Autor Tema: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci  (Posjeta: 15393 vremena)

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Poznati su mi neke osobe koje kontinuirano pucaju glinene golubove na raznim takmičanjima a zbog raznih su razloga ostali bez oružja.Isti pucaju i treninge po cijeloj Hrvatskoj.Molim komentare d7
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #1 u: 18. 09. 2007. 13:14:58 »
neznam što je poanta ovog. mnogi lovci bi ovim novim zakonom mogli ostati bez oružja i oružnog lista pa sad da im se zabrani i streljaštvoččč
 Zašto ne bi mogli guštat bar na strelištu ( naravno, uz nadzor ) ako več ne mogu u lov.
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #2 u: 18. 09. 2007. 13:40:50 »
Neznam ni ja... Zapravo vidim da je ovdje ekipa izmješala lovno streljaštvo i streljaštvo pod patronatom HSS (Hrvatskog streljačkog saveza)..
Moje skromno mišljenje bi bilo da je prava lovačka disciplina - parkur, a trap samo ako se puca na american prački ili na tzv.univerzalkama (5 mašina).. na ovim streljanama može se uspješno pucati i s lovačkim puškama, dok na olimpijskim streljanama igra samo trap puška..

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #3 u: 18. 09. 2007. 13:42:01 »
A sta znam...i nije uredu a opet s obzirom da se oruzni listovi tesko dobijaju (bar kod nas u CG) jer ti gledaju peto koljeno jeli ti se ko potukao u kafani..........
Ja bi volio kada bi svi voljeli oruzije, lov.......
Mislim da treba pruziti priliku posebno mladima koji i nemogu da imaju oruzni list da uce gadjanje glinenih golubova-UZ STROG NADZOR
E sad na koji su nacin izgubili oruzne listove ljudi koje ti poznajes to ne znam ali ako su nedisciplinovani sa oruzijem ne treba im dati ni da pridju strijelistu a kamoli da pucaju
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #4 u: 18. 09. 2007. 13:55:34 »
naravno da nediscipliniranim i neodgovornim osobama nema mjesta na strelištu. ali to nije bilo pitanje, nego mogu li bez oružnog lista pucati na strelištu, naravno da mogu ali uz strogi nadzor osobe koja je za to osposobljena (trener, voditelj strelišta..)i ta osoba je odgovorna za strelca i njegovo ponašanje.
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #5 u: 18. 09. 2007. 14:01:25 »
Pa sta sam ja rekaoččč
Ja samo da kazem vec kada me vuces za jezik ako je covijek govno neodgovorno JA (to mislim JA) nebi trbalo pustati nigdje blizu strijelista.........
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #6 u: 18. 09. 2007. 14:22:03 »
Sory, vidim da smo mislili na isto.  z10

 
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #7 u: 18. 09. 2007. 14:24:11 »
Sory, vidim da smo mislili na isto.  z10

 
z10 ZIVIO
Zivio i "FORUM LOVAC"
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #8 u: 18. 09. 2007. 14:43:03 »
što se tiče HSS-a i tih natjecanja, ne zanimaju me ni dali taj čovjek ima oružni za pušku ili nema, dal je njegova ili nije, dok god puca by the book i prijavljen je u HSS.
što se tiče lovnog streljaštva pak, onaj kome je oduzeto oružje nema šta tamo pucati ni tražiti i takvome se to treba odmah zabraniti.
povucimo granicu stavova, lov i lovci su jedno i vrijede jedna načela i pravila, a sportsko streljaštvo je drugo i vrijede druga... nemojmo trpati u isti koš

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #9 u: 18. 09. 2007. 14:46:50 »
Ako je neodgovoran nije bitno jeli lovac ilo strijelac
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #10 u: 18. 09. 2007. 14:48:23 »
shaga nisi me razumio, ja se direktno vežem na prvi post  ;)

ADMIN=> bilo bi dobro da onda koristite opciju "Citiraj" - mnogi nesporazumi proizlaze iz ovakvih slučajeva, ako nisi citirao nečiji post, onda se podrazumijeva da odgovaraš na onaj iznad tebe tj. zadnji post... NHF
« Zadnja izmjena: 18. 09. 2007. 15:02:46 od Nikola »

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #11 u: 18. 09. 2007. 14:57:51 »
Ma OK!!!
Mene je povukla malo tema jer imam iskustva sa nekim budalama koji imaju novac pa mogu da rade sta hoce (kada dodju na nase malo strjeliste pocinju bahanalije) pa sam se malo iznervirao!!!I niko ne smije da im  se suprostavi
Tebi savaka cast
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #12 u: 18. 09. 2007. 15:10:18 »
što se tiče HSS-a i tih natjecanja, ne zanimaju me ni dali taj čovjek ima oružni za pušku ili nema, dal je njegova ili nije, dok god puca by the book i prijavljen je u HSS.
što se tiče lovnog streljaštva pak, onaj kome je oduzeto oružje nema šta tamo pucati ni tražiti i takvome se to treba odmah zabraniti.
povucimo granicu stavova, lov i lovci su jedno i vrijede jedna načela i pravila, a sportsko streljaštvo je drugo i vrijede druga... nemojmo trpati u isti koš

Jesmo li na istom traguč
Ja mislim da jesmo!

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #13 u: 18. 09. 2007. 15:35:42 »
Ja to gledam i nevjerujem da onaj tko nema oružni list i pušku može pucati na streljani a da nije recimo član streljačke udruge. Tko je dao pušku onome kome je oduzeta zbog ne znam čega. Pogledajte sliku ekipe za državno prvenstvo trap iz Osječko-Baranjske županije gdje je jedan na slici bez puške, ali je u repki znači pucao je. Tko je ovdje ludč   
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline hunter

  • K 500
  • ***
  • Postova: 572
Odg: Osobe bez oružnog lista-česti gosti streljana kao strijelci
« Odgovori #14 u: 18. 09. 2007. 15:43:13 »
Ja to gledam i nevjerujem da onaj tko nema oružni list i pušku može pucati na streljani a da nije recimo član streljačke udruge. Tko je dao pušku onome kome je oduzeta zbog ne znam čega. Pogledajte sliku ekipe za državno prvenstvo trap iz Osječko-Baranjske županije gdje je jedan na slici bez puške, ali je u repki znači pucao je. Tko je ovdje ludč   

slazem se, bez oruznog lista smatra se da nisi osposobljen za drzanje ili drzanje i nosenje oruzja, a onaj ko je takvoj osobi dao pusku na koristenje treba kazniti