Autor Tema: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"  (Posjeta: 46015 vremena)

Zoran

  • Gost
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #30 u: 05. 10. 2008. 21:25:52 »
  Pozdrav svima!! d4
  Ređžo za 2-3 dana ti stiže konkurencija na forum (moji baraci).  Samo da mi kolega stigne u Njemačku!!! z10


 rol rol rol rol rol rol

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #31 u: 07. 10. 2008. 02:02:23 »
  Pozdrav svima!! d4
  Ređžo za 2-3 dana ti stiže konkurencija na forum (moji baraci).  Samo da mi kolega stigne u Njemačku!!! z10

Meni konkurencija happipa navali kolega ali prvo vidi šta rade"maksumi"i veteranka rol rol :smil4226ce1d491b5: z14
http://img531.imageshack.us/my.php?image=zaneilakaviteanska9i85mrm9.flv
http://img531.imageshack.us/my.php?image=bucoibrkazaneilakaviteanw6.flv
http://img531.imageshack.us/my.php?image=veparljuttreningzaneilapi0.flv

Astra Vitežanska 10.god.legenda"foruma" z14 just
Za sada dosta,žao mi je što ne mogu uplodit kontakt sa 4,5 mj,moga Buce(Zane Vitežanski)pa da vidiš Sejfo šta je"krv".ZaneVit.8,5 mj.Laka Vit.8.mj. d4 z10 d1
.a od ovog vepra grmalja ni na čeki nisi rahat. :shok:
« Zadnja izmjena: 23. 11. 2008. 22:23:04 od LOVAC »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #32 u: 07. 10. 2008. 10:41:25 »
 Pozdrav!! ;D ;D ;D
  Da nije bilo  onog mog posta gore nebi bilo videa dole!!!
  Ređžo psi su ti super al bez dobre konkurencije nema ni šampiona-ti si me tome naučio pa ti se vraća !! ;) ;) ;) ;D ;D ;D d4
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #33 u: 08. 10. 2008. 01:55:19 »
Pozdrav!! ;D ;D ;D
  Da nije bilo  onog mog posta gore nebi bilo videa dole!!!
  Ređžo psi su ti super al bez dobre konkurencije nema ni šampiona-ti si me tome naučio pa ti se vraća !! ;) ;) ;) ;D ;D ;D d4
« Zadnja izmjena: 23. 11. 2008. 22:20:50 od LOVAC »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #34 u: 08. 10. 2008. 21:25:43 »
  Pozdrav svima!! d4
  Ređžo za 2-3 dana ti stiže konkurencija na forum (moji baraci).  Samo da mi kolega stigne u Njemačku!!! z10
Pa dobro više, kada će taj kolega postaviti više te slike. mad
Vidim da on samo mudro šuti i promatra. mad
PINZ!!!  :tommy:  dois

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #35 u: 08. 10. 2008. 21:33:09 »
bok decki. evo me opet na forumu. po onome " vratija se sime"

sutra u toku dana stizu slike forum pa ce te da vidite pravu "ROBU". nikad nisam volio te nase bosanske, cupave pse sto po ledeno hladnoj vodi plivaju kad je trag u pitanju. ali ovo sto sam kod Sejfe vidio srusilo je sve moje predrasude o ovim psima.Njegov Sony je pravi LAV.

do sutra se strpite ja sad moram da pajkim.

i nemoj da se ljutite, ja nisam dugo bio na forumu pa mi sad sve novo, moram ponovo da naucim kako sta ide.

cao cao z10 z10 z10
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #36 u: 08. 10. 2008. 22:43:29 »
bok decki. evo me opet na forumu. po onome " vratija se sime"

sutra u toku dana stizu slike forum pa ce te da vidite pravu "ROBU". nikad nisam volio te nase bosanske, cupave pse sto po ledeno hladnoj vodi plivaju kad je trag u pitanju. ali ovo sto sam kod Sejfe vidio srusilo je sve moje predrasude o ovim psima.Njegov Sony je pravi LAV.

do sutra se strpite ja sad moram da pajkim.

i nemoj da se ljutite, ja nisam dugo bio na forumu pa mi sad sve novo, moram ponovo da naucim kako sta ide.
Pinz došo dobro došo! a sada malo pravila igre:gdje ti to promovišeš pse moga jaranaSejfe?
Ova uzgajivačnica je  u temi uzgajivačnice a moja uzgajivačnica Vitežanska je registrovana FCI 2520 e pošto je to Zoran trebao da složi i zaključa ili Admin pa nisu ovdje se napravilo prelo i to neče iči.Ovo je moj "prostor" a ima tema o baracima tamo se predstavljaju ovi"drugorazredni"ili se napravi tema .Zorane ti si sređivo stranicu i daj molim te fotke i tekst mi složi Nikola je obečavao više puta pa nije a što nije ne znam reče da je zaboravio pa onda opet nije valjda me ne konta ozbiljno šta li?Pozdrav.

cao cao z10 z10 z10
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #37 u: 09. 10. 2008. 14:44:15 »
Jedan Barak 100 dukata.
Redzo reci koliko puta x 100 dukata se setka i  z2 trckara tvojim dvoristem fre?
Psi su lepi, nego nepoznajem bas Barake,za koju vrstu Divljaci su najbolji?
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #38 u: 09. 10. 2008. 15:49:22 »
bok decki. evo me opet na forumu. po onome " vratija se sime"

sutra u toku dana stizu slike forum pa ce te da vidite pravu "ROBU". nikad nisam volio te nase bosanske, cupave pse sto po ledeno hladnoj vodi plivaju kad je trag u pitanju. ali ovo sto sam kod Sejfe vidio srusilo je sve moje predrasude o ovim psima.Njegov Sony je pravi LAV.

do sutra se strpite ja sad moram da pajkim.

i nemoj da se ljutite, ja nisam dugo bio na forumu pa mi sad sve novo, moram ponovo da naucim kako sta ide.
Pinz došo dobro došo! a sada malo pravila igre:gdje ti to promovišeš pse moga jaranaSejfe?
Ova uzgajivačnica je  u temi uzgajivačnice a moja uzgajivačnica Vitežanska je registrovana FCI 2520 e pošto je to Zoran trebao da složi i zaključa ili Admin pa nisu ovdje se napravilo prelo i to neče iči.Ovo je moj "prostor" a ima tema o baracima tamo se predstavljaju ovi"drugorazredni"ili se napravi tema .Zorane ti si sređivo stranicu i daj molim te fotke i tekst mi složi Nikola je obečavao više puta pa nije a što nije ne znam reče da je zaboravio pa onda opet nije valjda me ne konta ozbiljno šta li?Pozdrav.

cao cao z10 z10 z10

ok. nema problema. cim dobijem zeleno svijetlo za postavljanje i cim nadjem "lokaciju"  ;) postavicu slike pasa.
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #39 u: 09. 10. 2008. 19:57:56 »
 Pozdrav!! ;)
 kao prvo REÐŽO ja mislim da nemaš razloga da se ljutiš jer "moj" pas je sin od "tvog" BIMBE a bimbi u rodovniku piše BIMBO VITEŽANSKI  a ti i sam znaš da u krajini nema boljeg-ljepšeg psa od BIMBE!!! a to je promocija i tvoje uzgajivačnice. ;D ;D
 Ako se ljutiš postaviće kolega slike bilo gdje!!!  z10
 
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #40 u: 09. 10. 2008. 23:23:18 »
Pozdrav!! ;)
 kao prvo REÐŽO ja mislim da nemaš razloga da se ljutiš jer "moj" pas je sin od "tvog" BIMBE a bimbi u rodovniku piše BIMBO VITEŽANSKI  a ti i sam znaš da u krajini nema boljeg-ljepšeg psa od BIMBE!!! a to je promocija i tvoje uzgajivačnice. ;D ;D
 Ako se ljutiš postaviće kolega slike bilo gdje!!!  z10
 
nije to sejfo ovo je trebalo davno složit je rsu komentari,pa komentari,pa slike pa opet tako ja samo (odavno)želim da se složi na jedno mjesto radi pregleda(isto tako svoje)bilo koje barake u temu i nemogu se nači kad preođe dan dva ovako to više nez naš đe je,a malo sam se šalio jer ako ja i premjestim svoje opet ti ostanu među komentarima i isto kontaš. sor laz
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #41 u: 09. 10. 2008. 23:31:53 »
Jedan Barak 100 dukata.
Redzo reci koliko puta x 100 dukata se setka i  z2 trckara tvojim dvoristem fre?
Psi su lepi, nego nepoznajem bas Barake,za koju vrstu Divljaci su najbolji?
šetka ih se tokom ljeta dovoljno da popizdim definitivno,e kad se malo presele(eto i u  Šabcu)od skora jedan mladi lakše se diše.mlađi zaj.....ko mala djeca.Rade d.s.zeca samo gonja,lisica,jazavac ma u šumi sve što gmiže i puže i bježi a zna biti zaj..i sa medom(zimus jedan mladi nije lego )ili usto(nije se utovio "glupson")pa ga kerovi hakali u Kruščici,ponekad u gonji zapale i za srnama ka dih je negde manje a prvo naiđu (opet različito)od uzrasta ,obuke.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #42 u: 04. 11. 2008. 12:25:52 »

prvi izlasci u praktičnom lovu i zadovoljstvo koje pričinjava ova mlada barakuša sigurnošću u sebe i prostorom terena kojeg obiđe.Obečava,veoma......
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Zoran

  • Gost
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #43 u: 04. 11. 2008. 12:35:34 »
ma samo nekje laveza i gona, pucnja i dima! i svako se naćejifi  z1

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #44 u: 06. 11. 2008. 17:11:02 »

Lisa-mlada barakuša 7.mj.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović