Autor Tema: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11  (Posjeta: 5541 vremena)

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« u: 16. 07. 2014. 15:43:16 »
Da i ja predstavim svoju uzgajivačnicu setera pod nazivom Cute Beast, iliti što bi bilo po aški Slatka Zvijer. Uzgajivačnica je registrirana pod brojem 22/11 kod FCI-a, 2011 godine. Od tada imali smo dva legla irskog setera, jedno leglo belgijskog ovčara i trenutno leglo engleskih setera.
Najstarija je Irska seterica Hada, ima 5 godina, do sada dva super legla, u planu je i treće i najvjerojatnije njezino zadnje, za zimu-proljeće. Daje jako dobre štence, jedino su joj legla malena, svega tri šteneta.
Zatim je tu Engleska damica, 2 godine stara, trenutno ima leglo od 6 štenaca koji traže svoje domove i to po mogućnosti lovce, jer su oba roditelja jako uspješni lovački psi jakoh nagona, a opet su i izložbenih linija tako da je za nadati se i u tom području uspješnoj karijeri. Još dva šteneta traže domove.
I zadnja nam je stigla Gordonica, hiperaktivna cura od 14 mj, koja na jesen polaže svoj IPO, izložbeno dokazana, uskoro Jr. CH HR u koju polažem mnogo nade i za izložbenu i uzgojnu karijeru, a i lovac bi bila dobar jer joj ne može promaknuti niti vrabac, niti kakav papirić da leprša po dvorištu.
Slike ću postaviti naknadno, ima ih za sada u temama o pasminama pasa i to za sve tri, ali i slika štenaca. 

Offline roko

  • K
  • *
  • Postova: 32
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #1 u: 17. 07. 2014. 07:45:29 »
Spomenuli ste leglo eng. setera. Volio bih malo više info o roditeljima, kolu slikicu, odakle ste inače i sl. Hvala zagi

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #2 u: 18. 07. 2014. 10:42:06 »
Ja sam iz Zagreba. Majka legla je uvezena u Hr iz uzgajivačnice Antonio zell Branco, oba roditelja su iz uzgajivačnice Brestovačka eli Dyablo i Monika, večinom su pretci della Bassana, della Liviescia, Foyerdusetter i nešto američkog Baysidea. Jako je lijepih kretnji tako da je kao rođena za ring i izložbe, ali i u lovu je aktivna, nema da ne naše pticu u grmlju dok šetamo.
Otac je Martin di Labinac iz Tara, po očevoj liniji je iz uzgajivačnice Bianco-arancio. Do sada se pokazao kao uspješan izložbeni pas, ali i lovac čvrste ferme i aporta.
Slike majke i štenaca ima pod lovačkim psima, engleski seter. Kasnije kada dođem sa posla ću postaviti još slika štenaca.
Slobodno pitajte sve što vas zanima.

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #3 u: 24. 07. 2014. 21:50:59 »
Evo slika beba 25 dana stare. Ovo su dvije curice pozirale za mene.



babysiterica Bella, gordon setter











nosevi već rade prekovremeno





Toliko od mene za danas.

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #4 u: 30. 07. 2014. 21:06:31 »
Evo ih sa mjesec dana. Mali hahari, iliti zvjerkice moje.

Čopor












Nisu baš oduševljeni kada moraju pozirati, ali kada treba njuškati naokolo onda im nema ravnih.

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #5 u: 25. 08. 2014. 19:57:48 »
Evo da se javimo, još u leglu imamo slobodnog dečka:







I birana cura, tj jedna od dvije najbolje cure iz legla između kojih sam ja birala koja meni ostaje.









Molim Gđu iz Kutine ili Koprivnice ( ili tako negdje me je zvala), zainteteresiranu za žensko štene, ako je još zainteresirana da mi se javi na mobitel.

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #6 u: 17. 10. 2014. 20:28:48 »
Sve bebe su našle svoje domove, netko i jako daleko od mene, ali dok je u dobrim rukama sam sretna.

Uskoro očekujemo leglo irskih crvenih setera, krajem studenog. Za sada rezervirano dvije curice, jedan dečko i jedno štene nevažno kojeg spola. Kako je lijepo imati ovako dogovorene štence a još i ne znaš je li kujica skotna. Postajemo traženi, čak i preko granica lijepe naše.

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #7 u: 26. 10. 2014. 17:36:29 »


moj čopor

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #8 u: 28. 11. 2014. 10:26:14 »
Stigle bebe 23.11.,  imamo 5 dečki i jednu curu. Dva dečka su još slobodna, pa ako ima zainteresiranih neka se jave.

Moja Tota, tj. Dancing Hunter Cute Beast je na izložbi oduševila sudca, sa svojih niti 5 mj je bila u BIS baby ringu, receno je da se super kreće, dobar stav, prekrasna glava.
Mama je osvojila CAC i CACIB, bio bi i BOB da joj se uspjela do kraja oporaviti dlaka nakon okota, ali prekratko je to bilo vrijeme.

Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #9 u: 03. 01. 2015. 20:40:01 »
Evo malih beba, još nemaju 6 tj. Jedan dečko slobodan.
Upoznajte Energy, Evergreen, Emotion, Endless, Elegance i Euphoria Cute Beast




Offline zibba

  • K
  • *
  • Postova: 82
Odg: uzgajivačnica Cute Beast FCI 22/11
« Odgovori #10 u: 03. 09. 2015. 22:10:28 »
Najavljujem novo leglo u našoj uzgajivačnici. Za koji dan moja engleskinja Cuba Libre ide k dečku Giovinicu na parenje. Očekujem kvalitetno leglo, s obzirom da je spomenuti pas djed prvog legla i štenci su fastični i radno i izložbeno.