Autor Tema: Pas se valja u izmetu  (Posjeta: 4042 vremena)

Offline Peko-BiH

  • K 100
  • **
  • Postova: 161
Pas se valja u izmetu
« u: 04. 11. 2009. 19:09:22 »
Pozdrav !Imam psa, star je 5 mjeseci, Barak. U zadnje vrijeme  se već dvaput uvaljao u izmet dok sam ga izvodio u šetnju. to mi predstavlja problem pogotovo sad zimus jer nesmijem ga puno kvasit.
Ako mi neko može pomoči kako da tu manu suzbijem, Hvala!!!
Svojstvo je ludost  tudje mane vidjeti, a svoje zaboraviti

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Pas se valja u izmetu
« Odgovori #1 u: 04. 11. 2009. 19:26:31 »
To je normalna pojava da se pas valja u crkotinu,balegu ili izmat od psa i sl. malo ga za šiju izvuci i vikni ne...

Meni psi neće u izmete nego u crkotinu što je možda i gore ;D al to se da i primjetit prvo počme njušit pa se vrtiti oko toga pa se onda baci ko u jaccuzi ;)
Ćaća viče mater plače!

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: Pas se valja u izmetu
« Odgovori #2 u: 04. 11. 2009. 20:38:44 »
Lako to. A ja san ima baseta koji je ima gust izist izmet, da ne kazen govno ;D, radije od bifteka...  Sve san pokusava za odbit ga al ovi ka Dijete sa kolodvora Zoo kad vidi kakicu na putu ;D

Zasto to?

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Pas se valja u izmetu
« Odgovori #3 u: 04. 11. 2009. 20:43:57 »
 Pozzz!!! d4
Jedena od stručnih ili ti naučnih teorija kaže da pas "valjanjem" u svakojakim izmetima i strvinama u stvari kamuflira sebe...... čim sebi omogućava prilaženje bliže divljači koju lovi!!!!
 Ima još nekih tumačenja al ima i liga prvaka,,,,,,,,,kasnije....ćaos!!! zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Kljunko

  • K 100
  • **
  • Postova: 147
Odg: Pas se valja u izmetu
« Odgovori #4 u: 05. 11. 2009. 10:05:28 »
Pozzz!!! d4
Jedena od stručnih ili ti naučnih teorija kaže da pas "valjanjem" u svakojakim izmetima i strvinama u stvari kamuflira sebe...... čim sebi omogućava prilaženje bliže divljači koju lovi!!!!
 Ima još nekih tumačenja al ima i liga prvaka,,,,,,,,,kasnije....ćaos!!! zagi zagi


 To je točno jer se potreba za takvim aktivnostima pojačava ako psa često perete mirišljavim šamponima i ulazite u zatvoren krug  d1. (Šampone treba izbjegavati i iz drugih razloga) I u ovoj prilici vrijedi pravilo da je kazna učinkovita bez odlaganja, znači valjanje i hvatanje odnosno kažnjavanje na djelu, jer sa zakašnjenjem ne vrijedi.
raj se nalazi na stranicama knjige, toplom zagrljaju, u društvu dobra psa i na leđima konja