Autor Tema: Odgajivačnica Istarskih kratkodlakih goniča "OD MOTAJIČKOG VUKA"  (Posjeta: 28704 vremena)

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Brik  z2

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Lola  z2

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Pozdrav za sve strane  Motajice evo sta b sori sa Vukom pa ostade bez noge.

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
A ovako je bilo čim je zaraslo. sor

Offline Calija

  • K 100
  • **
  • Postova: 121
Imaš lijepe pse Dragoslave, svaka čast!!! Želim ti još mnogo sreće i uspjeha u daljnjem uzgoju!!! zagi

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
dobro nam doša na ovu stranicu i puno uspjeha sa pasima pozdrav

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Hvala lijepo pozdrav ekipi. zagi

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Podmladak u odgajivačnici Šeki i Šila od Motajičkog vuka z2

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Pozdrav Racicu, psi su po meni zasigurno lijepi, to sam ti i prije pisao no ja bih zelio da nam nesto kazes o radu tih pasa na zeca, (gdje se ogleda stvarni kvalitet nosa psa) divlju svinju itd,duzinu gonjenja, pojedunacno ili grupno s obzirom da imas barem po meni najljepse pse u BiH jer oni zasluzuju takav tretman. zagi

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Pozdrav Racicu, psi su po meni zasigurno lijepi, to sam ti i prije pisao no ja bih zelio da nam nesto kazes o radu tih pasa na zeca, (gdje se ogleda stvarni kvalitet nosa psa) divlju svinju itd,duzinu gonjenja, pojedunacno ili grupno s obzirom da imas barem po meni najljepse pse u BiH jer oni zasluzuju takav tretman. zagi
Jedino realno po meni bi bilo da  onog koga interesuje rad mojih pasa dodju kod mene, popijemo nesto i pojedemo pa pustimo pse u prirodu,gater ili dodje kod mene u goste u lov u lovnoj sezoni pa se sam uvjeri dali rade ili ne,ili da mu dam brojeve tel.od vlasnika pasa iz moje odgajivacnice pa nek ih sam pita,jel sve sto bi ja sad napisao neko bi protumacio onako neko ovako zato je najbolje da se svako sam uvjeri.Vjerujem da ima i boljih i ali sve vise uvidjam da ima i mnogo mnogo gorih od mojih ali  dobra je i zlatna sredina.ja licno sam zadovoljan mislim da je to realno od mene.pozdrav Santa keta. zagi

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
 zagi

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Hvala na odgovoru Dragisa, ovakav odgovor je upravo ono sto pravi odgajivaci i treba da kazu i pokazu.(svoju poniznost a ujedno i velicinu) .Hvala jos jednom.
P.S.
Zaboravih da te pitam gdje ti je slika od Nirvane, i da li ova kuja koja se pari sa Vukom-Garom je iz ovih dana i koja je to kuja.
POZZ.

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Ova kuja sto se pari sa Garom je Slovenka i parena je prije 35 dana,a naparena je Lana sa Grgom Zlatoperom isto prije 35 dana moram uslikati Nirvanu pa cu je ubaciti.Pozdrav. zagi

Offline santa keta

  • K
  • *
  • Postova: 82
Pozdrav Racicu, vidim napario si ponovo Lanu sa Grgom. Da li si prije imao tu kombinaciju i zelio bih na vrijeme da ti kazem da mi ostavis jedno stene iz tog legla da ga medju prvima izaberem.
Da li mozemo doci do ovakvog dogovora.
Hvala unaprijed. zagi

Offline Dragoslav Racic

  • K 100
  • **
  • Postova: 149
Pozdrav Racicu, vidim napario si ponovo Lanu sa Grgom. Da li si prije imao tu kombinaciju i zelio bih na vrijeme da ti kazem da mi ostavis jedno stene iz tog legla da ga medju prvima izaberem.
Da li mozemo doci do ovakvog dogovora.
Hvala unaprijed. zagi
Ovo je prvi put sa Grgom naparena a prosli put sam ju pario sa Spoljinim Azorom iz te kombinacije je ona kujica Dzoli.Necu ti nista obecati 100% jel to nevolim unaprijed dok se kuja neokoti jel je to jos macak u zavezanoj vreci.Ako bude sve ok.nije problem dogovoricemo se. zagi