Autor Tema: Lada Niva  (Posjeta: 247825 vremena)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lada Niva
« Odgovori #420 u: 12. 03. 2010. 11:58:31 »
Ali opet, zove kolega jučer na večer... Zapeo sam sa RAV4, dodji po mene... Ja dodjem, zakvačim, povučem i idemo dalje...

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Lada Niva
« Odgovori #421 u: 12. 03. 2010. 11:59:33 »
Trajni lijek za check engine, ako auto normalno radi, je komadić crne izolirke happi

Offline .50AE

  • Moderator
  • K 1000
  • *****
  • Postova: 1513
Odg: Lada Niva
« Odgovori #422 u: 12. 03. 2010. 12:24:22 »
U mjesec dana mi se 5 puta palio check engine... Gasi ga se u servisu aparatom...

Ugradnjom zapadne elektronike ruska tehnika gubi na pouzdanosti ;).
Vjerojatno vlaga ili loš spoj u nekom konektoru. Što god bilo :pferd: za pronaći uzrok.
...umjesto glave ima barutanu, pa su mu misli nalik na eksplozije...

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lada Niva
« Odgovori #423 u: 12. 03. 2010. 12:40:17 »
Slažem se sa obojicom...

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Lada Niva
« Odgovori #424 u: 12. 03. 2010. 12:46:32 »
A ako imaš plin ugrađen-vjerojatno je zbog toga-dešava se i na puno skupljim autima

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Lada Niva
« Odgovori #425 u: 12. 03. 2010. 14:42:33 »
To bi trebalo da je ona prva lampica - levo, zuta?
Meni to sija stalno ref i nemam problema ama nikakvih :)
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: Lada Niva
« Odgovori #426 u: 12. 03. 2010. 14:45:53 »
I meni koji put dođe pa je ne diram mjesica i auto isto ide svjetlila ona ili ne.. A koji k... onda svijetli?!?!?!  hao

Offline aski

  • K 100
  • **
  • Postova: 318
Odg: Lada Niva
« Odgovori #427 u: 12. 03. 2010. 16:43:56 »
ja sam primjetio da se kod mene to desi kad se uključe ventilatori i padne napon ili ako zbog nekog drugog razloga padne napon.Kad sam stavio novi akomulator sada je u redu inače je to samo signalizacija da u određenom trenutku svi zadani parametri nisu bili ispunjeni.

Offline syncm2

  • K 100
  • **
  • Postova: 294
Odg: Lada Niva
« Odgovori #428 u: 12. 03. 2010. 17:56:19 »
Na boku svoje sirotice mogu nacrtati dva Defendera, jedan takav bjeloruski traktor "dupljak" i jedan "Zetor" . Toliko sam ih naime vadio iz go...a. Oni mene još nisu! Ako budeš jaaaaako dobar jednom te vodim da ih upoznaš! zagi


Nisi ti bio u pravom blatu, kad dobro propadnes mozes se  pesi.  Ovo o izvlačenju traktora mozes pricati nekom tko gleda traktore samo Nedjeljom na poljoprivrednoj emisiji a ne meni ili nekome tko je 12 sati dnevno na traktoru.  Jako dobro znam sta traktor moze, a i koji traktor, pri tome ne mislim na marku nego na jacinu traktora.

Da me se krivo ne shvati, nisam rekao nista loše o Ladi, ali ..... vući bjelorusa s Ladom iz blata  sor, mozda da ali one koji su nacrtani na Ladi hao hao

I da, nemam bjelorusa i nadam se da ga necu ni imati.

budući da ovaj post nema nikakve veze sa temom, kolega dobijaš opomenu, tvoj odgovor je čista provokacija i izazivanje svađe, pozdrav Team LOVAC
« Zadnja izmjena: 12. 03. 2010. 18:08:30 od valdop »
9A7PSD

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Lada Niva
« Odgovori #429 u: 12. 03. 2010. 18:28:15 »
Na boku svoje sirotice mogu nacrtati dva Defendera, jedan takav bjeloruski traktor "dupljak" i jedan "Zetor" . Toliko sam ih naime vadio iz go...a. Oni mene još nisu! Ako budeš jaaaaako dobar jednom te vodim da ih upoznaš! zagi

ha ha ha kolega Jedan, da to nismo malo pretjerali  z30

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Lada Niva
« Odgovori #430 u: 12. 03. 2010. 18:39:29 »
Nigdje nisam napisao da sam traktore vukao iz blata ali sam itekako učinkovito pomogao da se izvuku iz situacije iz koje sami nisu mogli. Kod mene se to zove "vaditi iz g...a"! Lada Niva "naoružana" gumama 16 x 6,5 " s "traktorskim profilom" respektabilna je naprava, daleko više nego ljudi koji nisu probali mogu vjerovati. Ponavljam da čak i mene koji je veoma dobro poznajem - često iznenadi! Prije par dana, netom nakon topljenja snijega, njome sam prošao čitavo lovište, natovaren s pet vreća kukuruza u klipu i dva malo jača putnika. Kolege koji poznaju teren u okolici Hrvatske Kostajnice znat će o čemu govorim! zagi

Ovako to izgleda u razmaku od par dana (datumi su ispod slika), a to nije najgora dionica! (Na slikama je isti put - snimljen iz suprotnih smjerova, a do ovog se mjesta dolazi prethodnim usponom po strmom i uskom klancu!)
« Zadnja izmjena: 12. 03. 2010. 18:43:45 od Jedan »

Offline hawk

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: Lada Niva
« Odgovori #431 u: 12. 03. 2010. 20:01:25 »
I meni koji put dođe pa je ne diram mjesica i auto isto ide svjetlila ona ili ne.. A koji k... onda svijetli?!?!?!  hao


 pa znaći da radi, lampica je potpuno ispravna!

Offline syncm2

  • K 100
  • **
  • Postova: 294
Odg: Lada Niva
« Odgovori #432 u: 12. 03. 2010. 20:02:42 »



budući da ovaj post nema nikakve veze sa temom, kolega dobijaš opomenu, tvoj odgovor je čista provokacija i izazivanje svađe, pozdrav Team LOVAC[/color]
[/quote]

Kolega hvala na opomeni,nisam izazivao svađu i ne namjeravam izazivati, nego sam samo napisao moje misljenje i nisam pisao o svemirskom brodu nego o Ladi, i kod svega prije napisanog stojim, zasto kazes da nisam pisao o Ladi???

Isto tako da sam napisao kako je Lada savršena,najbolji terenac, da izvlači tenkove, onda bi bilo sve ok.
9A7PSD

Offline 7X64

  • K 500
  • ***
  • Postova: 685
  • Nije bogat koji puno ima vec koji daje svima
Odg: Lada Niva
« Odgovori #433 u: 12. 03. 2010. 21:21:41 »
Ma ljudi sta vam je Lada Niva je najbolji terenac na svjetu a i naj jeftiniji pa to stvarno nigdje nema.
Nesvacam ovaj nas "tim lovac" ali  pesi ako ljudi cjene svoja vozila sta cemo mi obicni lajbeki.
Ali ako mi na forumu nesmijemo diskutirati o svemu i svacemu onda to i nije forum vec rezim.
A vi uvazeni ljudi ovog naseg foruma nezaboravite mi koji diskutiramo ovdje isto smo clanovi ovog foruma kao i vi.Ni zena me neopominje a njom sam vjenjcan.

kolega,bitno je držati se naslova teme!
ako želiš raditi usporedbe,opominjanje žene ili tome slično otvori novu temu.

       pozdrav!                                                 Tim LOVAC
« Zadnja izmjena: 12. 03. 2010. 21:49:59 od magwin »
Pas,puska i auto moraju biti iz Njemacke a zena moze i iz sela

Offline 7X64

  • K 500
  • ***
  • Postova: 685
  • Nije bogat koji puno ima vec koji daje svima
Odg: Lada Niva
« Odgovori #434 u: 13. 03. 2010. 10:07:39 »
Zivjela Lada Niva jos sto godina i radili nam Rusi rezve djelove,pa ce i nasi mehanicari imati i posla i zarade a naravno i oni zivjeti od svog rada a imat ce ga dosta,
Nitko nekaze da lada nevaja ali priznajte i sam da se previse kvari,moje je misljenje da se za taj novac koliko dode nova moze naci bolji terenac polovni.

Ako i sada dobije opomenu nepreostaje mi nista drugo nego kupiti ladu i sa njom odmah u garazu da se ve zamjeni sto je potrebno i onda sa njom u Lov.

Pas,puska i auto moraju biti iz Njemacke a zena moze i iz sela