oko 1.5m u zemlju,materijal odnosno zemlju su samo izbacivali van i oblikovali grudobran po cijeloj dužini a na kraju su ga podigli na oko 4m i mali zidarije plus nadstrešnica i eto strelišta za samo poželit zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 14. 09. 2015. 21:40:30
I jel to problem napraviti? Zar za takvo nesto treba procedura? ma nikome se neda, zato je to tako...
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: spinnaker - 11. 01. 2016. 11:24:30
najmanji problem je napraviti. malo veći problem je izganjati papire. naravno...i imati peneze
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 11. 01. 2016. 17:35:24
Sve se to priceka kada postoji volja....
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 15. 01. 2016. 17:55:46
Jel se ista pomaklo u Zadru i okolici sto se tice streljane za karabin, tj. za legalan odlazak na upucavanje oruzja????
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 31. 01. 2016. 14:17:55
Moj kolega, cini mi se da nista od toga, iako sam imao cuti da ce se ponovno krenuti prema Pericu i ZLS-u!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 01. 02. 2016. 15:29:17
daj Bože zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: RANGER94 - 01. 02. 2016. 17:37:07
daj Bože zagi
Pokusaj i ti ponovno!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 01. 02. 2016. 19:28:29
pa tribalo bi biti uporan zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 01. 02. 2016. 21:19:43
Onda budi.... d6
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 02. 02. 2016. 12:32:05
 zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 21. 11. 2016. 09:01:21
Ima li ista novo vezano za Zadar? Pokrece li itko pitanje streljane za karabin? Ili je sve ostalo na onom malom pokusaju, na jedno uho uslo, na drugo izaslo jer celnicima nije do toga?!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 05. 12. 2016. 12:42:44
berbenn strah m da si u pravu,oš uvijek ništa konkretno uf
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 05. 12. 2016. 21:36:33
Zato jer nikog nije briga....Steta! A u lovackim casopisima svako malo neka novo otvorena streljana...I onda, do koga je nego do vrha....? Do vodstva! Da se tati puca, ima bi i sin iz cega!!!!! Biloglav, pokusaj nesto. Ipak si ti u lovstvu Zadra i njegove zupanije utjecajan!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 06. 12. 2016. 11:29:10
nitko neće preuzme odgovornost strelišta u svom terenu,bila je idea da se napravi  strelište za probu pušaka užlebljenih cievi kod deponia,dakle u Diani al su se brzo našli oportunisti koi su postavili pitanje "što ako"I ODMAH JE ZAPELO.NA DRŽAVNOM PRVENSTVU hls-A U bZENICI EKIPA zADRA JE POSTIGLA NAJBOLJI REZULTAT U GAĐANJU LETEĆIH META ALI NAŽALOST ZBOG LOŠEG REZULTATA KARABINOM ZAUZELI SMO MISLIM 12_TO MIJESTO U SVEUKUPNOM PORETKU,vršim konstantno pritisak na osobe kojima bi to trebao biti posao,ja odustati neću pa ćemo vidjeti,možda se nešto izrodi zagi
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Baky20 - 11. 01. 2017. 16:37:57
Meni se cini da long range mozemo gledati samo na youtubu. Biloglav nasli su ti rjesene , da odes u Lisicic na streljanu  uf
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 12. 01. 2017. 12:41:18
biti će strpljenja još  zagimalo
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 17. 10. 2017. 09:17:02
Pomice li se ista vezano za Zadar, osim sto smo evo ostali i bez legendarnih Mocira? Ne da nemamo za karabin, sada vise nemamo ni za pistolj! Cujem da ima neki zapoceti projekt u Karinu, da triba neki ulog i da bi bilo dobro.....Ima li ko saznanja o tome?! Biloglav, jesi li jos aktivan po ovom pitanju? Ja nikako ne mogu shvatiti kako u drugim mistima nikne streljana(svjedoci smo raznih natjecanja u lov. vjesniku), dobije se dozvola, sve bude super, a mi se ne mozemo pomakniti sa nule?!
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: Mario_Zg - 21. 11. 2017. 23:31:06
Po meni samo pritisak na MORH za Lisicic
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: berbenn - 22. 11. 2017. 08:28:22
Niko nista ne javlja? Ne znan jel itko u Zadru vise streljanu i spominje?
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: mbiloglav - 04. 06. 2018. 12:09:44
i dani prolaze .............. uf uf uf uf uf uf uf uf uf
Naslov: Odg: Streljana ZADAR I OKOLICA!
Autor: .44 ML - 24. 10. 2018. 00:10:43
Čujem da u subotu tamo gađa Mediteran osiguranje, pa ako netko od forumaša ima tamo koga za pitati, kako su oni to riješili