Autor Tema: Kako pronači vlasnika tetoviranog psač  (Posjeta: 1522 vremena)

cekov

  • Gost
Kako pronači vlasnika tetoviranog psač
« u: 05. 09. 2007. 23:21:44 »
 :-[ :-[ :-[POŠTOVANI!

Molim savjet kako da pronačem vlasnika tetoviranog psa za kojega lovci kažu da je jazavčar, ali mi se čini da ima više noge, ima boju isto kao jazavčar mečutim tijelo mu nije onako izduženo i nisko več je oblika i veličine kao Posavski gonič, a u uhu ima tetoviran broj 19279 radi se o ženki.
Molim Vas da izvršite provjere u svojim evidencijama tko je vlasnik navedenoga psa.

Nisam upučen vodite li evidencije tetoviranih pasa po rasi ili na drugi način, pa Vas
stoga molim da izvršite provjere na sve Vam dostupne načine, takočer Vas molim ako nemate u evidenciji ovaj broj da me obavijestite kojoj bi državi mogao pripadati navedeni tetovirani broj.
   Ova ženka je dolutala kod mene na selo dok sam bio na godišnjem odmoru krajem srpnja, sada sam se vratio u Zagreb, a ona je ostala na selu prepuštena sama sebi, molim savjet što učiniti da bih pronašao vlasnika ili je prepustiti lutanju dok ne naleti na lovačko zrno.

Molim obavijset na e-mail cekovicm@net.hr

Hvala za trud i vrijeme koje čete odvojiti da mi pomognete.

S poštovanjem!

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Kako pronači vlasnika tetoviranog psač
« Odgovori #1 u: 06. 09. 2007. 01:21:18 »
Najbolje je kontaktirati HKS, oni imaju bazu pa ti odmah mogu reči vlasnika ili uzgajivača.. Zovi od 09-12 sati na  01 48-46-124

Offline lovacpd

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1277
  • Nema lova bez starog Garova!
Odg: Kako pronači vlasnika tetoviranog psač
« Odgovori #2 u: 06. 09. 2007. 09:03:10 »
u kojem kraju je nadjenač
Da li postoji mogucnost da je presla recimo iz BiH, ako jesye kontaktiracu nekog od kinoloskih sudija ovdje
Pozdrav
Zuto zensko i zuto pasce ne vodi kuci!!! (M.Lovric, davnih 80-tih)